3:6
4:1
- : -
FbC Plzeň
branky (asistence): 17:21 Martin Šír (Tomáš Szabo), 22:14 Jakub Ježek (Tomáš Szabo), 28:31 Tomáš Szabo (Jiří Špak), 31:35 Marek Žihla (Jakub Ježek), 42:31 Tomáš Szabo, 44:50 Lukáš Jágr (Tomáš Szabo), 54:04 Jakub Ježek (Teemu Tuhkanen), 56:08 Lukáš Jágr (Martin Tomas)
FbC Plzeň
branky (asistence): 01:23 Petr Linc (Jiří Paďourek), 08:43 Matěj Ševčík (Robert Kubica), 19:05 Jiří Paďourek (Václav Khek), 20:35 Vojtěch Lapuník, 22:40 Daniel Nicklas (Paul Válka), 23:31 Štěpán Němeček (Vojtěch Lapuník), 23:57 Petr Kleiner (Václav Khek), 34:55 Petr Linc, 39:55 Matěj Ševčík (Vojtěch Kuneš), 59:20 Petr Linc (Daniel Nicklas)

FBC PANTHERS LIBEREC - FbC Plzeň 8:10
18. Martin Šír, 23. Jakub Ježek, 29. Tomáš Szabo, 32. Marek Žihla, 43. Tomáš Szabo, 45. Lukáš Jágr, 55. Jakub Ježek, 57. Lukáš Jágr - 2. Petr Linc, 9. Matěj Ševčík, 20. Jiří Paďourek, 21. Vojtěch Lapuník, 23. Daniel Nicklas, 24. Štěpán Němeček, 24. Petr Kleiner, 35. Petr Linc, 40. Matěj Ševčík, 60. Petr Linc; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Adam Slabý 21 - Martin Kohout 11, Lukáš Ščurko 0; po třetinách: 1:3, 3:6, 4:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Vyhrát jsme si nezasloužili. Cíle, které jsme měli, byly ty tam již po první třetině. Marně hledám na zápase z naší strany něco pozitivního. Práce v zápase vychází z práce o tréninku. Soupeř potrestal v podstatě všechny naše chyby. Jediné, čeho jsme měli dostatek, bylo štěstí. Děkuji soupeři za férové utkání a přeji mu hodně štěstí do zbytku sezóny.
59:59
Komentář trenér domácích Tomáše Szaba: Gratulujeme Plzni z zaslouženému vítězství. Musíme se celkově zlepšit a zapracovat na sobě, hlavně individuálně. Třetí třetina ukázala, že to umíme. Děkujeme pořadatelům a divákům za podporu.
59:30
Plzenští drží míček na polovině domácích.
59:20
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Linc, asistoval Daniel Nicklas (8:10).
59:20
Plzeň využívá situaci 3 na 1 a je zřejmě rozhodnuto.
58:40
Domácí tlačí, napadají 3 hráči.
57:20
Rychlý sled branek zapůsobil na hosty jako tlumící prostředek. Domácí na hřišti kralují a ze strany hostů je snaha jen o dohrání utkání. Proč domácí prospali dvě třetiny?
56:08
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Martin Tomas (8:9).
56:08
Domácí bojují na krev a odměnou jim bylo snížení na rozdíl jediné branky.
55:16
Timeout FbC Plzeň
55:16
Trenér Plzně při TO velmi důrazně vysvětluje hráčům své představy jak dohrát utkání.
55:00
Další útok domácích likviduje až brankář Plzně. Neujaly se ani ě následné dorážky domácích.
54:04
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Jakub Ježek, asistoval Teemu Tuhkanen (7:9).
54:04
Domácí zaslouženě snižují a rýsuje se nám tu pěkně dramatický konec utkání.
51:40
Domácí se stále snaží o snížení náskoku, ale Plzeň se zaměřuje na kontrolu balonku a snaží se využívat každou příležitost k brejkovým protiútokům, které zatím nedokázala svou nepřesností proměnit.
49:20
Domácí stále v náporu. Velice aktivní napadání nedovoluje Plzni její kombinační hru, kterou předváděla dvě třetiny.
47:44
Za poslední minutu opět 4 skvělé zákroky brankáře Plzně.
45:50
Domácí pokračují v úžasném tempu, které trvá od zahájení 3. části. Hosté jen těžko stíhají. Působí to dojmem jako by si týmy o přestávce vyměnily dresy.
44:50
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Tomáš Szabo (6:9).
42:31
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Tomáš Szabo z trestného střílení (5:9).
42:31
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Ščurko družstva FbC Plzeň
42:31
Nařízeno TS pro domácí za blokování hole ve vyložené příležitosti.
41:50
Domácí zahajují náporem. Brankář Plzně předvedl 2 nádherné zákroky.
40:00
40:00
39:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Vojtěch Kuneš (4:9).
39:55
Branku FBC Plzeň vstřelil hráč ŠEVČÍK MATĚJ. Stav utkání 4:9.
36:10
Rozhodčí důrazně domlouvají oběma týmům a hra se nám opět uklidňuje.
35:35
Domácí reagují na vývoj utkání zvýšením agresivity. Rozhodčí mají plné ruce práce, aby oba týmy hrály v rámci pravidel.
34:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Linc bez asistence (4:8).
34:55
Branku FBC Plzeň vstřelil hráč LINC PETR. Stav utkání 4:8.
33:36
Dění na ploše se nám opět mění. Hosté drží míček na svých hokejkách, kombinují na své polovině. Domácí přihlížejí v obranném bloku. Pro diváka není hra příliš atraktivní.
31:35
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Marek Žihla, asistoval Jakub Ježek (4:7).
31:35
Branku domácích vstřelil hráč ŽIHLA MAREK. Stav utkání 4:7.
30:20
Domácí pokračují ve zlepšené hře. Halou zní důrazné pokyny trenéra hostí.
28:31
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jiří Špak (3:7).
28:31
Branku FBC Panthers Liberec vstřelil hráč SZABO TOMÁŠ. Stav utkání 3:7.
27:20
Tým FBC Plzeň se zřejmě uspokojil dostatečným náskokem a domácí vyrovnávají obraz hry.
24:55
Drtivý tlak hostů pokračuje, Domácí brankář si připisuje v krátkém čase několik vynikajících zákroků.
23:57
Timeout FBC PANTHERS LIBEREC
23:57
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Kleiner, asistoval Václav Khek (2:7).
23:57
Branku FBC Plzeň vstřelil hráč KLEINER PETR. Stav utkání 2:7.
23:31
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Štěpán Němeček, asistoval Vojtěch Lapuník (2:6).
23:31
Branku FBC Plzeň vstřelil hráč NĚMEČEK ŠTĚPÁN. Stav utkání 2:6.
22:40
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Paul Válka (2:5).
22:40
Branku FBC Plzeň vstřelil hráč NICKLAS DANIEL. Stav utkání 2:5.
22:14
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Jakub Ježek, asistoval Tomáš Szabo (2:4).
22:14
Branku FBC Panthers Liberec vstřelil hráč JEŽEK JAKUB. Stav utkání 2:4.
20:35
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník bez asistence (1:4).
20:35
Branku FBC Plzeň vstřelil hráč LAPNÍK VOJTĚCH. Stav utkání 1:4.
20:01
Zahájena 2. třetina utkání. FBC Panthers Liberec se po buly dostali do přečíslení, ale plzeňský brankář skvěle zasáhnul.
20:00
20:00
19:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Paďourek, asistoval Václav Khek (1:3).
19:05
Branku FBC Plzeň vstřelil hráč PAĎOUREK JIŘÍ. Stav utkání 1:3.
17:21
Branku družstva FBC PANTHERS LIBEREC vstřelil Martin Šír, asistoval Tomáš Szabo (1:2).
17:21
Branku FBC Panthers Liberec vstřelil hráč č. 8 ŠÍR MARTIN. Stav utkání 1:2.
17:00
Hráči FBC Panthers LIberec uzavřeli soupeře a kombinují v početní výhodě.
16:05
Vyloučen hráč Štěpán Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
16:05
Vyloučen hráč FBC Plzeň Němeček Štěpán na 2. min. nedovolené bránění.
12:40
Obraz hry se nemění, hosté mají častěji míček na svých hokejkách.
08:43
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Robert Kubica (0:2).
08:43
Branku FBC Plzeň vstřelil hráč ŠEVČÍK MATĚJ.
06:50
FBC Plzeň má neustálou převahu a domácí tým se těžko dostává na polovinu hostí. Střely zatím 3:9
01:23
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Linc, asistoval Jiří Paďourek (0:1).
01:23
Branku FBC Plzeň vstřelil hráč LINC PETR. Stav utkání 0:1.
01:10
Vyloučen hráč Marek Žihla družstva FBC PANTHERS LIBEREC na 2 minuty za špatné střídání.
01:10
Vyloučen hráč FBC PANTHERS Liberec ŹIHLA MAREK na 2 min. špatné střídání.
00:10
Omlouváme se za kvalitu on-line přenosu. Trvalé sněžení komplikuje mimo dopravy i internetové připojení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Václav Khek, Petr Kleiner, Filip Rybnikár, Václav Zábran, Jiří Paďourek
00:00
Line-up domácích FBC PANTHERS LIBEREC : brankář: Adam Slabý; hráči v poli: Tomáš Szabo, Martin Šír, Jakub Ježek, Jiří Špak, Jan Obermann