6:0
1:2
3:2
- : -
branky (asistence): 00:50 Marek Chocholoušek (Tomáš Fiala), 08:03 Zbyněk Hlaváček (Miloš Šulc), 09:03 Jakub Štěrba (Marek Pačmag), 10:04 Marek Chocholoušek, 13:16 Tomáš Fiala (Marek Chocholoušek), 17:09 Ondřej Bejček (Pavel Tichý), 33:57 Jakub Štěrba (Petr Pastor), 44:02 Jakub Štěrba, 47:53 Lukáš Fiala (Tomáš Fiala), 50:51 Lukáš Fiala (Marek Chocholoušek)
branky (asistence): 29:19 Pavel Řehák (David Hendrich), 33:51 Jakub Doutnáč (Jakub Čáp), 43:24 David Novotný (Tomáš Furch), 54:25 Petr Freiman (Pavel Řehák)

Florbal Chomutov - ASK Orka Čelákovice 10:4
1. Marek Chocholoušek, 9. Zbyněk Hlaváček, 10. Jakub Štěrba, 11. Marek Chocholoušek, 14. Tomáš Fiala, 18. Ondřej Bejček, 34. Jakub Štěrba, 45. Jakub Štěrba, 48. Lukáš Fiala, 51. Lukáš Fiala - 30. Pavel Řehák, 34. Jakub Doutnáč, 44. David Novotný, 55. Petr Freiman; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Šantora 15 - Lukáš Pezl 3, Petr Freiman 7; po třetinách: 6:0, 1:2, 3:2;
60:00
59:59
Střely na branku v poslední třetině byli 7:8.
59:59
Vyjádření hostujícího trenéra: Z naší strany byla odfláknuta první třetina. Začali jsme bojovat až od druhé třetiny, pak začal mít zápas smysl. Hrát naplno na tak dobrého soupeře nestačí. Přejeme soupeři vše nejlepší do playoff. Děkujeme!
59:59
Vyjádření domácího trenéra: Povedl se nám nástup do utkání, který byl dnes rozhodující. Soupeř nás potrápil ve druhé třetině, kdy se zatáhl a hrál na protiútoky. Chválím Zbyňovo účes. jsem rád za deset gólů a tři body. Děkuji soupeři za férový zápas.
56:47
Hráči chomutovské přípravy krásně dotvářejí atmosféru zápasu.
55:32
První útok Chomutova teď opakuje taktiku s obráncem na hrotu.
54:25
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Freiman, asistoval Pavel Řehák (10:4).
54:07
Hosté se stále snaží, teď po dlouhé době zamkli domácí a hned je z toho gól.
53:30
Když se ještě přidá Karel Šantora s robinzonádou, je radost na to koukat.
52:22
Teď je to Chomutov, jaký si domácí fanoušci představují kombinační a důrazný zároveň.
50:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (10:3).
50:51
Bratři Fialové a Marek Chocholoušek se teď zeptali "Pocem, kam deš?" celé sestavy hostů a střelec si ještě dovolil bekhendový blafák.
49:53
Chomutovský první útok teď dominuje pohybem a výměnou pozic mezi obránci a centrem.
48:41
Hosté teď situaci 3 na 2 nevyřešili.
48:09
Situace 3 na 2 už končí lépe.
47:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Tomáš Fiala (9:3).
47:12
Nyní se Chomutov při brejku 3 na 1 nedostal ke střele. Ještě že má nahráno.
46:07
Teď chomutovská kombinace směřovala k seběhnutí z druhé vlny, skvěle zareagoval brankář.
44:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba bez asistence (8:3).
44:02
Hned následující pokus hostů o vyvezení míčku z vlastní poloviny končí chybou a gólem Chomutova.
43:34
Hosté teď nekompromisně zakončili brejk 2 na 1.
43:24
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Novotný, asistoval Tomáš Furch (7:3).
42:45
Zdá se, že Chomutov pokračuje v přílišném kombinování.
41:53
První střelu ve třetí třetině si připisují hosté po individuálním křídelním průniku.
37:20
Teď jsme svědky neurovnané partie, oba týmy chybují. Hru ale uklidňuje chomutovský první útok.
33:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Petr Pastor (7:2).
33:57
Jejich koncentrace dozadu už byla horší a Chomutov brzy kontruje.
33:51
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Jakub Čáp (6:2).
33:51
Hosté předvedli krásnou kombinační akci a zakončili do prázdné branky.
32:03
Jako by mne obránci slyšeli, nyní dvakrát nebezpečně, ale nepřesně, vystřelili.
31:13
Jestli Chomutov nenajde zabijácký instinkt z první části, může si to ještě zkomplikovat.
30:44
A Karel Šantora vytahuje další skvělý zákrok, po hezké individuální akci hostů.
29:19
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Pavel Řehák, asistoval David Hendrich (6:1).
29:19
Tentokrát hosté nadvakrát proměňují, i když napoprvé se vytáhl chomutovský brankář.
26:50
Brankář hostí skvěle zachraňuje výpad domácího hráče od mantinelu.
25:53
Průběh utkání vyrovnává chomutovská snaha o kombinaci až do kuchyně.
25:23
A náznak brejku zastavuje zkušeně domácí Pačmag.
24:35
Ojedinělá šance hostů na přečíslení končí zblokovanou přihrávkou.
23:01
Aby nedošlo k mýlce hosté se snaží, blokují střely, ale dopředu jim pak už chybějí síly.
22:31
A další čelákovická lajna na kolotoči...
21:18
Po celé střídání se teď hosté nedostali z vlastní půlky.
20:01
Domácí hostům nedopřáli ani úvodní buly druhé třetiny.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel je 10:6.
18:57
Chomutov už to má jako trénink brejkových situací. Kombinace nepřesnosti soupeře a hra jeho obránců dává jednoznačný průběh.
17:19
Další protiútok 3 na 2 už gól přinesl.
17:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Pavel Tichý (6:0).
16:29
Přišel ale protiútok domácích, jejichž kombinaci ukončil obránce zákrokem poslední záchrany před odkrytou brankou.
16:05
Až teď přichází první zámek hostů.
14:36
Chomutovský Pačmag výjimečně zastavil soupeře technicky. Chomutov drží míček několikanásobně déle než soupeř.
13:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (5:0).
13:16
Nádherná kombinace napříč obranou domácích končí u volného hráče před prázdnou brankou.
12:42
Nový brankář si připisuje první, velmi slušný, zákrok. Následně seřval své spoluhráče.
12:01
Nepřesnosti hostů pokračují.
10:04
Timeout ASK Orka Čelákovice
10:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek bez asistence (4:0).
10:04
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Freiman družstva ASK Orka Čelákovice
10:04
Hosté na nepřesnosti v rozehrávce reagují timeoutem a střídáním brankářů.
10:04
Následný zámek přináší gól po efektní individuální akci.
10:04
Hosté reagují na nepřesnosti při rozehrávce střídáním brankářů.
09:50
Další ztrátu a únik 2 na 1 řeší skvěle brankář hostů.
09:03
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Marek Pačmag (3:0).
09:03
Vypíchnutý míček na půlce přináší další brejk a gól.
08:03
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Zbyněk Hlaváček, asistoval Miloš Šulc (2:0).
08:03
Gól domácích přichází po individuální akci způsobené chybnou rozehrávkou soupeře ve středu hřiště.
07:16
I ve zbytku přesilovky se dostali jen ke střelám z úhlu.
05:46
Hosté se v přesilovce 5 na 3 dostali k jediné střele, o další výhodu se připravili vlastní nepřesností.
05:29
Hosté si v přesilovce nic nevytvořili, když jim domácí hráč nesmyslně pomohl verbálním útokem na rozhodčího.
05:19
Vyloučen hráč Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
03:39
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
03:39
Teď z toho vyplynulo první vyloučení domácích.
03:21
Čelákovice se snaží kontrovat individuálnímu průniky.
00:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Tomáš Fiala (1:0).
00:50
Druhá řada z toho těží a hned po vystřídání skóruje.
00:24
Chomutov, který nasadil v první lajně to nejzkušenější, co má, se snaží držet míček.
00:01
Hráči hostujícího týmu dnes nastupují s černými páskami na rukou, aby připomněli jejich dlouholetého spoluhráče, zakládajícího člena klubu a hlavně kamaráda Láďu Noska.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Lukáš Pezl; hráči v poli: Pavel Řehák, Jakub Jareš, Tomáš Furch, David Novotný, Michal Němeček
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Daniel Fokt, Jakub Štěrba, Petr Pastor, Jiří Turek, Marek Pačmag