4:0
3:2
0:4
- : -
branky (asistence): 04:33 Marek Chocholoušek (Tomáš Fiala), 06:13 Jiří Turek (Daniel Fokt), 16:26 Marek Chocholoušek (Ondřej Šarša), 18:17 Daniel Jäschke (Jakub Štěrba), 21:57 Miloš Šulc (Ondřej Bejček), 27:19 Tomáš Fiala (Marek Chocholoušek), 34:33 Ondřej Kopp (Pavel Tichý)
branky (asistence): 25:51 Tomáš Vaculík (Jakub Noha), 36:20 Šimon Otto, 47:58 Jakub Majer (Jan Pudich), 55:48 Jakub Majer (Tadeáš Drahorád), 57:53 Tomáš Vaculík (Jakub Noha), 59:16 Tomáš Vaculík (David Podhráský)

Florbal Chomutov - TJ Sokol Mukařov  7:6
5. Marek Chocholoušek, 7. Jiří Turek, 17. Marek Chocholoušek, 19. Daniel Jäschke, 22. Miloš Šulc, 28. Tomáš Fiala, 35. Ondřej Kopp - 26. Tomáš Vaculík, 37. Šimon Otto, 48. Jakub Majer, 56. Jakub Majer, 58. Tomáš Vaculík, 60. Tomáš Vaculík; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 6:3; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Karel Šantora 31 - Josef Bína 25; po třetinách: 4:0, 3:2, 0:4;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině Chomutov 7 a Mukařov 16.
59:59
Komentář trenéra hostů ( Tomáš Velechovský): První dvě třetiny jsme doplatili na naší střeleckou impotenci. Soupeř nás přehrával technicky, rychlostně a bohužel i v soubojích. V třetí třetině jsme dovedli zápas do důstojného konce, škoda úplného závěru. Čekal jsem od nás dneska lepší výkon. Děkuji divákům a pořadatelům.
59:59
Komentář trenéra domácích (Martin Bocian): Chtěl bych pochválit brankáře naše týmu, který nás po celý zápas držel. Hráče za velmi dobrý výkon v první polovině utkání a za bojovnost ve druhé polovině utkání. Přes množství oslabení jsme zápas dotáhli do vítězného konce. Děkuji soupeři a divákům.
59:16
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Vaculík, asistoval David Podhráský (7:6).
58:46
Mukařov se snaží obrátit zápas na svojí stranu. Na Chomutov ztrácí stále 2 branky.
58:35
Timeout TJ Sokol Mukařov
57:53
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Vaculík, asistoval Jakub Noha (7:5).
55:48
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Majer, asistoval Tadeáš Drahorád (7:4).
55:28
Vyloučen hráč Daniel Jäschke družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
54:56
Přesilová hra ze strany Mukařova opět nevyužita.
53:26
Jak se třetina blíží ke konci, zápas graduje a hráči Mukařova se snaží ze všech sil o branku v přesilové hře.
52:51
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:15
Vyloučen hráč Daniel Jäschke družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
47:58
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Majer, asistoval Jan Pudich (7:3).
47:29
Michal Smutný těsně minul branku Karla Šantory.
46:01
Vyloučen hráč Tadeáš Drahorád družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:13
Hra se na obou stranách značně uklidnila, týmy hrají defenzivně.
41:33
Mukařov nevyužil úvodní přesilové hry, kterou získal již v 2. třetině díky vyloučení chomutovského hráče.
40:04
Buly v třetí třetina vyhrál hostující tým, TJ Sokol Mukařov.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině Chomutov 8 a Mukařov 10.
39:13
36:20
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Šimon Otto bez asistence (7:2).
34:57
Vyloučen hráč Stanislav Zbyněk družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za hrubost.
34:57
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
34:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Pavel Tichý (7:1).
33:49
Silně kombinační hra Chomutova Mukařov značně rozhodila. Hostující tým se nemůže dostat do správného zápasového rytmu a Chomutov z toho těží.
30:41
Jakub Noha poslal přihrávku na Tomáše Vaculíka, který se dostal ke krásné šanci na branku. Šance zůstala nevyužita.
27:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (6:1).
25:51
24:22
Stanislav Zbyněk se přesnou střelou na chomutovského brankáře pokus o snížení brankového rozdílu, neúspěšně.
23:08
Traverze v první třetině ujel vlak, teď se snaží ofenzivní hrou dohnat 5 brankový rozdíl.
21:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Miloš Šulc, asistoval Ondřej Bejček (5:0).
20:05
Zahajovací buly druhé třetiny opětovně vyhrál Chomutov.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině Chomutov - 17 a Mukařov - 11.
19:20
Mukařov se snaží o branku, ale naráží v chomutovské obraně.
18:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Jakub Štěrba (4:0).
17:20
Chomutov zvládá první třetinu zápasu na výbornou a využívá přesilové hry.
16:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Ondřej Šarša (3:0).
15:24
Vyloučen hráč Marek Chlumský družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za blokování hokejky.
12:38
Hostující tým, Traverza Mukařov, nevyužil přesilovou hru, a tak se pokračuje v zápasu se skórem 2:0 pro Chomutov.
10:32
Vyloučen hráč Tomáš Fiala družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
09:50
Jakub Noha přesně trefuje Karla Šantoru, který bez zaváhání rychlou střelu vychytal.
06:50
Chomutov se snaží o kontrolu zápasu nad Mukařovem.
06:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Turek, asistoval Daniel Fokt (2:0).
04:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Tomáš Fiala (1:0).
04:20
Tomáš Sláma se dostává do úniku, nicméně neúspěšně atakuje branku Chomutova.
01:10
Bejčkova střela na brankáře Bínu byla přesná, ale zároveň i bez menšího problému brankářem Mukařova chycená.
00:10
Úvodní buly vyhrál domácí tým, Florbal Chomutov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Mukařov : brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jakub Majer, Tadeáš Drahorád, Tomáš Vaculík, David Podhráský, Jakub Noha
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Šarša, Marek Chocholoušek, Karel Klíma, Lukáš Fiala, Tomáš Fiala
00:00
Vážení diváci, vítáme vás na online přenosu zápasu Florbalu Chomutov a TJ Sokolu Mukařov. Týmy se střetly v první části Národní ligy na palubovce Mukařova. Chomutov dokázal vyhrát 3:2, uvidíme, kde vyhraje a získá body dnes.