0:6
1:2
1:3
- : -
branky (asistence): 30:50 Kristýna Vejvodová (Barbora Šádková), 46:14 Aneta Tvrzníková
branky (asistence): 07:28 Kateřina Pisárová, 13:20 Eliška Machková (Dominika Kubišová), 13:44 Lucie Pilíková, 15:05 Lucie Pilíková (Barbora Sádková), 15:20 Lucia Košturiaková (Tereza Chvátalová), 19:54 Denisa Billá (Dominika Steinbachová), 37:51 Tereza Chvátalová (Martina Čapková), 38:54 Denisa Billá (Eliška Machková), 44:43 Lucia Košturiaková (Nikola Hermannová), 46:26 Jitka Procházková (Martina Čapková), 49:07 Dominika Kubišová (Nikola Hermannová)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Herbadent FK Jižní Město 2:11
31. Kristýna Vejvodová, 47. Aneta Tvrzníková - 8. Kateřina Pisárová, 14. Eliška Machková, 14. Lucie Pilíková, 16. Lucie Pilíková, 16. Lucia Košturiaková, 20. Denisa Billá, 38. Tereza Chvátalová, 39. Denisa Billá, 45. Lucia Košturiaková, 47. Jitka Procházková, 50. Dominika Kubišová; rozhodčí: Ondřej Pech - Jaroslav Štolc; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Jana Vyrobíková 32 - Jana Christianová 14; po třetinách: 0:6, 1:2, 1:3;
60:00
Vyjádření trenérky hostů Markéty Šteglové: Byl to první zápas po vánoční pauze, podle toho to na hřišti vypadalo. Hráčky se musí vzpamatovat a hrát florbal. Jdeme se připravit na další utkání.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Pavla Doubka: Favorit utkání zahrál tak, jak jsme čekali, ve hře dominoval. Druhou a třetí třetinu jsme soupeře oproti první třetině lépe bránili a naštěstí nedopustili gólová jatka. Děkujeme soupeři za utkání, všem zúčastněným hezký večer.
60:00
Počet střel ve třetí třetině 6:14, celkově 16:43 pro hostující tým.
60:00
59:33
Utkání se dohrává, ne příliš nebezpečné střely jsou vidět na obou stranách.
57:49
Domácí tři na jednu - kapitánka Honzová řeší přihrávkou Christianové.
55:59
Další skvělý zákrok Vyrobíkové po střele Skořepové!
54:53
Billá zpoza brány na Steinbachovou, Vyrobíková chytá!
53:34
Domácí Tvrzníková opět utekla hostující obraně a dávala na Bartošovou, která bekhendem netrefuje.
52:42
Poslední minuty svým tempem připomínají páteční trénink mužské Benfiky. Domácím již očividně docházejí síly.
50:41
Bezstarostná hra na obě strany, Herbadent má však šancí znatelně víc.
49:07
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Nikola Hermannová (2:11).
48:51
Teplota v hale je dnes na bodu mrazu - trochu nás teď zahřála pěkná akce hostí, kteří střílejí krásnou branku po souhře celé pětky.
47:43
Billá neprostřelila Vyrobíkovou, na druhé straně Bartošová v dalším úniku nad.
46:27
Ztráta koncentrace a rychlá odpověď Herbadentu z hole Procházkové.
46:26
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Jitka Procházková, asistoval Martina Čapková (2:10).
46:15
Tvrzníková utekla hostující obraně a v situaci dvě na jednu servírovala chytře před branku, kde trefila hůl hostující hráčky.
46:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Tvrzníková bez asistence (2:9).
45:58
Zámek Herbadentu končí nepřesná střela za mantinel.
44:44
Ztrátu domácích trestá střelou ze středu Košturiaková.
44:43
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Nikola Hermannová (1:9).
44:10
Stejný obrázek - domácí se ženou dopředu, Herbadent pak útočí do otevřené obrany.
43:15
hostující Billá ve velké šanci do tyče!
42:02
Domácí Honzová střelou z půlky vystrašila Christianovou, vzápětí kontruje střelou i hostující celek.
41:12
Šance domácí Tvrzníkové, Christianová chytá.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině 6:12.
40:00
39:59
Až na posledních pět minut v závěru třetiny byla tato třetina z domácí strany výborná, za malou chvíli nás čeká posledních dvacet minut.
39:45
Vyrobíková vytáhla krásný zákrok proti hostující střele zblízka!
38:55
Tak to je škoda, koncovka třetiny domácích nevyšla!
38:54
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Eliška Machková (1:8).
37:52
A Herbadent další šanci využívá, po střele Čapkové doráží ze středu Chvátalová.
37:51
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Tereza Chvátalová, asistoval Martina Čapková (1:7).
37:16
Nemohoucnost Herbadentu - Pilíková trefuje další tyč, po přihrávce měla ale úúúúúplně prázdnou bránu!
36:14
Hostující Polívková netrefuje z velkého brankoviště prázdnou bránu!
35:23
Hostující Pilíková trefuje tyč!
34:11
Herbadent napadá vysoko rozehrávku Vinohrad - Vinohrady nyní více na balonku.
31:58
Herbadent má velké šance, ale nakládá s nimi velmi lehkovážně. Naštěstí pro domácí.
30:51
A už to není pravda, nulu na domácím kontě maže sniperka Vejvodová střelou zblízka do vikýře!
30:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Barbora Šádková (1:6).
30:00
Po deseti minutách druhé třetiny poměr střel 4:3, skóre se nemění.
29:15
Hraje se teď nahoru dolu, šance na obou stranách.
26:57
Domácí hrají ve druhé třetině velice odvážně, hodně se vysouvají do útoku, zatím z toho není gól ani na jedné straně. Lingová teď o kousek nad.
26:12
Vyrobíková drží domácí, další velká šance Herbadentu!
25:09
Přesilovka domácích vedla jen ke třem šancím Herbadentu.
23:10
Vejvodová v samostatném úniku faulována, trestné střílení nedala Zelníčková!
23:09
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil Kristýna Zelníčková.
23:09
Vyloučen hráč Nikola Hermannová družstva Herbadent FK Jižní Město na 2 minuty za blokování hokejky.
22:15
Domácí Tvrzníková z brankoviště bekhendem do pupku Christianové!
21:27
V šanci Herbadent, střela ze středu mimo.
20:26
V první minutě balonek na čepelích domácích, v šanci Bartošová!
20:00
20:00
Počet střel po první třetině 4:17 pro hostující tým.
20:00
19:55
Gól do šatny přidává po dalším rychlém útoku Billá.
19:54
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Dominika Steinbachová (0:6).
18:30
Domácí Bartošová po pěkné akci podruhé v zápase sama proti Christianové nedává.
16:58
Domácí se snaží útočit, tím ale otevírají obranu a po ztrátách chodí Herbadent do smrtících brejků.
15:21
Čtrvtý gól střílí střelou zdálky Pilíková, vzápětí proměňuje dlouhý výhoz Christianové a přihrávku před prázdnou Košturiaková.
15:20
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Tereza Chvátalová (0:5).
15:05
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Barbora Sádková (0:4).
13:44
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková bez asistence (0:3).
13:44
Dva slepené góly Herbadentu - nejdříve po akci hoď a běž dorážela Kubišová, ihned poté zvyšuje tahem zblízka Pilíková.
13:20
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Eliška Machková, asistoval Dominika Kubišová (0:2).
11:36
Domácí zatím nedokáží déle držet míček, hosté jsou neustále v tlaku. Zatím jen štěstí drží Vinohrady od dalšího gólu.
09:55
Domácí Bartošová v úniku dvě na jednu volí střelu do připravené Christianové.
09:50
Další velký tlak Herbadentu, kdy zvonilo i břevno - SKV zatím drží stav.
07:28
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Kateřina Pisárová bez asistence (0:1).
07:28
Domácí dávají první gól zadarmo - rozehrávku domácích z rohu posílá Trunečková přímo na hůl Pisárové, která po zemi střílí první gól zápasu.
07:20
Hostující hráčky dvě na gólmanku nedávají!!!
05:39
První střela domácích, vysoko nad.
04:53
Herbadent točí Vinohrady na kolotoči, zatím je to jízda bez gólu.
03:41
Domácí Bartůňková utíkala od půlky sama na bránu, Čapková se stihla vrátit a čistě balonek odebrat.
02:35
Hostující Billá teď v první vážné šanci do domácí gólmanky, poté hned další dvě nebezpečné střely Herbadentu.
02:03
Domácí rozehrávají, Herbadent však rychle získává balon do svého držení.
00:30
První buly dnešního utkání vyhrály hostující hráčky a hned zamkly domácí na jejich obranné polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Pech a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů Herbadent FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Eliška Machková, Denisa Billá, Barbora Sádková, Lucie Pilíková, Dominika Steinbachová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Kristýna Vejvodová, Barbora Šádková, Petra Honzová, Kristýna Zelníčková, Michaela Lingová