1:0
7:0
1:1
- : -
branky (asistence): 19:42 Denisa Billá (Barbora Zabavská), 20:10 Denisa Billá (Lucie Pilíková), 22:56 Lucie Pilíková (Denisa Billá), 23:36 Nikola Hamerníková (Eliška Machková), 28:04 Denisa Billá (Jana Christianová), 33:37 Marie Topolová (vlastní branka), 39:28 Dominika Kubišová, 39:53 Romana Janegová (Lucia Košturiaková), 51:23 Dominika Kubišová (Adéla Polívková)
branky (asistence): 42:26 Eva Krauskopfová

Herbadent FK Jižní Město - Panthers Praha 9:1
20. Denisa Billá, 21. Denisa Billá, 23. Lucie Pilíková, 24. Nikola Hamerníková, 29. Denisa Billá, 34. Marie Topolová, 40. Dominika Kubišová, 40. Romana Janegová, 52. Dominika Kubišová - 43. Eva Krauskopfová; rozhodčí: Lucie Hejnová - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Jana Christianová 13, Eliška Kuchyňková 2 - Marie Topolová 37; po třetinách: 1:0, 7:0, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Jelínka: První dvě třetiny se nám dařilo hrát to, co jsme chtěli, třetí třetina byla slabší a soupeř se dostával do šancí. Děkujeme soupeřkám.
60:00
Střely ve 3. třetině: Herbadent - 11, Panthers - 3
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Tůmy: Dnes vyhrál zaslouženě lepší tým, i když nebýt 2. třetiny, mohl být výsledek zajímavější. Děkujeme soupeři a přejeme štěstí do play off.
60:00
59:25
Pilíková z střílí z výběhu jen do pevného bloku
58:30
Míček teď málem přeskočil Kuchyňkovou.
57:29
Machková se rozeběhla s míčkem po mantinelu a prostrčila přihrávku na Procházkovou, ta byla už hodně blízko Topolové a zakončení bylo složité.
56:30
Machková střílí po zemi jen těsně vedle levé tyčky.
55:16
Bobotová vyslala dělovku od mantinelu, trefila hráčku Panthers, to muselo bolet.
54:28
Herbadent napadá a Procházková málem dala gol.
53:36
Panthers koušou, měly tři šance během jedné minuty a stále se snaží, Kuchyňková se docela zapotí.
51:23
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Adéla Polívková (9:1).
51:23
Kubišová vyběhla z trestné lavice přímo směrem na branku, Polívková jí viděla a naservírovala jí přihrávku.
51:12
V oslabení utekla Košturiaková, Topolová výtečně.
50:05
Přesilovková kombinace Panthers vypadá slibně, střela Šusterové šla těsně vedle.
49:18
Vyloučen hráč Dominika Kubišová družstva Herbadent FK Jižní Město na 2 minuty za špatné střídání.
49:18
Chybička se vloudila, malá nepozornost při střídání a šance pro Panthers.
49:10
Bobotová vyslala dělovku od mantinelu, Topolováu tyčky byla připravená.
48:14
Herbadent zatím kombinuje, ale nestřílí.
47:17
Vyloučen hráč Lucie Kalinová družstva Panthers Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:57
Surá střílí od mantinelu a odražený míček se snažila dorazit Skořepová, vykoledovala faul.
46:07
Slaná mohla jít do úniku, ale míček vrátila na obránce.
45:04
Panthers šly do přečíslení 3 na 2, míček se v rozhodující chvíli zamotal Rosmusové pod nohama.
44:24
Panthers jsou vstřelením branky velmi povzbuzeny, ale snadno ztrácejí míčky.
42:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Eva Krauskopfová bez asistence (8:1).
42:26
Snaha a aktivita E. Krauskopfové byla odměněna, střela propadla Kuchyňkové pod nohama.
39:53
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Romana Janegová, asistoval Lucia Košturiaková (8:0).
39:28
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová bez asistence (7:0).
38:46
Panthers se snaží změnit skore a kombinují za brankou Herbadentu.
37:20
Lochmanová zavezla míček za branku Herbadentu, vybojovala standartku. Standartku Panthers chytře rozehrály, ale střela bohužel pro ně končí na boční síti.
36:23
Bobotová dává zpětnou přihrávku na Košturiakovou, ta z pozice obránce trefila pouze bránící hráčky Panthers.
35:18
Krauskopfová je nejaktivnější hráčkou hostů, krade míčky a zakládá útočné akce.
33:37
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil Marie Topolová (6:0).
33:37
Smůla pro Topolovou, nešťastně si srazila míček do branky.
33:00
Krauskopfová se rozběhla po mantinelu a založila slibnou akci hostů, střela od obránkyně však neměla potřebnou razanci.
31:44
Košturiaková vystřelila, Topolová měla úplně zakrytý výhled, ale míček do branky nespadl.
30:06
Panthers mají míček a zakládají útok, Krauskopfová pěkně vystřelila, ale Christianová dobře viděla a míček chytá.
29:07
Herbadent doslova mačká soupeřky na jejich polovině.
28:04
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Jana Christianová (5:0).
28:04
Nádherný a prudký výhoz od Christianové uklidila do branky přesnou střelou Billá.
26:56
Billá proběhla skoro celou délku hřiště, shodila míček doprava na Pilíkovou, její střelu odhadla výborná Toppolová.
26:30
Machková vykličkovala zpoza branky a z výběhu zakončovala. Topolová vleže chytá.
25:08
Panthers statečně čelí nebezpečným akcím Herbadentu.
24:30
Herbadent nevyužil standartku z pozice dvou metrů nad velkým brankovištěm.
23:36
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Nikola Hamerníková, asistoval Eliška Machková (4:0).
23:36
Spolupráce premiantek, přihrávka šla přes velké brankoviště a Hamerníková umístila střelu nad Topolovou.
22:56
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Denisa Billá (3:0).
22:56
Beckhendová přihrávka od Billé přesně našla nabíhající Pilíkovou a ta bez problémů zavěsila.
22:20
Herbadent kombinuje na polovině soupeřek.
21:20
Panthers se na chvilku usadily u branky Herbadentu a vytěžily střelu z těžkého úhlu. Christianová byla u tyčky připravená.
20:10
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Lucie Pilíková (2:0).
20:10
Panthers vyhrály vhazování, ale hned ztratily míček, toho využila Pilíková, sebrala míček a přesně našla Billou. Střela nad brankářku a další branka.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Herbadent - 19; Panthers - 5
20:00
19:42
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Barbora Zabavská (1:0).
19:42
Billá v podobné pozici jako při předešlé střele a tentokrát míček zapadl do horního růžku branky.
17:50
Billá střílí z dobré pozice na ose hřiště, Topolová je zatím neprůstřelná.
16:50
Bedleková ukořistila míček a rozběhla útok, přihrála na mantinel, kde míček odebral Herbadent
15:38
Krauskopfová v pěkné šanci. Utekla domácím a jen těsně minula branku.
13:44
Panthers mají chvilku míček, ale odevzdávají ho pokaženou přihrávkou. Do šance se v zápětí dostává Billá. Zase střílí jen do brankářky.
12:18
Čapková přihrává na Chaloupkovou, ta z běhu v dobré šanci trefuje jen Topolovou.
11:49
Pilíková se zkusila prosadit z výběhu, brankářka domácích je zatím bezchybná.
11:16
Panthers poctivě brání a Herbadent má problémy dostat se ke střelbě.
09:38
Pěkná kombinace domácích, po rozehrávce z rohu přihrávala Čapková zadovkou na Steinbachovou. Topolová skvěle proti střele zakročila.
08:40
Billá čaruje za brankou soupeřek, přihrávka na Zabavskou. Báře střela nesedla.
07:50
Hubáčková vyvezla míček do útočného pokusu, dobrá obrana domácích jí donutila míček vrátit zpět za půlku.
06:30
Čapková jednoruč přistrčila míček na Steinbachovou, ta zkusila uklidit míček pod Topolovou. Brankářka hostů byla pozorná.
05:20
Pilíková v dobré šanci přímo před brankou, Topolová byla dobře postavená.
04:20
Rosmusová se pokusila prosadit individuálně, neměla šanci proti obránkyním Herbadentu.
03:30
Panthers u míčku a zkouší zaútočit.
02:30
D. Chaloupková vyslala svojí premiérovou střelu v extralize, mířila pěkně na branku, ale byla zblokovaná.
01:34
Herbadent drží míček na polovině soupeřek a kombinuje.
00:01
Úvodní vhazování vyhrály hráčky Herbadentu a drží míček v postupném útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Hejnová a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Marie Topolová; hráči v poli: Petra Šusterová, Anežka Slaná, Kristýna Lochmannová, Lucie Kalinová, Tereza Hubáčková
00:00
Line-up domácích Herbadent FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Eliška Machková, Denisa Billá, Nikola Hamerníková, Lucie Pilíková, Barbora Zabavská
00:00
Vážení internetoví diváci, vítejte u on line přenosu 18. kola Extraligy žen. V dnešním utkání se domácí Herbadent FK Jižní Město utká s hosty Panthers Praha