3:2
1:0
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 10:47 Tomáš Vitásek (Antonín Palatínus), 22:02 Jan Havlín, 42:53 Štěpán Matěcha (Vojtěch Palatínus), 46:32 Daniel Měkota (Adam Erler), 59:06 Daniel Měkota (Pavel Sekyra), 60:52 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra)
branky (asistence): 30:54 Michal Němeček (David Novotný), 31:57 Jakub Doutnáč (Jakub Jareš), 35:38 Pavel Řehák (Michal Němeček), 50:55 Tomáš Furch (David Novotný), 55:35 Václav Kramel (Pavel Řehák)

TJ Turnov - ASK Orka Čelákovice 6:5p
11. Tomáš Vitásek, 23. Jan Havlín, 43. Štěpán Matěcha, 47. Daniel Měkota, 60. Daniel Měkota, 61. Štěpán Matěcha - 31. Michal Němeček, 32. Jakub Doutnáč, 36. Pavel Řehák, 51. Tomáš Furch, 56. Václav Kramel; rozhodčí: Tomáš Šedivý - Daniel Urik; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Lukáš Rudolf 18 - Petr Freiman 28; po třetinách: 1:0, 1:3, 3:2, 1:0;
60:52
60:53
Komentář trenéra domácích: Náš dnešní výkon byl na úrovni okresního přeboru. Vyprodukovali jsme velké množství chyb a tím jsme soupeře pustili do hry. Korekce sestavy ve třetí třetině přinesla alespoň bod navíc. Děkuji soupeři za férovost.
60:53
Střely na branku v prodloužení: 1 - 0
60:53
Komentář trenéra Orky: Děkujeme klukům za bojovný zápas. Podali jsme bojovný výkon po celý zápas, škoda divného konce utkání. Přeji soupeři hodně štěstí v play off.
60:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (6:5).
59:06
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Pavel Sekyra (5:5).
57:56
Timeout TJ Turnov
55:35
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Pavel Řehák (4:5).
55:07
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
55:07
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
53:39
Hra se nám opět vyrovnala a vypadá to na dramatickou koncovku.
50:56
Čelákovice z precizně zahraného protiútoku vyrovnávají.
50:55
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Furch, asistoval David Novotný (4:4).
48:22
Hejduk vyslal jedovku na branku soupeře, navýšení skóre to ale nepřineslo.
47:30
Domácí stáhli sestavu na dvě formace a v současných chvílích diktují tempo hry.
46:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Adam Erler (4:3).
45:37
Domácí tlačí a ženou se za vedoucím gólem.
42:54
A je znovu vyrovnáno. Domácí začali třetí část aktivně a tlačí svého soupeře.
42:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Vojtěch Palatínus (3:3).
41:53
Při své oblíbené akci se zpoza branky vytáčel Palatínus mladší, ale netrefil zařízení.
40:39
Domácím teče do bot a tak můžeme na hřišti vidět Sekyru, který hned při svém prvním střídání orazítkoval tyč.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině: Turnov 8 - Orka 10
39:24
Turnovským se přesilovka příliš nepovedla a Čelákovice si pravděpodobně odnesou do třetí části jednobrankový náskok.
37:24
Pro Turnov se otevírá příležitost k vyrovnání.
37:23
Vyloučen hráč Jakub Jareš družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hra rukou.
35:39
Orka překlápí zápas na svoji stranu, domácí jsou v křeči.
35:38
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Pavel Řehák, asistoval Michal Němeček (2:3).
35:22
Ideální střelecká pozice z mezikruží pro Orku, stav se nemění.
31:58
A je to tady, začínáme od znova.
31:57
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Jakub Jareš (2:2).
30:55
V půlce utkání se hosté dostávají na dostřel, vypadá to na zajímavý zbytek utkání.
30:54
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval David Novotný (2:1).
30:35
V přečíslení se nám představili Palatínus starší a Matěcha, hezká spolupráce ovšem gólem neskončila.
27:05
Hra se rozkouskovala a můžeme si prohlédnout rozmanitou škálu standardních situací.
24:01
Čelákovičtí se dostávali do velké šance, Rudolf ale míček včas sebral.
22:03
Havlín konečně protrhl svou střeleckou smůlu a zvyšuje na 2:0, diváci jsou u vytržení.
22:02
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Havlín bez asistence (2:0).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v první třetině: Turnov 12 - Orka 8
17:37
Utkání se nám dostalo do poněkud nudnější fáze, oba dva týmy vyčkávají s rozehrávkou a moc příležitostí k vidění není.
14:05
Vitásek natáhl z velké dálky ke střele a brankář Orky vyráží helmou pouze se štěstím, zdá se, že je dnes v dobré pohodě.
10:48
Domácí využili přesilovku a dostávají se do vedení.
10:47
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Antonín Palatínus (1:0).
09:40
Nový hlasatel Salaba nám dnes poprve ukázal svoje řečnické umění.
09:03
Vyloučen hráč Michal Šeda družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
08:25
Hejduk vypustil na branku soupeře zcela neplodný projektil, skóre zůstává ne nule.
07:05
Na hřišti je patrné velké množství drobných seker a menších faulíků, hole rachotí.
05:23
Nezdara nám po úderu ramenem od soupeře odskočil, jako mladý srnec.
01:58
Hned od začátku se hraje velice tvrdě a můžeme vidět množství osobních soubojů.
00:01
Dnešní utkání nám začalo, podle tabulkového postavení jsou domácí jasnými favority, tak uvidíme, jak se s touto rolí poperou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Šedivý a Daniel Urik.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Petr Freiman; hráči v poli: Pavel Řehák, Tomáš Furch, David Novotný, Václav Kramel, Michal Němeček
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Lukáš Rudolf; hráči v poli: Martin Hejduk, Adam Buriánek, Antonín Palatínus, Štěpán Matěcha, Daniel Měkota