0:2
- : -
ELITE PRAHA
ELITE PRAHA
branky (asistence): 01:14 Katarína Klapitová (Karin Madeleine Ellilä), 04:45 Ivana Šupáková (Tereza Hanzlíková), 07:24 Denisa Ferenčíková (Karin Madeleine Ellilä), 13:22 Zuzana Šponiarová (Natálie Martináková), 16:11 Nikola Černá (Zuzana Halfarová), 22:21 Anna Niemcová (Denisa Ferenčíková), 46:00 Karin Madeleine Ellilä, 49:29 Adéla Pantělejevová (Romana Kiecková)

ELITE PRAHA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:8
2. Katarína Klapitová, 5. Ivana Šupáková, 8. Denisa Ferenčíková, 14. Zuzana Šponiarová, 17. Nikola Černá, 23. Anna Niemcová, 47. Karin Madeleine Ellilä, 50. Adéla Pantělejevová; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Martina Gécová 51 - Šárka Vávrová 12; po třetinách: 0:5, 0:1, 0:2;
60:00
Komentář asistentky trenéra hostů Tamary Hašové: "Dvě třetiny jsme hrály v docela vysokém tempu, pak jsme začly přemýšlet nad tím, jak být produktivnější. Doufám, že na to do úterý přijdeme. Děkujeme pořadatelům, že na nás nespadla střecha a soupeřkám za zápas."
60:00
Komentář trenérky domácích Marcely Urbanové: Bohužel se nám nepodařil chytit začátek zápasu a v 1. třetině jsme obdržely dost gólů. Od 2.třetiny začaly hráčky plnit taktické pokyny a nedošlo k radikálnímu navýšení skóre. I přes velkou marodku jsme odehrály solidní zápas. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:59
Máme za sebou konec zápasu, ve kterém jasně dominovaly hostující hráčky týmu Vítkovic,které si své vítězství plně zasloužily. Na druhou stranu hráčky Vítkovic pouze potvrdily svou roli favoritek a rozšírily svou sbírku vítězství o další triumf. Doufám,že se někdy v blízké budoucnosti uvidíme u dalšího online přenosu.
59:49
Vyloučen hráč Michaela Šponiarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
57:48
Backhandová střela Vítkovické hráčky bohužel skončila pouze na tyčce,jinak by to byl krásný gól z obtížného úhlu
56:48
Vítkovice sice držely tlak,avšak gól se jim vstřelit nepodařilo
54:54
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Karin Madeleine Ellilä.
54:54
Vyloučen hráč Kristýna Vranová družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za blokování hokejky.
54:54
Střele z nájezdu chyběl kousek,avšak levá šibenice zůstala bez ujmy
53:30
Hráčky Elite již aspon vypadají lépe při blokování střel,avšak rychlostně jsou na tom stále velice lépe hráčky Vítkovic
51:59
Rozehrávka standartní situace týmu Elite skončila bohužel neúspěchem,trefiy pouze nohu bránící hráčky
49:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Pantělejevová, asistoval Romana Kiecková (0:8).
49:16
První brejk za velice dlouhou dobu od hráček Elite,který však skončil tragédií v podobě gólu hostujícího týmu
49:00
Hráčky Elite stále nezvládají schopně rozehrát a jsou pod stálým tlakem,,který na ně vytvářejí stále čerstvě a svižně vypadající hráčky Vítkovic
46:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Karin Madeleine Ellilä bez asistence (0:7).
45:10
Hráčky Elite v přesilovce ani nevystřelily na branku soupeřek
44:34
Na hřišti vůbec není vidět, že by měly hráčky Elite nějakou početní výhodu,spíše to vypadá tak,že se utkání konečně vyrovnalo
43:10
Vyloučen hráč Ivana Šupáková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
43:10
Máme zde první vyloučení zápasu! Hráčka Ivana Šupáková místo na zemi měla svou hokejku ve vzduchu,kde se zrovna nacházela i hlava hráčky Elite...Spravedlivá dvojka
41:38
Vítkovice,jako obvykle, začaly třetí třetinu v své útočné třetině a Elte se nemohou probít přes jejich obrannou třetinu a kupí chybu za chybou
40:01
Máme zde začátek třetí třetiny.Úvodní vhazování vyhrály Vítkovice
40:00
40:00
39:59
Máme za sebou již druhou třetinu dnešního zápasu,ve které jasně dominovaly hráčky Vítkovic,které nepustily Elite k žádnému vážnějšímu ohrožení branky,ba ani vstupu do jejich útočného pásma. Hráčky Elite již vypadají velice unaveně,uvidíme, jak budou hrát 3.třetinu
38:06
Hráčky týmu Vítkovic jen zvyšují jejich tlak na domácí branku,pokud to ještě vůbec je možné...Hráčky týmu Elite se ani nehnou z jejich obranného pásma a to je stojí velice sil
35:32
První střela týmu Elite v této třetině, avšak brankářka Šárka Vávrová ještě neusnula
34:00
Hráčky domácího týmu působí velice unaveně a nestíhají tempo hostujícího týmu,který má však bohužel zatím velkou smůlu na vstřelené branky v této třetině,lví podíl na tom má brankářka Martina Gécová,která tuto třetinu chytá opravdu skvěle
32:55
Denisa Ferenčíková opět trefila pouze brankovou konstrukci,krásná střela z bezmála 15 metrů,jen štěstí nebylo na její straně
31:30
Brankářka domácího týmu Martina Gécová se dnes opravdu nenudí a jen její zásluhou zatím není gólová prohlubeń mezí Elite a Vítkovicím o mnohem větší,než je nyní.
29:15
Kapitánka Vítkovic,Denisa Ferenčíková nyní promrhala hned dvě velké šanci,nejdříve při samostatném průniku trefila pouze brankářku a při dorážce trefila pouze tčku,veliká smůla
27:50
Obrana Elite působí velice nejistě a nezvládají obsazovat hostující hráčky,které hrají krásný,kombinační florbal
26:47
Hráčka číslo 12. Katarína Klapitová nyní vstřelila tyčku,zase jí chyběl kousek ke gólu....
25:21
Náhravky týmu Elite jsou velice nepřesné a létají více vzdušnou čarou,než po zemi
23:37
Pokud by nyní hráčce číslo 12 Kataríně Klapitové neujel míček z hokejky,mohl by být zase vstřelený další gól
22:34
hráčky domácího týmu působí nedůrazně a dávají hráčkám Vítkovic hodně prostoru pro jejich hru
22:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Anna Niemcová, asistoval Denisa Ferenčíková (0:6).
20:30
Vstupujeme do druhé části zápasu ve které začaly opět dominovat hostující hráčky
20:00
20:00
19:59
Máme za sebou první třetinu,která byla jasně pod taktovkou týmu Vítkovic,které nepustily domácí hráčky k žádnému vážnějšímu ohrožení branky a byly většinu svého času v útočné třetině. Pokud takto budou hrát domácí hráčky nadále,můžeme čekat velkou gólovou nadílku
18:36
Hráčka číslo 25 Ivana Šupáková nyní jen velice těsně minula branku po nádherném crossu přes celou útočnou třetinu domácích hráček.
17:30
Poukázal bych na velkou gólovou rozmanitost hráček Vítkovic, každý gól byl vstřelen jinou hráčkou
16:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Černá, asistoval Zuzana Halfarová (0:5).
16:00
Hráčky Elite vypadají velice zmateně a jejich rozehrávka je velmi špatná,což se nyní potvrdilo dalším gólem pro hostující tým
14:02
Hráčky Elite stále nezvládají držet krok s protihráčkami a soupeřky se pomalu ani nehnou z jejich útočné třetiny
13:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Šponiarová, asistoval Natálie Martináková (0:4).
11:10
Domácí hráčka Nosková poprvé vážněji ohrozila branku soupeřek a orazítkovala břevno
09:40
Na hřišti to vypadá,jako kdyby Vítkovice hrály přesilovku,již desetiminutovou... Poměr střel je 12:2 pro Vítkovice,domácí hráčky však již několikrát podržela jejich brankářka,které múžou být nadevše vděčné
08:50
Hráčky hostujícího týmu mají zatím utkání ve své hrsti a nepouštějí domácí tým do žádných šancí.
07:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Karin Madeleine Ellilä (0:3).
04:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Tereza Hanzlíková (0:2).
04:45
Druhý gól zápasu střílí hráčka číslo 25 Ivana Supáková,asistovala jí hráčka číslo 79 Tereza Hanzlíková
03:00
Hráčky Vítkovic vypadají svižněji a jejich nahrávky jsou přesnější a kombinace úspěšnější.
01:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Katarína Klapitová, asistoval Karin Madeleine Ellilä (0:1).
01:14
A máme zde úvodní gól zápasu,který vstřelila hráčka číslo 12 Katarína Klapitová , asistovala jí hráčka číslo 30 Eli la Madeleine
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Šárka Vávrová; hráči v poli: Michaela Šponiarová, Zuzana Halfarová, Nikola Černá, Ivana Šupáková, Tereza Hanzlíková
00:00
Line-up domácích ELITE PRAHA: brankář: Martina Gécová; hráči v poli: Anna - Marie Divišová, Eliška Reischlová, Kristýna Vranová, Petra Nosková, Nikola Mrázková