1:2
0:4
2:1
- : -
branky (asistence): 06:19 Martina Dostalíková (Zuzana Hubáčková), 55:50 Adriana Kronychová (Michaela Klánová), 58:18 Oxana Šamanina (Hana Koníčková)
branky (asistence): 18:22 Dagmar Surá (Dominika Kubišová), 18:51 Barbora Zabavská (Denisa Billá), 24:30 Denisa Billá (Barbora Zabavská), 27:34 Dominika Kubišová (Adéla Polívková), 38:04 Dominika Kubišová, 38:25 Dominika Steinbachová, 50:48 Lucia Košturiaková (Martina Skořepová)

Crazy girls FBC Liberec - Herbadent FK Jižní Město 3:7
7. Martina Dostalíková, 56. Adriana Kronychová, 59. Oxana Šamanina - 19. Dagmar Surá, 19. Barbora Zabavská, 25. Denisa Billá, 28. Dominika Kubišová, 39. Dominika Kubišová, 39. Dominika Steinbachová, 51. Lucia Košturiaková; rozhodčí: Barbora Beranová - Kristýna Šedová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 47 - Karolína Červová 23; po třetinách: 1:2, 0:4, 2:1;
60:00
Komentář trenérky hostů Štéglové M.: S většinou zápasu jsem spokojená, hráčky byly aktivní a vytvářeli jsme si převahu. Podcenili jsme pouze první třetinu a konec třetí, kdy jsme měly problémy se hrou, kterou předváděly domácí hráčky.Jsem ráda za získané 3 body. Děkuji soupeři za hru.
60:00
Střely celkem - Domácí: 26 Hosté: 54
60:00
Komentář trenéra domácích Horáčka P.: V první třetině jsme dokázali se soupeřem držet krok a předváděli jsme dobrou hru. O výsledku rozhodla druhá třetina, kdy jsme nedokázali reagovat na tlak Herbadentu a nechali jsme si nasázet branky. Ve třetí třetině jsme se dostali zpět do zápasu, ale bohužel jsme nedokázali výsledek zápasu zvrátit. Děkuji soupeři za hru a přeji šťastnou cestu domů.
58:19
Domácí hráčky nyní zvýšily tempo a snižují skóre.
58:18
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Oxana Šamanina, asistoval Hana Koníčková (3:7).
57:25
Hráčka hostí nyní orazítkovala tyčku.
56:56
Dobrou střelu vyslala Leierová, bohužel letěla těsně mimo.
56:25
Skvělým zákrokem podržela svůj tým Štěpánová.
55:50
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Adriana Kronychová, asistoval Michaela Klánová (2:7).
53:59
Střelu Pilíkové z bezprostřední blízkosti zlikvidovala Štěpánová.
53:13
Dobrou střelu nyní vyslala Kabeláková, ale hostující brankářka chytá.
51:58
Hubáčková se sama řítila na branku hostí, na straně měla ještě osamocenou Dostalíkovou, rozhodla se ale zakončovat sama a hostující brankářka chytá.
50:49
Standartní situaci skvěle zužitkovala Košturiaková, domácí obrana nevystoupila a střílející hráčka uklidila míček do horního rohu branky.
50:48
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Martina Skořepová (1:7).
49:20
Hostující hráčky nyní uzamknuly domácí celek před jejich brankou a rychle kombinují.
48:22
Pekárková si míček skvěle vybojovala a následně i zakončila, k její smůle byla hostující brankářka připravena.
47:20
Nyní podržela dobrým zákrokem svůj tým Štěpánová.
46:10
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale vážnější příležitosti si zatím vytváří jen hráčky hostí.
44:30
Nyní domácí celek dvakrát ztratil míček, ze ztrát vzešly rychlé protiútoky, které naštěstí nebyly proměněny.
43:10
Domácí celek má nyní smůlu, míčky odskakují úplně jinam, než by hráčky potřebovaly.
42:01
Domácí hráčky se nyní usídlily v útočném pásmu.
40:53
Zblokovaná střela Pekárkové téměř zapadla za záda hostující brankářky.
40:21
Domácí hráčky vybojovaly míček a kombinují na vlastní polovině.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny získaly hráčky domácího týmu.
40:00
40:00
Střely na branku - Domácí: 9, Hosté: 21
40:00
39:13
Domácí hráčky se nyní snaží o snížení náskoku hostí, bohužel se nedaří.
38:25
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Dominika Steinbachová bez asistence (1:6).
38:25
Skvělou individuální akci zakončuje branou hostující hráčka.
38:04
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová bez asistence (1:5).
37:23
Liberci se nyní nedaří kombinace, hra je plná nepřesností.
36:31
Dobrý dvojzákrok Štěpánové.
35:42
Na domácí branku se nyní řítily 2 hráčky soupeře. Skvěle zakročila Hubáčková.
34:56
Proti střele Kubišové skvěle zakročila Štěpánová.
34:04
Herbadent se nyní usadil před domácí brankou a snaží se o navýšení vedení.
32:14
Koníčková - Dostalíková - Šamanina, krásná kombinace, kterou vyšperkovala otočkou zakončující Šamanina. Bohužel střela ztroskotala na hostující brankářce.
31:55
Dobrá kombinace domácích hráček vyzněla do prázdna.
30:32
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu ale již delší domu jsme neviděli žádnou příležitost.
29:10
Nyní na delší dobu zavřely domácí hráčky své soupeřky v útočném pásmu.
28:08
Hra domácích je plná ztrát a nepřesností, z kterých pramení nebezpečné šance Herbadentu.
27:35
Nejprve skvělým zákrokem podržela Štěpánová. O 10 vteřin později ale už tolik štěstí neměla a míček skončil v síti.
27:34
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Adéla Polívková (1:4).
26:22
Druhá třetina je opravdu zajímavá pro naší zdravotnici, která byla již počtvrté v pohotovosti.
24:55
Herbadent je nyní aktivnější a hrozí nebezpečnými útoky.
24:30
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Barbora Zabavská (1:3).
23:30
Dvě nebezpečné šance zlikvidovala Štěpánová.
22:24
Herbadent je nyní aktivnější a snaží s eo navýšení vedení.
21:50
Míček dobře zatáhla Leierová a vyslala střelu na branku.
21:30
Herbadent ožil a nebezpečně zahrozil.
20:21
Domácí hráčky nastoupily do zápasu aktivně a snaží se o vyrovnání.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny získaly hráčky domácího týmu
20:00
20:00
19:45
Domácí hráčky se ocitly ve skvělé šanci, do prázdné branky ale míček nedokázala dopravit Loudová.
19:35
Herbadent se dostal na koně a tlačí domácí celek.
18:52
A máme tu rychlý obrat. Toto byl opravdu smolný gól. Míček se odrazil do branky o záda Štěpánové.
18:51
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Denisa Billá (1:2).
18:22
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Dagmar Surá, asistoval Dominika Kubišová (1:1).
17:21
Domácí hráčky ztratily míček a Herbadent šel do rychlého protiútoku.
16:55
Obrana Herbadentu nyní zazmatkovala a nabídla šanci Libereckému týmu.
16:13
Hubáčková se nyní ocitla těsně před brankou zcela osamocená, ale přestřelila.
14:25
Hubáčková ztratila a útočnice hostí se hnala na branku. Svou chybu ale obránkyně domácích napravila a dostihla útočící hráčku.
13:40
Koníčková se hnala na branku a vyslala dobrou střelu, která jen těsně minula brankovou konstrukci.
13:13
Krásná individuální akce Šamaniny s výborným zakončením zachytila brankářka.
12:40
Dobrý zákrok Štěpánové.
11:30
Šamanina skvěle vybojovala míček a ohrozila branku hostí.
10:32
Libereckou ztrátu míčku téměř potrestala hostující útočnice.
09:10
Oba týmy si vytváří šance a hrají velmi aktivně. zatím sledujeme atraktivní utkání.
08:25
Zpoza branky se pokusila Štěpánovou překvapit Billá, ale neuspěla.
07:34
Hubáčková provětrala obranu soupeře krásnou individuální akcí.
06:20
Po krásné kombinaci vyslala skvělou střelu do šibenice Dostalíková.
06:19
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Martina Dostalíková, asistoval Zuzana Hubáčková (1:0).
05:55
Liberecké hráčky postupnou kombinací přecházejí do útoku,
05:09
Dobrou střelou prověřila hostující brankářku Leierová.
04:20
Při domácích hráčkách stálo velké štěstí, Procházková promáchla před prázdnou brankou.
03:40
Štěpánová nyní zlikvidovala nebezpečnou střelu a následnou dorážku Pražské útočnice.
02:58
Hra se přelévá ze strany na stranu bez větších příležitostí.
01:58
Dobře se vytočila Pekárková vyslala hezkou střelu. Před brankou dorážela Loudová.
01:09
Hráčky Herbadentu se nyní snaží postupnou kombinací dostat do šance.
00:30
Domácí hráčky začaly velmi aktivně. První pokus směrem na branku vyslala Hubáčková.
00:01
Úvodní buly zápasu získaly hráčky domácího týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Kristýna Šedová.
00:00
00:00
Line-up hostů Herbadent FK Jižní Město: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Denisa Billá, Barbora Sádková, Lucie Pilíková, Dominika Steinbachová, Barbora Zabavská
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Martina Dostalíková, Klára Leierová, Hana Koníčková, Zuzana Hubáčková, Oxana Šamanina