3:3
- : -
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 19:17 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 19:47 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 28:00 Vojtěch Palatínus (Antonín Palatínus), 32:47 Tomáš Vitásek (Antonín Palatínus), 43:47 Daniel Bursa (Pavel Sekyra), 44:51 Štěpán Matěcha (Vojtěch Palatínus), 58:53 Vojtěch Palatínus (Pavel Sekyra)
branky (asistence): 00:43 Dominik Emlar (Petr Hofman), 11:18 Petr Hašek (Jakub Kubina), 23:18 Michal Nožička (Jan Škola), 46:34 Petr Hašek (Pavel Kotrč), 51:31 Jan Škola (Petr Hašek), 56:48 Vojtěch Výborný (Petr Hašek)

TJ Turnov - TJ Sokol Jaroměř 7:6
20. Štěpán Matěcha, 20. Pavel Sekyra, 29. Vojtěch Palatínus, 33. Tomáš Vitásek, 44. Daniel Bursa, 45. Štěpán Matěcha, 59. Vojtěch Palatínus - 1. Dominik Emlar, 12. Petr Hašek, 24. Michal Nožička, 47. Petr Hašek, 52. Jan Škola, 57. Vojtěch Výborný; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 6:7; využití: 2:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 19 - Jiří Veinfurter 16; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra Markse: Velmi vyrovnaný, podobný a místy i zbytečně nervozní zápas jsme se štěstím vyhráli brankou v padesátédeváté minutě. Soupeř hrál velmi nepříjemnou vysunutou obranu, která nám dělala potíže. Za tři body děkuji hráčům, kteří se o ně zasloužili svojí velkou bojovností.
59:59
Komentář trenéra hostů: Tvrdý a těžký zápas s velkým množstvím soubojů s větším štěstím na konci pro domácí. Gratuluji soupeři.
59:59
Střely ve třetí třetině: Turnov-11 Jaroměř-10
59:28
Domácí těsně minuli prázdnou branku soupeře.
58:54
"Kevin" stál přesně tam, kde měl a jen tečoval Sekyrovu přihrávku do odkryté klece.
58:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (7:6).
58:00
Palatínusovu střelu brankář hostů vytěsnil.
57:47
Vyloučen hráč Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
56:49
Výborná orientace v brankovišti přináší hostům vyrovnání.
56:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Výborný, asistoval Petr Hašek (6:6).
55:59
Fantastický Švecův zákrok.
55:40
Turnovští se nechávají zbytečně vylučovat a hosté z toho perfektně těží.
55:39
Vyloučen hráč Martin Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
55:02
Hra se zostřuje z obou stran a často se přerušuje.
54:05
Matěcha šel sám na brankáře ale bohužel se kličkou dostal mimo branku a neskóroval.
53:14
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:14
Vyloučen hráč Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
53:14
Nebezpečný bekhend hostů skončil těsně vedle Ševcovy branky.
51:39
A je tu zápletka, domácí už vedou jen o jednu branku a budou muset zrychlit a především zpřesnit hru, pokud chtějí tři body.
51:31
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Petr Hašek (6:5).
51:17
Švec maskou vyráží další nebezpečnou střelu hostů.
50:58
Vitásek si odpočine na trestné lavici.
50:54
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
50:24
Sekyra vystihl přihrávku soupeře, ale nezakončil podle svých představ.
48:53
Jaroměř zvyšuje obrátky a domácí mají problémy.
48:21
Švec nejistým zákrokem vystrašil domácí diváky, ale stav se nezměnil.
47:16
Výborná práce Matěchy drží domácí nad vodou, navíc domácí kapitán tvoří šance pro své "dvojče" Pavla Sekyru.
46:35
Jaroměř se ale jen tak nevzdává a už je to jen o dvě branky.
46:34
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Pavel Kotrč (6:4).
45:41
Hosté momentálně těží především z rychlých protiútoků.
44:52
Duo Matěcha-Palatínus ukázkově pracovalo na brankovišti a Turnov vede už o tři branky.
44:51
Timeout TJ Sokol Jaroměř
44:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Vojtěch Palatínus (6:3).
43:48
Bursa dotlačil míček za čáru a může tak oslalvit premiérový gól téhle sezony.
43:47
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Bursa, asistoval Pavel Sekyra (5:3).
43:22
Švec špičkou boty vyrazil téměř jasný gól!
43:00
Zvoní tyč po střele Antonína Palatínuse!
42:22
Palatínus se výborně dostal před branku, ale obránci se stihli vrátit míček mu sebrat.
41:14
Hra se začíná stále víc a víc oddalovat florbalu a přibližovat k řecko-římskému zápasu.
41:13
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
41:04
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
41:04
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině: Turnov-5 Jaroměř-8
39:43
Švec včas secvakl betony a drží domácí tým ve vedení.
38:29
Vitásek našel centr skvěle po vzoru Zlatana Ibrahimoviče, bohužel proti pravidlům.
38:28
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra hlavou.
37:55
Domácí teď v obraně opět hodně zmatkovali, turnovský brankář ale zklidnil situaci.
36:11
Skvělý Švecův zákrok proti střele z dálky.
34:20
Domácí si ve vlastní přesilovce zkomplikovali rozehrávku a Vitásek musel chybu hasit faulem.
34:19
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:17
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
32:48
Domácí rozpohybovali celou obranu soupeře, Palatínus příhrávkou přes celou šířku našel Vitáska a ten prostě tu prázdnou bránu trefit musel.
32:47
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Antonín Palatínus (4:3).
32:19
Vyloučen hráč Pavel Kotrč družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
32:12
Jeden z hostů se sám ocitnul před brankou, ale rychlý bekhend nepřekonal Švece.
31:32
Domácí mají momentálně více ze hry, ale stále něco chybí v koncovce.
29:11
Velká šance Dana Bursy, ale ani tento turnovský odchovanec neposílá domácí do vedení.
28:01
Bratři ve zbrani opět úřadují!!! Milimetrově přesný bekhend Vojty Palatínuse srovnává stav.
28:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (3:3).
27:22
Fantastická souhra Sekyra-Matěcha-Palatínus, bohužel pro domácí scházeli centimetry.
26:57
Rondoš pálil skvěle k tyči, ale hostující brankář se stihl přesunout.
25:15
Rondoš se snažil nachytat brankáře hostů, ale jeho pokus šel moc vysoko.
24:19
Sekyrova střela těsně minula branku hostů.
23:19
Škoda, Švec se stačil přesunout a zasáhnout, ale hosté míček vydolovali a znovu vedou.
23:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Jan Škola (2:3).
22:16
Erler s Bursou v obrovské šanci, škoda té nepřesnosti!
21:35
V úvodu druhé třetiny zatím aktivnější Turnov.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Turnov-7 Jaroměř-7
19:48
Tak turnovští si své branky schovali až na závěr třetiny a hostům se do šatny nepůjde úplně z vesela.
19:47
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (2:2).
19:18
Sekyra vybojoval míček na mantinelu, poslal ho na střed a Matěcha se přízemní střelou nemýlil!
19:17
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (1:2).
17:31
Švec na poslední chvíli zabránil nohou třetí brance Jaroměře!
16:55
Hosté jsou velmi nebezpeční i z dálky, naštěstí pro zelenočerné teď mířili nad Švecovu branku. Následně na druhé straně zahrozil Adam Erler.
15:59
Švec si nakonec zjednal v brankovišti pořádek.
15:42
Málem zafungovala koberovská souhra! Hejduk skvěle hledal Buriánka, ale přihrávka byla bohužel příliš rychlá.
14:58
Domácí hodně tlačí, ale ne a ne to tam padnout.
13:39
Vyloučen hráč Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení.
11:19
Hráči v zeleném si nerozuměli a hosté rázem vedou o dvě branky, Turnov nezachránil ani pohotový Švec.
11:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jakub Kubina (0:2).
10:34
Momentálně hra spíše připomíná fotbal, číslo odkopů stále stoupá.
09:28
Sekyra skvěle nabil Matěchovi, ale ten byl v obtížné pozici a nezamířil přesně.
08:11
Hosté v obrovské šanci po chybě domácí obrany, ale naštěstí pro Turnov vysoko nad!
07:01
Nenápadná střela málem nachytala Švece, ale ten na poslední chvíli pokus hostů vytáhl mimo bránu.
05:27
Hosté málem využili Matěchova zaváhání, ale proti byl Švec.
03:51
Palatínus z protiútoku těsně minul branku.
02:54
Sekyra těsně vedle!
01:55
Turnov sice začal aktivněji, ale první se z branky radují hosté.
00:43
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jakub Kubina, Petr Hašek, Jan Škola, Pavel Kotrč, Michal Nožička
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Vojtěch Palatínus, Pavel Sekyra, Antonín Palatínus, Štěpán Matěcha