3:1
2:2
2:0
- : -
branky (asistence): 00:42 Matěj Černý (Ondřej Melník), 11:34 Matěj Černý (Ondřej Melník), 14:02 Tomáš Řezáč (Marek Piskorz), 29:58 Matěj Černý (Marek Piskorz), 36:54 Tomáš Řezáč (Matěj Černý), 52:55 Vojtěch Kopia (Tomasz Cielecki), 57:54 Vojtěch Kopia (Václav Večeřa)
branky (asistence): 14:50 Ondřej Melichar (Filip Dvořák), 30:16 Ondřej Melichar (Vojtěch Haman), 34:30 Vojtěch Haman (Ondřej Dvořák)

FbK Horní Suchá - Hippos Žďár n/S. 7:3
1. Matěj Černý, 12. Matěj Černý, 15. Tomáš Řezáč, 30. Matěj Černý, 37. Tomáš Řezáč, 53. Vojtěch Kopia, 58. Vojtěch Kopia - 15. Ondřej Melichar, 31. Ondřej Melichar, 35. Vojtěch Haman; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 5:0; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 26, David Suchánek ? - Lukáš Kratochvíl 28; po třetinách: 3:1, 2:2, 2:0;
60:00
Komentář hostí - Florbal nízké úrovně. V jakém jsme přijeli v stavu, jsme byli utkání poměrně dlouho. Soupeř, hrál důrazně, na hranici pravidel a to nám nesedělo. Děkujeme, soupeři, divákům a rozhodčím. Komentář domácích Ivo Jochmana- Bohužel utrápený zápas, ale zvládli jsme to. Děkujeme za zápas soupeři, rozhodčím a divákům
60:00
59:48
Střídání brankáře. Nový brankář David Suchánek družstva FbK Horní Suchá
57:54
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia, asistoval Václav Večeřa (7:3).
52:55
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia, asistoval Tomasz Cielecki (6:3).
40:00
40:00
36:54
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Řezáč, asistoval Matěj Černý (5:3).
36:54
Tomáš Řezáč zvyšuje hornosušské vedení - 5:3
34:30
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Dvořák (4:3).
32:50
Vyloučen hráč Vojtěch Kopia družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
30:16
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Vojtěch Haman (4:2).
29:58
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Matěj Černý, asistoval Marek Piskorz (4:1).
29:58
Vedení Horní Suché vrací na její stranu Matěj Černý stav 4:3
24:30
Haman Vojtěch vyrovnává na 3:3
22:48
Vyloučen hráč Martin Czyž družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání.
20:16
Další branku Ždaru nad Sázavou přidal Melichar Ondřej stav 3:2
20:00
20:00
17:41
Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil Ondřej Melichar.
17:41
Vyloučen hráč Filip Krajíček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
14:50
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Filip Dvořák (3:1).
14:50
Za hosty snižuje Melichar Ondřej
14:02
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Řezáč, asistoval Marek Piskorz (3:0).
14:02
Hráč Horní Suché Tomáš Řezáč zvyšuje na 3.0
11:37
Hráč Matěj Černý přidává druhou branku Horní Suché, která vede 2:0
11:34
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Matěj Černý, asistoval Ondřej Melník (2:0).
09:15
Vyloučen hráč Jan Žwak družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
03:16
Vyloučen hráč Tomáš Řezáč družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:42
00:42
Hráč Matěj Černý otevírá golový účet domacích
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Petr Čechal, Filip Dvořák, Ondřej Melichar, Michal Staněk, Vojtěch Haman
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Štěpán Hladký, Ondřej Melník, Jiří Mráček, Tomáš Řezáč, Matěj Černý
00:00
Vážení diváci, vítame Vás u 15.kola Národní ligy nastoupí proti sobě hráči Horní Suché a Ždaru nad Sázavou