0:1
4:1
1:1
- : -
branky (asistence): 23:17 Petr Pastor (Jakub Štěrba), 30:46 Petr Pastor (Jakub Štěrba), 35:52 Lukáš Fiala (Tomáš Fiala), 36:24 Ondřej Bejček (Miloš Šulc), 41:02 Tomáš Fiala (Petr Pastor)
branky (asistence): 03:39 Erik Štěrba (Lukáš Pardubský), 39:23 Martin Morava (Aleš Limberg), 56:25 Erik Štěrba (Martin Žemlička)

Florbal Chomutov - FBC DDM Kati Kadaň A 5:3
24. Petr Pastor, 31. Petr Pastor, 36. Lukáš Fiala, 37. Ondřej Bejček, 42. Tomáš Fiala - 4. Erik Štěrba, 40. Martin Morava, 57. Erik Štěrba; rozhodčí: Tomáš Šedivý - Daniel Urik; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 220; zásahy brankářů: Karel Šantora 26 - Zdeněk Burda 21; po třetinách: 0:1, 4:1, 1:1;
60:00
59:59
Vyjádření hostující trenéra: Myslím, že se nemáme za co stydět. Předvedli jsme na palubce nejlepšího týmu soutěže důstojný výkon. Rozhodly dvě naše individuální chyby a individuality v domácím týmu.
59:59
Vyjádření domácího trenéra: Čekali jsme, že dnešní utkání nebude zdaleka jednoduché, což se potvrdilo. Od druhé třetiny jsme zvýšili aktivitu a díky tomu jsme získali důležité tři body. Děkujeme soupeři za kvalitní derby a fanouškům obou týmů za vytvoření skvělé kulisy.
59:15
Ve hře pět na pět se hostům nedaří usadit se na útočné polovině.
58:13
Teď domácí zablokovali dvě střely.
57:52
Kadaň zamyká domácí čtyřku. Přichází nepřesné nahození.
56:54
Domácí jsou zaražení a zbytečně po vyhrané buly přichází o míček.
56:25
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Erik Štěrba, asistoval Martin Žemlička (5:3).
56:25
Přesilovka pět na tři netrvala dlouho.
56:13
Vyloučen hráč Karel Šantora družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
56:13
A teď byl střet domácího brankáře a blokujícího hráče posouzen proti domácím.
55:29
A další reflex domácího brankáře zachraňuje vykombinovanou čtyřku.
54:32
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:32
Chomutovský obránce teď tělem nenašel míček ale soupeře.
54:30
Nyní jakoby se oba celky nadechovaly k závěru. Je to takové hluché období zápasu.
54:05
Chomutovská 4 teď zachránila hrozící průnik hostů dva na nikoho. Chomutovský obránce předtím řešil přečíslení přihrávkou naslepo.
52:47
Kadaň začíná stínit před brankou domácích a začne zřejmě nastřelovat.
52:11
Oba týmy teď lákají soupeře. Chomutov hraje na jistotu, hosté čekají na chybu.
50:53
Domácí teď dvakrát zbytečně vyváželi ze své poloviny středem. To jim moc nepomáhá.
49:51
Chomutov se zvedá, ale hosty teď dvakrát podržel brankář.
48:44
Krásná kombinace hostů skončila skákavou přihrávkou.
48:14
Kadaňský tlak se ale stupňuje. Karel Šantora teď reflexivně vyrazil tutovou šanci.
47:57
Domácí 99 vyrobila další kiks při rozehrávce před vlastní brankou, tentokrát h zachránilo jen štěstí.
47:17
Po dlouhé době přišel výpad Chomutov. Přečíslení bylo zastaveno blokem na hraně sebeobětování.
45:30
A Kadaň se dál tlačí.
45:05
Teď Kadaň drží domácí v obraně, postupně přichází nepřesná a hned poté další zablokovaná střela.
44:28
Další špatnou rozehrávku zpoza branky zachraňují hosté na hraně faulu.
43:29
Domácí teď zablokovali dvě nadějné střely.
42:53
Kadaň zatím jednou nepřesně střílí, i když kombinačně se přibližuje předchozím přesilovkám domácích.
41:53
Vyloučen hráč Vít Andrle družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
41:53
Zbytečný faul za soupeřovo brankou kazí domácím nástup do třetiny.
41:40
A hned přichází další šance domácích.
41:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Petr Pastor (5:2).
41:02
Přináší to gól.
40:35
Chomutov se vrátil ze šatny výrazně klidnější a už zase v přesilovce dominuje.
40:01
Dnešnímu utkání přihlíží 222 diváků.
40:00
40:00
39:59
Chomutov vyhrál třetinu na střely 11:10. To rozhodně není vyjádření jeho převahy, ale na druhou stranu to ukazuje, že pro hosty není nic ztraceno.
39:59
Kadaň je nahoře a přestože hraje v oslabení, je konec třetiny spíše vysvobození pro domácí.
39:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Morava, asistoval Aleš Limberg (4:2).
39:02
Vyloučen hráč Martin Odlas družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:02
Zbytečná tvrdost přináší přesilovku, ale tentokrát Chomutov prováhá a Kadaň snižuje v oslabení.
38:50
Karel Šantora chytá jasný gól a nedovoluje Kadani zvednout hlavy.
38:04
Chomutovští si věří a motají soupeře.
37:13
A teď mohl Pačmag soupeře dorazit. V jasné pozici přestřeli odkrytou branku.
36:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Miloš Šulc (4:1).
36:24
Individuální akce, střela a míček končí v růžku hostující branky.
35:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Tomáš Fiala (3:1).
35:40
Přesilovkový tlak hodný sovětského hokeje 80. let končí gólem
35:40
Opakovaná střela má vyšší parametry, stejně tak ale zákrok hostujícího brankáře.
35:28
A je tu zámek domácích. Střela do poloodkryté branky končí vysoko nad. Což kvitují hostující fanoušci.
34:20
Vyloučen hráč Jan Odlas družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za bránění ve hře.
34:20
Kadaňský hráč teď kombinací nešikovnosti a přehnaného důrazu zastavil rodící se brejk čtyři na dva.
33:59
Chomutovský brankář zavelel při standartce 21 a střelec soupeře byl následně vytlačen až za vlastní branku.
33:36
Chomutovský obránce Pačmag teď dorážel až na vrcholu brankoviště. Rotace pozic se prvnímu útoku stále vyplácí.
32:03
Chomutovští také chybují, ale díky jejich tlaku na polovině hřiště.
30:46
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Jakub Štěrba (2:1).
30:46
Nahrávku zpoza branky si hostující obránce za rámeček rozhodně nedá.
30:46
Obrovská školácká chyba staví hostující brankáře do neřešitelné situace dva na nikoho.
30:27
Teď domácí 99 zaváhala při rozehrávce, ale vzápětí to napravila vypíchnutím míčku.
29:36
Kadaň je pod velkým tlakem a domácí se teď netlačí jen na míček, jak je u nich obvyklé, ale i do branky.
29:06
Teď domácí prováhali rodící se situaci tři na dva. Další dva výpady skončily nepřesnou střelou.
28:17
První lajna domácích teď drží míček a kadaňským chybí pohyb. Jen dvě nepřesné střely z předbrankového prostoru zastavily domácí nápor.
27:02
Po narážce byl hostující střelec chvilku sám před brankou, dobíhající obránce ho ale rozhodil a tak výrazně přestřelil.
26:15
Karel Šantora teď chytil jasnou šanci po výpadu hostující křídla od mantinelu.
25:11
Hostující brankář napravuje svůj nevýrazný zákrok při nahození a likviduje dorážku.
24:19
Reakcí hostů je tvrdší hra, kterou se snaží přerušit nástup domácích do třetiny.
23:17
23:17
Rychlá nahrávka za obranu a promáchnutí posledního obránce hostů přináší vyrovnání.
23:11
Teď několik odražených míčků přineslo tlak hostů.
22:44
Třetí útok v nástupu do třetiny pokračuje.
21:47
Druhý útok vysunuje forčeking a nepouští Kadaň přes půlku.
20:47
Chomutovský první útok pokračuje v rotaci pozic a hned chybělo 30 čísel do z poloviny odkryté branky.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku jsou 6:9. Kadaň je zatím klidnější a jednoznačně přímočařejší
19:40
Špatná přihrávka pokazila brejk hostů dva na jednoho.
19:03
Karel Šantora teď našel rybičkou skrytou střelu od půlky.
18:36
Chomutovská první lajnu zkouší variantu se stažením centra a vysunutím jednoho z obránců. Hned to roztahuje obranu hostí a přináší nadějnou střelu.
17:24
Gólman hostů efektním zásahem řeší střelu po rychlé souhře domácích obránců.
16:41
Po delší době se kaďanští usazují u chomutovské branky.
15:55
Napadání domácích teď soupeře vytlačilo až za jeho branku.
15:20
Kadaň teď vydržela v útoku pár vteřin. Domácí se následně snaží kombinovat.
14:27
Další zámek domácích přináší dvě nepřesné střely. Po faulu zůstávají domácí v útoku.
13:54
Šance Chomutova po vytažení obrany, náběh ze strany řeší hostující brankář.
12:42
První útok domácích teď nedovil soupeři vystřídat i navzdory pokynům z lavičky. Tlak přerušilo až špatné zpracování míčku.
12:14
Vývoj zápasu se přesouvá na domácí stranu. Chybí jen přesnější střelba a důraznější tlak do branky.
11:53
Chomutovský výpad skončil zablokovanou přihrávkou před prázdnou branku.
11:24
A domácí jakoby je vyslyšeli a drží Kadaň na její polovině.
10:41
Teprve teď se vzpamatovali domácí fanoušci.
09:59
Zmatky chomutovských pokračují.
09:11
Obrovská nejistota při rozehrávce přinesla Kadani další šanci.
08:21
Promáchnutí obránce Kadaně a snaha ho napravit přináší standartku pro domácí. Střelu řeší přesunem gólman hostí.
07:06
Teď se chomutovští nedostali ani přes půlku. Nejistotu řeší přihrávkami "na slepo". Na tribunách zatím dominují i hostující fanoušci.
06:15
Chomutov střílí od mantinelu, k ničemu jinému ho hosté nepouští. Naopak z protiútoku se dostávají do šance.
05:37
Hosté si "přičuchli" a vysunují forčeking až k chomutovské brance.
04:51
Kadaň teď drží míček a domácí k ničemu nepouští.
03:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Erik Štěrba, asistoval Lukáš Pardubský (0:1).
03:39
První zámek hostů přinesl tři šance, třetí dorážka ze vzduchu už byla prakticky do prázdné branky.
03:39
Po dalším zákroku je krátký na dorážku.
03:34
Karel Šantora likviduje první střelu hostí.
03:09
První útok domácích vysunuje forčeking a dostává se do první šance.
02:34
První trvalejší tlak domácích přináší první střelu utkání mezi tyče.
01:50
Přihrávka hostí naslepo do brankoviště přinesla první náznak šance.
00:57
Utkání začalo v rychlém tempu. Oba týmy už prostřídali. Hraje se "nahoru dolu".
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Šedivý a Daniel Urik.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Zdeněk Burda; hráči v poli: Petr Chládek, Michal Plomer, Jan Odlas, Martin Odlas, Radek Zelinka
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Daniel Fokt, Jakub Štěrba, Petr Pastor, Jiří Turek, Marek Pačmag