2:0
0:1
1:2
0:0
branky (asistence): 02:35 Petr Tlustoš (Daniel Halm), 18:22 František Košík (Vojtěch Haman), 46:17 Filip Dvořák (Ondřej Melichar), rozhodující nájezd Ondřej Melichar
branky (asistence): 32:13 Martin Houšť (Lukáš Gregr), 41:47 Martin Houšť (Lukáš Gregr), 50:20 Lukáš Gregr (Daniel Šimera)

Hippos Žďár n/S. - FbC Aligators Klobouky 4:3pn
3. Petr Tlustoš, 19. František Košík, 47. Filip Dvořák, N Ondřej Melichar - 33. Martin Houšť, 42. Martin Houšť, 51. Lukáš Gregr; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Petr Krátký 24 - Lukáš Bábíček 22; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Aligators Klobouky hráč Ladislav Dufek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč Ondřej Melichar a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Aligators Klobouky hráč Tomáš Líznar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč Daniel Halm a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Aligators Klobouky hráč Martin Houšť a vstřelil gól.
70:00
Vyjádření trenéra hostujícího týmu, pana Volka Pavla: "Děkujeme soupeři za férové utkání, dnešní utkání bylo velmi vyrovnané, vyhrál šťastnější tým."
70:00
Vyjádření trenéra domácího týmu, pana Dvořáka Filipa: "Aktuálně hrajeme maximum toho, na co máme. V obraně jsme předvedli zodpovědný výkon, bohužel na útočné polovině máme spoustu zbytečně ztracených balónů a to nás stojí moc sil. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům."
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:29
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře.
64:29
Vyloučen hráč číslo 93 Gregr na 2 minuty za bránění ve hře. Hippos hraje přesilovou hru.
64:19
První střela v prodloužení na branku je od Hamana, bohužel je vyražena.
62:40
Oba týmy zatím bezvýsledně útočí na soupeřovu branku.
61:45
Prudký útok na domácí bránu je přerušen a domácí vzápětí zahajují protiútok,
60:30
Oba týmy se snaží opatrně dostat k soupeřově bráně, zároveň však musí obránit tu svoji.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině z pohledu domácích 8:9.
60:00
59:25
Fanoušci začínají povzbuzovat domácí tým.
58:24
Oba týmy se snaží dát vítězný gól, protože se blíží konec zápasu a prodloužení.
56:36
Tečovaná střela na branku hostů nakonec letí mimo.
55:24
Výborný zákrok Krátkého proti rychlému přeběhnutí hřiště a a prudké střele.
54:44
Po neuznaném gólu domácích se hra rychle otáčí, hosté naštěstí branku přestřelují.
53:10
Domácí hrají na útočné polovině velmi dobře, obránci hostů se musí pořádně snažit.
51:58
Domácí neustále ohrožují soupeřovu branku.
50:59
Skvělý zákrok Krátkého udržuje domácímu týmu remízu.
50:20
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Daniel Šimera (3:3).
49:52
Dnešnímu utkání přihlíží 38 diváků.
49:20
Hosté se snaží skóre obrátit ve svůj prospěch, ale obrana domácích je neprůstřelná.
47:30
Šimera posílá nahrávku před domácí bránu, střela je však zastavena.
46:17
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Ondřej Melichar (3:2).
45:44
Vyloučen hráč Daniel Šimera družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
45:44
Vyloučen hráč číslo 11 Šimera na 2 minuty za sekání. Domácí tým hraje přesilovou hru.
45:10
Do hry se vrací i hráč hostů. Oba týmy jsou v plném počtu.
44:28
Do hry se vrací Halm. Tým Hippos Žďár n/S hraje přesilovou hru cca 30 sekund.
44:00
Domácí vyvíjejí silný nátlak na soupeřovu branku, gól však zatím nepadl.
43:10
Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil Petr Tlustoš.
43:10
Vyloučen hráč Jakub Gremmel družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
43:10
Melichar střílí na soupeřovu branku v oslabení, trefuje tyčku. Vyloučen Gremmel na 2 minuty za hrubostl.
43:10
Trestné střílení Tlustoše končí neúspěšně.
42:28
Vyloučen hráč Daniel Halm družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
42:28
Vyloučení domácího hráče Halma na 2 minuty za hrubost.
42:10
Halm vrací úder, míjí však branku.
41:47
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Martin Houšť, asistoval Lukáš Gregr (2:2).
40:51
V úvodních minutách 3. části jsou více aktivní hráči hostů.
40:00
40:00
Počet střel obou týmů je vyrovnaný a to 7:7.
40:00
39:38
Rozehrávka domácích před soupeřovou brankou. Hra se vrací zpět na obranné pásmo.
37:55
Haman střílí na soupeřovu bránu, střela sražena.
36:41
Hra se rychle pohybuje z jedné poloviny na druhou, k zakončení se však nikdo zatím pořádně nedostal.
35:00
Čechal zachraňuje domácí branku před gólem.
33:59
Rozehrávka domácích před soupeřovou brankou, hra se točí z útočné poloviny na obrannou.
32:13
32:13
Houšť prudkou střelou z křídla prostřelil Krátkého.
31:38
Líznar střílí na domácí branku, střela sražena.
30:20
Košík vyslal krásnou střelu na golmana hostů, ten však střelu vychytal.
29:40
Hos střílí na domácí branku, střela sražena naším hráčem.
27:34
Lazor z těžké přihrávky přestřeluje domácí branku
26:35
Houšť se snaží protlačit míček zpoza branky, domácí brankář však připraven.
25:24
Gremmel střílí na Krátkého, střela mimo.
24:11
Rozehrávka hostů u domácí branky, střela sražena do rohu, Hra se posouvá na útočnou půlku domácích, kde mají rozehrávku.
23:04
Haman statečně ohrožuje soupeřovu branku.
21:58
Střela hostů také sražena.
21:10
Střela domácích na soupeřovu bránu, sražena.
20:24
Neúspěšné vhazování, opakuje se a míček získávají hosté.
20:00
20:00
Domácí stříleli na branku hostů 8krát, hosté 11krát.
20:00
18:22
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Košík, asistoval Vojtěch Haman (2:0).
18:22
Střela Košíka z půlky, zlomení Kavkovy hokejky.
17:20
Halm tečoval Tlustošovu střelu mimo, této dvojici se dnes obdivuhodně daří
16:38
Prudký útok hostů na domácí branku, dobře odbráněno.
15:00
Střela domácího Čechala z křídla po nahrávce Melichara, trefil však pouze Bábíčkovo rameno.
14:36
Košík tahá míček zpoza domácí branky.
13:21
Další rozehrávka, přihrávka dozadu, střela sražena.
13:04
Rozehrávka domácích za soupeřovou brankou.
12:05
Týmy běží hned střídat a následuje neúspěšná rozehrávka hostů za domácí brankou
10:35
Po rozehrávce domácích střela ztečovaná do rohu.
09:54
Košík téměř sám na bránu, zakončení se nepovedlo.
08:55
Hostující Šimera po tečované střele otečkoval břevno domácí svatyně.
08:30
Komorní atmosféru žďárské haly zatím narušuje pouze Tlustošovo rovnání si sestavy.
07:04
Další střela na domácího golmana, odrazila se od našeho hráče.
06:05
Střela na domácího golmana, ten předvedl pěkný zákrok proti střele Lukáše Gregora.
05:35
Tvrdá Košíkova střela do připraveného Bábíčka.
02:36
Po nahrávce Halma se v nepřehledné situaci prosazuje domácí matador Tlustoš.
02:35
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Daniel Halm (1:0).