0:2
1:1
2:0
- : -
branky (asistence): 17:26 Tomáš Sochor (Vojtěch Pfaur), 42:46 Tomáš Sochor (Vojtěch Pfaur), 44:04 Mikuláš Plášek (Vojtěch Pfaur)
branky (asistence): 00:31 Martin Mattes (Lukáš Bárta), 02:08 Martin Mattes, 16:43 Jan Tvrdek (Kryštof Malý)

Kanonýři Kladno - Panthers Praha 3:3
18. Tomáš Sochor, 43. Tomáš Sochor, 45. Mikuláš Plášek - 1. Martin Mattes, 3. Martin Mattes, 17. Jan Tvrdek; rozhodčí: Filip Hejtík - David Raffay; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Daniel Šternberg ? - Matěj Ptáček ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:0;
45:00
44:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Vojtěch Pfaur (3:3).
44:04
Pfaur nádhernou přihrávkou našel volného Pláška a ten krásnou střelou po zemi vyrovnává na 3:3, Kladno se zvedlo ve správnou chvíli !
42:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Sochor, asistoval Vojtěch Pfaur (2:3).
42:46
Pfaur krásnou nahrávkou přihrál před bránu kde stál Sochor a ten vystřelil a Kladno snižuje na 2:3 v oslabení.
41:24
Timeout Kanonýři Kladno
41:24
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:50
Pomocná síla Max Minev vytřel nádherně mokrou podlahu !
35:57
Vyloučen hráč Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
35:57
Stůj fauloval hráče před bránou a byl z toho nájezd, který jel Zdeněk Prokůpek, ale trefuje také tyč.
32:05
Kladno v tomto zápase vůbec nenapadají a mají málo šancí.
30:00
30:00
24:39
Vyloučen hráč John Hodek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
24:39
Hodek hrubě fauloval Sochora a bylo z toho trestné střílení, který jel Vojtěch Pfaur, ale neproměňuje.
24:15
Sochor krásně sebral míček, ale bohužel nastřeluje tyč.
17:26
17:26
Sochor nekompromisně zakončuje mezi ruku a nohu a snižuje na 1:3
16:43
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Tvrdek, asistoval Kryštof Malý (0:3).
16:05
Pfaur byl sám před bránou šel do kličky, ale minul.
15:00
15:00
13:56
Po Pantherské akci měl odkrytou celou bránu, ale netrefuje.
12:39
Po krásné kladenské akci končí míček za mantinelem.
10:55
Štěpán Merta dneska opravdu válí !
05:05
Mikuláš Plášek dnes hraje jako rakeťák.
02:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes bez asistence (0:2).
02:08
Mattes překvapivou střelou zvyšuje na 0:2.
00:31
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Martin Mattes, asistoval Lukáš Bárta (0:1).
00:31
Přečíslení 2 na 1, Bárta přihrávkou na Mattese a ten zakončuje do horní části branky.
00:01
Silná trenerská trojice domácích právě dorazila na střídačku a všichni naráz si sundavají své kladenské mikiny.