0:1
1:1
2:1
0:0
branky (asistence): 32:43 Tereza Baranová (Petra Ondráčková), 49:34 Sabina Mátlová (Tereza Baranová), 50:52 Jana Kováříčková (Petra Drápalová)
branky (asistence): 12:48 Klára Minářová (Veronika Bekeová), 21:53 Lucie Svobodová (Eva Juříková), 53:37 Veronika Bekeová, rozhodující nájezd Eliška Jégrová

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - FTC Vysoké Mýto 3:4pn
33. Tereza Baranová, 50. Sabina Mátlová, 51. Jana Kováříčková - 13. Klára Minářová, 22. Lucie Svobodová, 54. Veronika Bekeová, Eliška Jégrová; rozhodčí: Václav Skácel - Marek Loskot; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Vendula Nováková 20 - Tereza Ondrová 26; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč Petra Drápalová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč Veronika Bekeová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč Nataly Krejčí Asfourová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč Eliška Jégrová a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators hráč Tereza Baranová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč Lucie Svobodová a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra domácích pana Jana Komínka: "Dnes velice kvalitní utkání. Soupeř od druhé třetiny velice kvalitní při rozehrávce a nenechal se rozhodit naším napadáním. Ke konci utkání už rozhodlo štěstí. Děkuji soupeřům, divákům a přeji štastnou cestu domů."
65:00
Počet střel na branku celkem: PRAMOS Šitbořice FbC Aligators 29; FTC Vysoké Mýto 23
65:00
Komentář trenéra hostů pana Vaňáska: "Krásné, tvrdé utkání, které jsme nechtěli ztratit. Štastný konec nájezdy. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům."
65:00
Počet střel na branku v prodloužení: PRAMOS Šitbořice FbC Aligators 1; FTC Vysoké Mýto 2
65:00
63:46
Pospíšilová poslala krásnou střelu, ale brankářka vytáhla nad branku.
63:00
Čas běží, ale šance nejsou.
60:35
Hosté drží míček, ale šance nejsou.
60:00
60:00
Počet střel na branku ve 3. třetině: PRAMOS Šitbořice FbC Aligators 13; FTC Vysoké Mýto 7
60:00
58:52
Hraje se nahoru dolů.
58:00
Poslední 2 minuty 3. třetiny.
56:20
Fantastický zákrok hostující bránkářky po střele Martincové.
56:00
Oba týmy chtějí rozhodnout v zápase, nehraje se styl hlavně neudělat chybu.
53:37
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Veronika Bekeová bez asistence (3:3).
53:37
Domácí vrací soupeřovi lehkou branku, po obrovské chybě za domácí brankou hosté vyrovnavají.
50:52
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Jana Kováříčková, asistoval Petra Drápalová (3:2).
50:52
Nához z vlastní poloviny k překvapení všech proskákal až do sítě a domácí dvěma brankami otáčí vývoj utkání.
49:37
Obrovká chyba hostů, když úplně zapomněli volnou hráčku před brankou, která v klidu zakončuje a vyrovnává.
49:34
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Sabina Mátlová, asistoval Tereza Baranová (2:2).
48:31
Pražáková svedla tvrdý souboj, po kterém soupeřka skončila v mantinelu a následně poslala na střel na Baranovou, kterou brankářka vychytala.
45:36
Na hřišti se začání přiostřovat. K vidění je dost hraničních soubojů.
44:45
Domácí mají šance, ale ani Švéhlová nevyrovnavá.
43:36
Na domácí straně je již vidět nezvozita.
41:00
Velká šance domácích vyrovnáním neskončila.
40:00
40:00
40:00
39:22
Na Novákovou se řítila v úniku soupeřka, ale stav zůstat nezměněn.
39:01
Domácí se snaží vyrovnat, ale nemůžou se dostal do šancí.
35:35
Zápas pokračuje ve výborném tempu.
34:20
Domácí Martincová teď selhala ve vyložené šanci.
33:01
Domácí Nováková teď předvedla krásný zákrok, díky čemuž se stav nezměnil.
32:43
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Petra Ondráčková (1:2).
32:43
Domácí Baranová šla sama na bránu, avšak nedala, následně se odrazil míček nazpět k ní, a z otočky snižuje.
32:02
Velká šance hostů.
31:51
Krásná střela domácí Pospíšilové, ale opět bez změny stavu na domácí straně.
31:14
Hosté hrají v plném počtu.
31:04
Domácí pokračují v zámku kolem branky, ale branka stále nic.
29:14
Obrovská šance Drápalové, která minula prázdnou branku po křižné přihrávkce.
29:01
Uvidíme, zda přesilovka domácích bude lepší než první.
28:45
Vyloučen hráč Andrea Šedová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra rukou.
24:57
Střela domácí Krejčí Asfourové skončila pouze v náruši brankářky.
24:17
Oba týmy aplikují aktivní presink, což přináší na hřišti řadu soubojů.
23:00
Krásná střela domácí Kovaříčkové z volného úderu, ale hostující brankářka Ondrová drží stále čisté konto.
21:54
Hostující hráčka dostala míček do běhu, a krásnou střelou na zadní tyč navyšuje vedení.
21:53
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová, asistoval Eva Juříková (0:2).
20:00
20:00
20:00
Počet střel na branku v 1. třetině: PRAMOS Šitbořice FbC Aligators 6; FTC Vysoké Mýto 5
20:00
19:35
Domácí Baranová vyslala nebezpečnou střelu, ale stav zůstal nezměněn.
18:48
Domácí teď mají více ze hry, ale vyrovnání před koncem třetiny pořád nepřichází.
17:34
Aligátorky teď zavřely hostující tým na velkém brankovišti, ale vyrovnání nepřichází.
16:35
Domácí Kovaříčková teď krásně vyvezla míček na polovinu hostí a vytvoříla přečíslení, které skončilo zákrokem brankářky.
16:14
Až na šance je zatím k vidění výborné utkání, plné soubojů v rychlosti a krásných individuální akcí.
14:50
Domácí Nováková teď předvedla výborný zákrok, který drží tým ve hře,
12:49
Chyba na polovině hřiště vyústila k situace 2 na 1, kterou hostující družstvo využívá.
12:48
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová, asistoval Veronika Bekeová (0:1).
11:46
Na hřišti jsou k vidění krásné akce 1 na 1, ale vše kolem poloviny hřiště.
09:44
Hra plyne rychle, ale je to boj.
07:40
Domácí Pospíšilová se krásnou fintou uvolnila, ale k zakončení opět nedošlo.
04:51
Pěkně zaplněná tribuna zatím žádnou velkou šanci neviděla.
03:36
Hosté hrají v plném počtu. Domácí se k žádné šance nedostaly.
02:49
Domácí kombinují kolem branky, ale střela žádná.
01:36
Vyloučen hráč Eliška Jégrová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
00:01
Úvodní vhazování vyhrálo domácí družstvo.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Skácel a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tereza Ondrová; hráči v poli: Eliška Jégrová, Veronika Bekeová, Andrea Šedová, Lucie Prokešová, Klára Minářová
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Vendula Nováková; hráči v poli: Lenka Šafaříková, Eva Mayerová, Kateřina Řičánková, Alžběta Švehlová, Kristýna Pospíšilová