2:1
1:1
0:0
- : -
branky (asistence): 12:07 Monika Jahodová, 13:45 Jasmína Sertová (Eva Nečasová), 22:02 Klára Jahodová
branky (asistence): 13:03 Tereza Šípková (Anita Nechvátalová), 25:37 Zuzana Macháčková (Anita Nechvátalová)

FbC Aligators Pozořice - itelligence Bulldogs Brno 3:2
13. Monika Jahodová, 14. Jasmína Sertová, 23. Klára Jahodová - 14. Tereza Šípková, 26. Zuzana Macháčková; rozhodčí: Jan Černý - Martina Horáková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Svatava Čermáková ? - Sabina Dvořáčková ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:0;
45:00
Komentář trenéra hostí: Děkuji holkám za ubojovaný zápas, který jsme bohužel nedokázali vyhrát. Jsem rád, že jsme hráli až do konce a sahali jsme po bodech.
45:00
Komentář trenéra domácích: I v málo hráčkách jsme dokázali uhrát v dramatickém zápase tři body. Rozhodla velká bojovnost a hlavne rozhodly chyby Bulldogs v obraně. Každopádně děkujeme soupeři za skvělý zápas.
45:00
43:03
Timeout itelligence Bulldogs Brno
42:13
Vyloučen hráč Lucie Honková družstva FbC Aligators Pozořice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
25:37
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Zuzana Macháčková, asistoval Anita Nechvátalová (3:2).
22:02
Branku družstva FbC Aligators Pozořice vstřelil Klára Jahodová bez asistence (3:1).
15:00
15:00
13:45
Branku družstva FbC Aligators Pozořice vstřelil Jasmína Sertová, asistoval Eva Nečasová (2:1).
13:03
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Tereza Šípková, asistoval Anita Nechvátalová (1:1).
12:07
Branku družstva FbC Aligators Pozořice vstřelil Monika Jahodová bez asistence (1:0).