2:1
1:2
0:5
- : -
branky (asistence): 07:36 Jiří Wolajnyk (Jan Kšír), 07:48 Přemysl Vávra, 26:43 Přemysl Vávra
branky (asistence): 04:59 Petr Tlapa (Lukáš Kovařík), 27:44 Jiří Mutínský (Štefan Nagy), 29:52 Štefan Nagy (František Jírek), 32:35 Jan Linhart, 33:37 Petr Tlapa (Ivan Pergler), 34:30 Daniel Šterbák (Jiří Mutínský), 39:21 Lukáš Kovařík, 44:35 Adam Novák

Panthers Praha - ACEMA Sparta Praha 3:8
8. Jiří Wolajnyk, 8. Přemysl Vávra, 27. Přemysl Vávra - 5. Petr Tlapa, 28. Jiří Mutínský, 30. Štefan Nagy, 33. Jan Linhart, 34. Petr Tlapa, 35. Daniel Šterbák, 40. Lukáš Kovařík, 45. Adam Novák; rozhodčí: Patrik Šaroch - Jan Strnad; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Jan Kobza 30 - Marek Macík 14; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:5;
45:00
44:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Adam Novák bez asistence (3:8).
39:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Kovařík bez asistence (3:7).
34:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Jiří Mutínský (3:6).
33:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Petr Tlapa, asistoval Ivan Pergler (3:5).
32:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Linhart bez asistence (3:4).
30:00
30:00
29:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Štefan Nagy, asistoval František Jírek (3:3).
27:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Štefan Nagy (3:2).
26:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Přemysl Vávra z trestného střílení (3:1).
21:56
Vyloučen hráč Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:29
Vyloučen hráč Adam Novák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
07:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Přemysl Vávra bez asistence (2:1).
07:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Wolajnyk, asistoval Jan Kšír (1:1).
06:00
Vyloučen hráč Daniel Šterbák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hra na zemi.
04:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Petr Tlapa, asistoval Lukáš Kovařík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Šaroch a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Jiří Wolajnyk, Jan Kšír, Tomáš Mánek, Martin Mattes, Jakub Strnad