0:3
3:2
2:0
0:1
branky (asistence): 23:01 Veronika Jedličková (Veronika Šraierová), 26:37 Kristýna Minářová (Barbora Zahradníková), 28:14 Veronika Jedličková (Klára Dudová), 45:24 Eliška Juhaňáková (Šárka Dubská), 47:33 Eliška Juhaňáková (Gabriela Čečková)
branky (asistence): 00:33 Simona Chodurová (Martina Pilařová), 02:28 Viktorie Schoberová (Jitka Beránková), 07:52 Eliška Juhaňáková (vlastní branka), 30:49 Lucie Kopýtková (Jitka Beránková), 31:19 Kamila Egermaierová (Lucie Kopýtková), 64:48 Jitka Beránková (Natálie Janouchová)

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Chomutov 5:6p
24. Veronika Jedličková, 27. Kristýna Minářová, 29. Veronika Jedličková, 46. Eliška Juhaňáková, 48. Eliška Juhaňáková - 1. Simona Chodurová, 3. Viktorie Schoberová, 8. Eliška Juhaňáková, 31. Lucie Kopýtková, 32. Kamila Egermaierová, 65. Jitka Beránková; rozhodčí: Michal Šafář - Zbyněk Pěnička; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Markéta Bartoníčková 21 - Martina Lerchová 20; po třetinách: 0:3, 3:2, 2:0, 0:1;
64:48
64:59
Komentář trenéra hostů:Děkuji soupeři za zápas. Zápas byl až do konce napínavý, byl plný zvratů. Chtěl bych poděkovat holkám, že i přes únavu bojovali až do konce. Komentář trenéra domácí. Prospaná první třetina. Zase jsme selhávali v proměňování šancí. Děkuji soupeřům i divákům.
64:59
Střely na branku ve třetí třetině: 0:5.
64:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jitka Beránková, asistoval Natálie Janouchová (5:6).
64:48
A Chomutov střílí vítězný gól po akci tři na jednoho.
63:45
Střela po standardní situaci domácích skončil těsně nad brankou.
62:15
Dobrá příležitost hostů, míček však skončil vedle branky.
60:26
Štírky opravdu chtějí vyhrát. I v prodloužení nastoupili ve skvělém tempu.
53:52
Štírky tlačí svého soupeře v přesilové hře.
52:59
Vyloučen hráč Lenka Láryšová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
51:32
Hra se uklidnila.
50:02
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
50:02
Štírky měli dobrou příležitost v podobě standardní situace, ale gólmanka hostů skvěle zasáhla.
48:25
Štírek je momentálně plné hřiště.
47:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Gabriela Čečková (5:5).
46:50
Štírky zlepšili svůj výkon a tlačí se za vyrovnáním.
45:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Šárka Dubská (4:5).
45:24
Štírky úspěšně snížili po tečované střele.
43:54
Domácí úspěšně zvládli oslabení.
43:26
Po krásně střele Chomutova zazvonila tyč.
42:47
Štírky úspěšně brání přesilovou hru soupeře.
41:54
Vyloučen hráč Karolína Kašparová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
40:55
Štírky nastoupili do zápasu ve velkém tempu.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině: 11:9.
38:52
Další skvělý zákrok předvedla gólmanka Štírů.
38:08
Hra probíhá ze strany na stranu.
36:30
Skvělý zákrok teď předvedla domácí gólmanka.
35:01
Hra momentálně probíhá bez větších šancí.
32:37
Štíři sice dvakrát za sebou inkasovali, ale pokračují ve výborném výkonu.
31:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Kamila Egermaierová, asistoval Lucie Kopýtková (3:5).
30:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lucie Kopýtková, asistoval Jitka Beránková (3:4).
30:49
Po úspěšné střele do horního růžku branky domácích se znovu Chomutov dostává do vedení.
29:48
Chomutov měl dobrou možnost ze standardní situace, ale nevyužil jí.
28:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Veronika Jedličková, asistoval Klára Dudová (3:3).
28:02
Domácím vlil vstřelený gól novou energii a začínají být lepší týmem na hřišti.
26:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Kristýna Minářová, asistoval Barbora Zahradníková (2:3).
26:37
Po tečované střele od půlky snižují domácí na rozdíl jedné branky.
24:08
Chomutov po obdrženém gólu zvýšil svůj výkon a drží míček pod svojí kontrolou a čekají na svojí příležitost.
23:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Veronika Jedličková, asistoval Veronika Šraierová (1:3).
22:52
Štírky se konečně usadili na soupeřově polovině.
21:08
Chomutov nastoupil stejně jako v první třetině a kontroluje hru.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku ve třetí třetině: 5:8
19:03
I ke konci třetiny Chomutov drží míček a kontroluje hru.
16:41
Dobrá příležitost Chomutova, ale skvělý zákrok předvedla domácí gólmanka.
15:21
Chomutov dál dominuje v tomhle zápasu a nepouští Štírky k větším šancím.
13:14
Chomutov nedokázal využít standardní situaci z dobré vzdálenosti.
11:50
Dobrá příležitost domácích po důrazu před brankou, ale gólmanka hostů skvěle zasáhla.
10:34
Chodov kontroluje hru.
08:55
Štíři sice zlepšili svůj výkon, ale stále se nemůžou dostat do zápasu.
07:52
Vlastní branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Eliška Juhaňáková (0:3).
07:15
Domácí postupně zvyšují svůj výkon a dostávají se do hry.
05:51
Štírky úspěšně brání oslabení a dokonce měli i výbornou příležitost, kterou však nedokázali využít.
05:03
Vyloučen hráč Andrea Dostálová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
03:41
Štírky se nemohou dostat do hry a jenom se brání.
02:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Viktorie Schoberová, asistoval Jitka Beránková (0:2).
02:28
Chomutov nastoupil ve velkém stylu a zvyšuje svůj náskok po další střele.
00:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Simona Chodurová, asistoval Martina Pilařová (0:1).
00:33
Chomutov se rychle ujímá vedení po krásné střele.
00:01
Dobrý den vítám vás u dnešního utkání. Přeji příjemný zážitek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Šafář a Zbyněk Pěnička.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Jitka Beránková, Lenka Láryšová, Tereza Prošková, Kamila Egermaierová, Barbora Fišerová
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Markéta Bartoníčková; hráči v poli: Veronika Jedličková, Veronika Šraierová, Andrea Dostálová, Michaela Sýkorová, Klára Dudová