1:1
2:2
1:0
- : -
branky (asistence): 02:46 Jakub Majer (Walter Schubert), 21:16 David Podhráský (Šimon Otto), 26:52 Šimon Otto (Walter Schubert), 55:32 Šimon Otto (Tomáš Sláma)
branky (asistence): 18:51 Lukáš Pokorný (Lukáš Tomeš), 29:19 Lukáš Pokorný (Lukáš Tomeš), 34:59 Jaroslav Janoušek (Dominik Hudec)

TJ Sokol Mukařov - Panthers Praha 4:3
3. Jakub Majer, 22. David Podhráský, 27. Šimon Otto, 56. Šimon Otto - 19. Lukáš Pokorný, 30. Lukáš Pokorný, 35. Jaroslav Janoušek; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Josef Bína 23 - Rastislav Mazák 23; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:0;
60:00
David Podhráský (trenér domácích): "Podruhé jsme doma porazili lídra ligy a za bezchybný taktický výkon jsme podle mého brali zaslouženě tři body."
60:00
Komentář asistenta hostů (Š. Weber): "Dnes jsme byli o chlup horší, soupeř většinu času zápasu hrál, co bylo třeba a po jakž takž vyrovnané úvodní části nás v první desetiminutovce druhé třetiny hodně přehrávali, jen se štěstím se nerozhodlo už tehdy, dvě tyčky... pak jsme zabrali a začali hrát a zaslouženě jsme vyrovnali, nakonec rozhodlo proměňování přesilovek. Díky všem za zápas."
60:00
59:59
Střely na branku:Traverza 9 - Panthers 10.
59:29
René!!!!!!!! To je hrdina. Právě on zabránil loptičce v cestě do odkryté branky. Není to bůh? Podle Doktora je!
58:50
Traverza ale svědomitě brání! Jednobrankové vedení hodlá ubránit všemi možnými způsoby!
58:40
A teď už je opět na střídačce.
58:24
...jenže ten, než doběhl na střídačku, už musel kvapem spěchat zpět do branky.
58:22
Panteři to zkouší bez gólmana...
58:09
Timeout Panthers Praha
57:48
Čača už konečně může rozjet tanečky přímo na palubovce.
57:15
Traverza ale srdnatě brání! Své věrné fanoušky nechce zklamat!
55:48
Vyloučen hráč Karel Svatoš družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za sekání.
55:48
Tohle bude ještě drama. Čača nechce dopřát Doktorovi klidný závěr utkání, a tak se nechává vyloučit.
55:32
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Tomáš Sláma (4:3).
55:32
No to byla rychlost. Jak z encyklopedie, či chcete-li z Ottova slovníku naučného. Traverza opět vede.
54:39
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
54:39
Teď, nebo nikdy! Traverza bude hrát přesilovku, kterou jí velkoryse daroval autor dvou panteřích branek Mr. Pokorný.
53:00
Sedm minut do konce třetí třetiny. V dnešním utkání nosí číslo sedm Pyskáč, jehož pravé jméno už si nikdo nepamatuje. Rozhodne právě tato mukařovská legenda dnešní utkání? Předvede se před svou slečnou, která sedí v publiku? To se dovíme již brzy. Ale vzhledem k tomu, že Traverza stáhla sestavu na dvě lajny...
51:34
Hra se přelévá ze strany na stranu, nicméně ani jednou loptička neohrozila ani jednoho z brankářů.
49:27
Zatímco jsme se zaobírali číslem 27, na hřišti se nic, ale absolutně nic podstatného neodehrálo.
47:27
Dnešní utkání sleduje 27 diváků. Číslo 27 je například třetí mocnina čísla tři. Číslo 27 je atomovým číslem kobaltu. Uran má 27 měsíců a 27 bylo popravených českých pánů na Staroměstském náměstí. Náhoda? Nemyslím si!
46:19
Pudich je srdcař. S notnou dávkou sebezapření se vrátil na palubovku a srdnatě se pere s převahou hostí. Nakonec z toho vybojoval alespoň loptičku.
44:45
BREAKING NEWS: Dr. Jan Čechák se vyjádřil k aktuálnímu stavu Jana Pudicha: "Je to jen naržené." Nicméně my jsme to od stolku časoměřičů viděli minimálně na zlomeninu.
42:05
Nebezpečná akce končí nepříjemnostmi na těle Mr. Pudicha. Ten momentálně leží za mantinelem a jeho zápěstí je v péči dvou sličných zdravotnic a jednoho neméně atraktivního doktora.
41:00
Rozhodující periodu načali lépe domácí bojovníci. Jejich tlak ale ještě Panteři nepocítili tak, jak by zasloužili.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku: Traverza 15 - Panthers 12.
39:13
Bína neskutečně! To je ten starý dobrý známý Pepe. Pokorný proti němu neměl sebemenší šanci.
38:10
Janoušek se opět nacházel v obdobné pozici, z jaké se nedávno prosadil. Tentokrát mu ale loptička na čepeli moc kvalitně nestála.
36:40
Panteři zapnuli trochu jiný rychlostní level. Traverza momentálně vyvíjí tlak jen z rychlých brejků.
34:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Dominik Hudec (3:3).
34:59
No a je to přesně tak, jak jsme avizovali. Lehčeji než kostičky lega teď rozebrali Panteři obranu Traverzy. Janoušek už jen lehce zakončil za bezmocného Bínu.
32:43
Jestli to takhle půjde dál, skóre bude za chvíli znovu rovnovážné. Traverza se momentálně moc aktivně nejeví.
30:20
Kapitán Drahorád to teď na středové čáře moc nevychytal. Měl ale kliku, že pro jeho hrubici neměli pochopení ani hosté, kteří takovou nabídku opravdu nečekali.
29:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Lukáš Tomeš (3:2).
29:19
Chvilková nepozornost má dalekosáhlé následky v podobě kontaktního gólu hostů.
26:52
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Walter Schubert (3:1).
26:52
Tak tento gól by mohl kandidovat na Akci měsíce ledna....kdyby se nějaká taková anketa vyhlašovala. Loptička se po ose Noháč-Walter dostala až k na Ottu, který nekompromisně poslal míček pod hostujícího gólmana.
26:11
Bína i tentokrát pozorně! Plachtící loptička v jeho brankovišti žádnou škodu mukařovským bojovníkům nezpůsobila.
25:03
To je rychlost, to je rychlost. Šimi je v obraně jak rychlonožka. Nikdo z pronikajících soupeřů nemá šanci přesprintovat tohoto zkušeného obránce.
23:45
Nicméně po brance se Traverza poněkud zatáhla do obrany. I proto Panteři přespříliš vytahují drápky. V této třetině vyslali na Bínuse loptičku už čtyřikrát!
21:16
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil David Podhráský, asistoval Šimon Otto (2:1).
21:16
A Traverza využívá přesilovku!! Dejv Podhráský překvapuje přízemní střelou bezmocného Rosťu Mazáků.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: Traverza 3 - Panthers 4.
19:39
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:39
Ke konci třetiny bude mít Traverza ještě šanci v přesilovce.
18:51
18:51
Hrubé podcenění obrany v předbrankovém prostoru způsobilo rovnovážný stav. Pokorný proplul brankovištěm ani nevěděl jak a míček se najednou zjevil za Bínovými zády.
16:39
Střel na branku nebezpečně přibylo. Už jich je celkem neskutečných šest.
15:04
Vzledem k tomu, že se na hřišti nic moc neděje, dovolíme si vás obeznámit s výsledky mukařovského béčka. Chrabří Bobíci ukořistili důležitých šest bodů proti Nebušicím a Falconu Praha.
12:45
Neskutečný zákrok Bínuse Maximuse v brankovišti. Mukařovský gólman rozprostřel své mohutné tělo přes brankovou čáru a zamezil tak jednomu z dorážejících hostů protlačit loptičku do klece.
11:34
Pokorný se zjevil osamocen na zadní tyči, ale bejsbolovým úderem neuspěl.
09:26
Polcar napřáhl ze své vlastní půlky a nebezpečně překvapil Bínu. Pohotový zákrok ale utnul veškeré gólové naděje hostů.
08:15
Standardní akce v podání Panterů se nesetkala s úspěchem. Spíše naopak s neúspěchem. U míčku se velmi rychle zjevili mukařovští bojovníci.
07:02
Rybka se pokoušel atakovat Bínuse Maximuse v brance Traverzy, ale jeho rána z dálky měla o několik výškových metrů navíc.
05:59
Fiala už už zvedal ruce, lež loptička z jeho hokejky trefila jen boční síťku.
05:04
Až nyní se Panteři osmělili. Ale ani to zatím nevedlo k jejich první střele na branku.
03:50
A úvodní branka vlila mužům v černém krev do žil. Panteři jsou bezzubí.
02:46
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Majer, asistoval Walter Schubert (1:0).
02:46
Neskutečná efektivita Traverzy. Hned první střelou na branku posílá samozvaný René mukařovské hochy do vedení.
01:50
Stále jsme bez střely na branku. Lítá to tu všude možně jen ne mezi tři tyče.
01:04
První minuta je již minulostí a loptičky se dotkly oba týmy. Ale ani jeden z brankářů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Dominik Hudec, Zbyněk Tomiška, David Kolář, Patrik Míka, Martin Kalous
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Mukařov : brankář: Josef Bína; hráči v poli: Tadeáš Drahorád, Milan Sklenář, Tomáš Sláma, David Podhráský, Jan Fiala