2:2
1:2
2:1
0:0
branky (asistence): 06:47 Ondřej Melichar (Vojtěch Haman), 08:11 Ondřej Melichar, 27:42 Daniel Halm (Petr Tlustoš), 53:30 Daniel Halm (Petr Tlustoš), 56:46 Petr Tlustoš (Ondřej Melichar)
branky (asistence): 13:03 Bohdan Kopelec (Petr Kašpar), 15:03 Martin Szweda (Lukáš Rychlý), 23:38 Roman Oborák (Marcel Lázók), 35:22 Marek Šmída, 47:40 Dominik Chvastek (Martin Szweda), rozhodující nájezd David Friedel

Hippos Žďár n/S. - Z.F.K. Petrovice 5:6pn
7. Ondřej Melichar, 9. Ondřej Melichar, 28. Daniel Halm, 54. Daniel Halm, 57. Petr Tlustoš - 14. Bohdan Kopelec, 16. Martin Szweda, 24. Roman Oborák, 36. Marek Šmída, 48. Dominik Chvastek, David Friedel; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 22 - Martin Janík 17; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč Petr Tlustoš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč Petr Kašpar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč Ondřej Melichar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč David Friedel a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Hippos Žďár n/S. hráč Daniel Halm , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč Roman Oborák , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Nejlepšími hráči utkání vyhlášeni domácí Petr Tlustoš a hostující Martin Janík.
65:00
Komentář trenéra týmu Z.F.K. Petrovice - Michala Deuse: Není moc co hodnotit. 45 minut jsme se vyrovnávali s touto Husákovou tělocvičnou a neaktivním soupeřem. Když už jsme zvládli, tak jsme svou nedisciplinovaností a hloupostí zbytečně ztratili bod. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00
Komentář trenéra týmu Hippos Žďár nad Sázavou - Filipa Dvořáka: Hrajeme na co máme, úkol hrát ze zabezpečené obrany jsme zvládli. V závěru nám pomohly přesilové hry, díky kterým jsme utrhli bod. Děkujeme báječným divákům, kteří v posledních deseti minutách utkání, výrazně pomohli.
65:00
64:59
Střely na branku 1:4 a utkání rozhodnou nájezdy. Střely celkem 22:27.
64:07
Domácí Halm znepříjemňuje hostům situaci v obranném pásmu. K zakončení ho ale pozorná obrana hostí nepustila.
62:57
Nebezpečná střela a la Hertl v podání hostujícího hráče. Kratochvíl pozorný a střelu má pokrytou.
60:45
Domácí pod tlakem v začátku prodloužení.
60:00
60:00
59:59
Střely na branku 11:4, domácí byli v třetí části lepším týmem a po zásluze vyrovnali.
59:43
Nebezpečný průnik hostujícího hráče. Kratochvíl má ale levou stranu branky pokrytou.
59:38
Timeout Z.F.K. Petrovice
59:01
Timeout Hippos Žďár n/S.
59:00
Z rychlého protiútoku hostí a úplně odkryté branky domácích branka nepadla.
57:49
Vyrovnání skóre vlilo domácímu týmu i fanouškům novou krev do žil. Domácí jsou aktivnější a připisují si jednu nebezpečnou střelu za druhou.
56:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Ondřej Melichar (5:5).
56:34
Velká šance domácího Halma. Branku si ale nepřipsal.
55:54
Vyloučen hráč Roman Oborák družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
55:45
Signalizovaný trest, domácí jdou do šesti a chtějí utkání vyrovnat.
54:49
Velká šance domácích z levé strany hřiště, brankář hostí pozorný.
53:30
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Petr Tlustoš (4:5).
53:00
Vyloučen hráč Bohdan Kopelec družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:54
Vyloučen hráč Patrik Michalík družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za blokování hokejky.
50:47
Domácí nyní s útočníkem vysunutým až za obranu hostí roztahují hru a snaží se přimět soupeře k chybám.
49:10
Hosté nyní zavřeli domácí v jejich obranné části hřiště a prověřují brankáře Kratochvíla střelami po rychlých výměnách z hokejky na hokejku.
47:40
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Martin Szweda (3:5).
46:42
Domácí postupují systematicky kupředu. Střed hřiště je ale přehuštěn a těžko jim hráči pronikají. Diváci ovšem uznale tlaskají.
44:31
Po vlažnějším začátku třetiny, hra nabrala na dynamičnosti a přelévá se ze strany na stranu. Zatím nejlepší posáž utkání.
42:32
Velká šance domácích, skore se ale nezměnilo.
42:15
Domácí se snaží zjednodušit kombinaci a rychleji přecházet střed hřiště. Hosté jsou ale v defensívě připravení.
40:43
Hosté začínají tlakem, domácí zatím bez potřebného klidu na hokejce.
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina je u konce, hosté v ní byli lepším týmem, ale domácí s dobrou defensivou v čele s brankářem Kratochvílem v ní soupeři situaci neulehčili. Třetina končí stavem 1:2 s poměrem střel na branku 4:8.
38:21
Volný úder domácích tentokráte bez většího ohrožení pro brankáře Janíka.
37:06
Hosté nyní kontrolují kombinaci i průběh utkání.
35:22
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Marek Šmída bez asistence (3:4).
34:11
Pěkná kombinace domácích z volného úderu, bohužel střela na odkrytou bránu šla mimo.
32:58
Brankář Kratochvíl likviduje střelu po zemi. Hosté začali dříve přistupovat k domácím a sklízí zasloužené ovoce.
30:28
Oba týmy zlepšily přístup k defensivní hře, takticky kvalitní utkání, bohužel bez potřebného koření, tj. střel na obě branky.
28:02
Po vstřelené brance se probudily i domácí ochozy a střídají tak konzervativní náladu první třetiny.
27:42
25:44
Po delší odmlce střela domácích. Mimo.
25:26
Domácí se nemohou v začátku třetiny prosadit. Hosté zformovali téměř neproniknutelný val, sbírají odskočené balónky a vytváří na domácí nepříjemný tlak.
23:38
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Marcel Lázók (2:3).
23:25
Umná kombinace hostí zakončená střelou nikoli však brankou
21:45
Rozvážný začátek druhé třetiny a to z obou stran.
20:00
20:00
19:59
Vyrovnaná první třetina končí smírčím výsledkem 2:2 s poměrem střel 6:11 v neprospěch domácích.
18:47
Domácí se snaží ukldnit a zpřesnit hru, bohužel hosté kontrolují konec třetiny.
17:02
Domácí pod velkým tlakem, který hosté přesnou pasovou hrou vytvořili.
15:03
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Martin Szweda, asistoval Lukáš Rychlý (2:2).
13:24
Ihned po vhazování hosté opět zahrozili. Brankou to ale tentokráte neskončilo.
13:03
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Bohdan Kopelec, asistoval Petr Kašpar (2:1).
12:20
Po delší odmlce i hosté zakombinovali, brankář Kratochvíl byl ale pozorný.
10:38
Domácí jsou po dvou brankách při chuti, se střelami si ale brankář hostí poradil.
08:11
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar bez asistence (2:0).
06:47
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Vojtěch Haman (1:0).
06:20
Hra se přiostřuje, souboj střídá souboj, hlavně ve střední části hřiště.
05:37
První střela domácího týmu, o kterou se postaral F. Dvořák.
03:47
Další šance hostujícího týmu. Domácí stále beze střely.
02:02
Velká šance hostujícího týmu. Brankář Kratochvíl chytá...
00:52
Po poklidném začátku tu máme první střelu hostujícího týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Petr Kašpar, Roman Oborák, Jan Daubner, Marek Čížek, Marek Šmída
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Petr Tlustoš, Richard Kafka, František Košík, Daniel Halm
00:00
Poslední vzájemné měření sil se uskutečnilo 12.11.2016 v Petrovicích u Karviné. Tři body za výhru 11:6 si na Vysočinu odvezl Hippos. Utkání se vydařilo žďárskému kapitánovi Melicharovi, který posbíral 7 kanadských bodů za 7 asistencí.
00:00
Dobrý den, dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu ze zápasu 19. kola Národní ligy - skupiny Východ. Sportovní hala Na Bouchalkách dnes uvidí souboj domácích Hippos Žďár nad Sázavou proti celku Z.F.K. Petrovice.
00:00
Žďárský Hippos aktuálně figuruje s 21 body na deváté příčce tabulky, Petrovice získaly o 18 bodů více a soutěž vedou. Minulé kolo zajížděl Hippos do Bystřice n/P., kde porazil domácí ASK 9:8 po prodloužení. Petrovice si minulé kolo poradily na domácí palubovce s FbC Aligators Klobouky v poměru 8:6.