0:2
2:2
- : -
branky (asistence): 43:55 Jan Vojtíšek, 54:24 Zdeněk Habr (Tomáš Brom)
branky (asistence): 01:50 Daniel Kněžour (Radek Matějíček), 20:48 Jaromír Ekl (Daniel Kněžour), 23:42 Štěpán Slaný (Jan Hřebřina), 44:55 Daniel Kněžour (Štěpán Slaný), 59:20 Jaromír Ekl

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC PULLO TRADE Česká Lípa 2:5
44. Jan Vojtíšek, 55. Zdeněk Habr - 2. Daniel Kněžour, 21. Jaromír Ekl, 24. Štěpán Slaný, 45. Daniel Kněžour, 60. Jaromír Ekl; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Jan Chrást 13 - Jan Dvořák 36; po třetinách: 0:1, 0:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Fialy: Na začátku utkání nám soupeř utekl díky nedůrazu v soubojích na rozdíl tři branek. V dnešním utkání jsme na jeden gól spotřebovali deset gólových příležitostí. Do dalšího utkání zlepšíme efektivitu zakončení a zvítězíme. Děkujeme soupeři a skvělým divákům.
60:00
Komentář trenérky hostí Lenky Bartošové: Dneska jsme zvládli zápas velmi dobře po taktické stránce, I když měl soupeř balón na hokejkách, ale my jsme přesně plnili co jsme si řekli a nenechali jsme je hrát, co mají nacvičené. Děkujeme za těžký, ale super zápas.
60:00
59:20
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl bez asistence (2:5).
57:16
Domácí jdou do šesti.
54:24
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Tomáš Brom (2:4).
54:24
Hattrick se jedním dotekem proťukal až před bránu, kde podseknutím Habr přeloboval brankáře.
54:05
Hattrick se teď ocitl v několika střeleckých šancích, ale všechny přišli na zmar.
52:08
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
51:08
Hauser vybojoval balónek a uklidnil hru, čímž zajistil Hattricku rozehrávku.
49:51
Dnešnímu utkání přihlíží 70 diváků.
47:53
Hauser neproměnil z dobré pozice.
44:55
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Štěpán Slaný (1:4).
44:55
Přesně minutu později vidíme hodně smolný gól z pohledu domácích.
43:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Vojtíšek bez asistence (1:3).
43:55
Vojtíšek se dostal do šance, kterou využil nechytatelnou střelou do horní části branky.
43:54
Domácí jsou v plném počtu.
41:54
Trestné střílení družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa neproměnil Daniel Kněžour.
41:54
Vyloučen hráč David Medek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
41:54
Chrást vycítil kličku do backhandu, což znamená, že vidíme přesilovku.
41:02
Po střele Bromově střele z otočky zasáhl Dvořák.
38:02
Na balónu je Lípa a snaží se dostat do šance.
32:59
Hostě hrají v plném počtu.
32:46
Mladistvé publikum podporuje domácí tým při přesilovce.
32:15
Habr opakovaně netrefil zařízení.
30:59
Vyloučen hráč Drahoslav Pastor družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
28:05
Mati skvěle získal míček, ale v následném brejku neproměnil.
27:46
Kolajta golfem střílí nad břevno.
26:49
Štěrba odkopává balónek do bezpečí.
25:18
Výborný zákrok Chrásta po chybné rozehrávce domácích.
23:42
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Jan Hřebřina (0:3).
23:42
Střela Slaného zaplula dolů, ke vzdálenější tyči branky.
20:48
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Daniel Kněžour (0:2).
20:48
Opět dorážka do prázdné brány, tentokrát v podání Jaromíra Ekla.
17:45
Vyloučen hráč Daniel Kněžour družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
17:28
Domácí mají výhodu a jdou do šesti.
17:25
Po chytré backhandové přihrávce střílel Brom.
12:52
Macálkova střela backhandem prověřila Dvořáka.
11:24
Hauserova střela od mantinelu míří do tyče.
10:03
Hauser zkušeně prošel mezi dvěma hráči a poslal krosem míček.
08:21
Dvořák lapil Bromovu střelu zápěstím.
05:30
Domácí hrají v plném počtu.
05:02
Rychlý přesun Chrásta zabránil zvýšení skóre ve prospěch Lípy.
04:26
Hosté volí na přesilovku rozehrávku v třech.
03:30
Vyloučen hráč Zdeněk Habr družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
03:15
Hattrick ubránil protiútok hostí.
01:50
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Radek Matějíček (0:1).
01:50
Kněžour dorazil balónek do prázdné brány.
00:38
Medek se pokusil o kličku do mantinelu, ale míček odlelěl mimo hřiště.
00:15
První se míčku dotýká Hattrick a zahajuje rozehrávku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PULLO TRADE Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Štěpán Slaný, Vojtěch Legner, Radek Matějíček, Daniel Kněžour, Jaromír Ekl
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Jan Vojtíšek, Tomáš Brom, Jan Kolajta, Jaroslav Řeháček, Marek Fuchs