1:3
1:1
2:2
- : -
branky (asistence): 03:48 Zdeněk Šejvl (John Hodek), 23:30 Přemysl Vávra (Jakub Žiška), 38:00 Přemysl Vávra (Karel Petrák), 43:21 Přemysl Vávra (Karel Petrák)
branky (asistence): 06:02 Roman Major (Tomáš Balej), 08:49 Matěj Fajt (David Sochor), 10:01 Adam Lešuk, 20:35 Tomáš Balej, 32:36 Matěj Fajt (Adam Lešuk), 42:51 Pavel Paulát (Marek Sládek)

Panthers Praha - T.B.C. Králův Dvůr 4:6
4. Zdeněk Šejvl, 24. Přemysl Vávra, 39. Přemysl Vávra, 44. Přemysl Vávra - 7. Roman Major, 9. Matěj Fajt, 11. Adam Lešuk, 21. Tomáš Balej, 33. Matěj Fajt, 43. Pavel Paulát; rozhodčí: Filip Hejtík - David Raffay; vyloučení: 2:3 + David Sochor 5; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Matěj Ptáček 22 - Tomáš Kubata 14; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:2;
45:00
44:11
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
44:11
Vyloučen hráč Martin Mattes družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
44:11
Vyloučen hráč Matěj Fajt družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
43:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Přemysl Vávra, asistoval Karel Petrák (4:6).
42:51
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Pavel Paulát, asistoval Marek Sládek (3:6).
42:24
Vyloučen hráč Matěj Herejt družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:24
Vyloučen hráč John Hodek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:00
32:36
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Matěj Fajt, asistoval Adam Lešuk (2:5).
30:00
30:00
25:27
Vyloučen hráč David Sochor družstva T.B.C. Králův Dvůr na 5 minut za vysoká hokejka.
23:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Přemysl Vávra, asistoval Jakub Žiška (2:4).
20:35
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Tomáš Balej bez asistence (1:4).
15:00
15:00
10:01
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk bez asistence (1:3).
08:49
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Matěj Fajt, asistoval David Sochor (1:2).
06:02
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Roman Major, asistoval Tomáš Balej (1:1).
03:48
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Zdeněk Šejvl, asistoval John Hodek (1:0).
03:19
Vyloučen hráč Adam Lešuk družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Hejtík a David Raffay.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Tomáš Kubata; hráči v poli: David Sochor, Pavel Paulát, Matěj Fajt, Jonáš Matějka, Matěj Herejt
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Matěj Ptáček; hráči v poli: Jiří Wolajnyk, Zdeněk Šejvl, Kryštof Malý, John Hodek, Martin Mattes