2:1
- : -
FbC Plzeň
FbC Plzeň
branky (asistence): 08:17 Petr Linc (Jaromír Täuber), 25:09 Petr Kleiner, 42:31 Petr Kleiner (Tomáš Němeček), 57:18 Štěpán Němeček (Petr Linc)
branky (asistence): 18:06 Ondřej Kopp (Jakub Štěrba), 24:07 Tomáš Fiala (Marek Chocholoušek), 28:07 Lukáš Fiala (Tomáš Fiala), 37:34 Marek Chocholoušek (Lukáš Fiala), 53:29 Marek Chocholoušek (Tomáš Fiala)

FbC Plzeň - Florbal Chomutov 4:5
9. Petr Linc, 26. Petr Kleiner, 43. Petr Kleiner, 58. Štěpán Němeček - 19. Ondřej Kopp, 25. Tomáš Fiala, 29. Lukáš Fiala, 38. Marek Chocholoušek, 54. Marek Chocholoušek; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 23 - Karel Šantora 18; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Martina Bociana: Děkujeme soupeři za kvalitní utkání, věřím že i diváci si přišli na své, zvládli jsme ho především díky bojovnosti a přehledu v rozhodujících momentech. Přesto jsme vyprodukovali spoustu chyb, ze kterých se musíme pro příště poučit.
60:00
Třetí třetina na střely 8:7 pro Plzeň, celkově však 22:28 pro Chomutov.
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Šimka: V zápase jsme nesplnili cíle, které jsme si předtím stanovili, naši důležití hráči předvedli výkon na 50% svých možností, k tomu jsme přidali časté individuální chyby. Další faktor byly neproměněné přesilovky, kterých jsme měli víc než dost. Naopak zápas ukázal v dobrém světle některé naše mladé hráč. Gratuluji soupeři, přeji jim hodně štěstí do playoff, děkuji pořadatelům a fanouškům.
60:00
Hráči utkání jsou za domácí Václav Khek a za hosty Marek Chocholoušek.
60:00
59:59
Powerplay domácích bylo utrápené na bránu nevystřelili a tak prohrávají.
58:42
Domácí vyhráli buly a tak pujdou 6 na 4.
58:36
Vyloučen hráč Michal Šnábl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
58:25
Plzeň v šesti střílí co to jde. Jedna šla nad, jedna byla zblokována nad.
58:05
Plzeň po tajmu zahájila hru bez golmana
58:04
Timeout FbC Plzeň
57:18
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Štěpán Němeček, asistoval Petr Linc (4:5).
57:18
Linc nahodil míček před branku Linc, Štěpán Němeček dokázal umístit do branky a Plzeň tak stahuje a bude šou!
56:51
Chocholoušek se dostal k rychlému úprku, Ščurko vytasil nohy a zabránil tak golu.
54:55
Zábran se pustil ke střele z půlky, golman ale dokázal přes Němečkovu clonu zasáhnout, ten ho navíc sekl a tak budou rozehrávat chomutovští.
53:29
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Tomáš Fiala (3:5).
53:29
Chomutov skóruje z rychlého kontru, před bránu Chocholouškovi poslal přihrávku Tomáš Fiala, ten blafákem dostal míček za Ščurka, opět gól pramenil z lajny - Fiala,Fiala,Chocholoušek.
52:30
Dění se trochu uklidnilo, Plzeň tlačí, ale bez střel.
50:20
Nicklasovi na půlce utekl balonek a Fiala Tomáš se řítil na bránu, jeho pokus však šel po zemi přímo na Ščurkovu nohu.
49:40
I v oslabení se dá vytvořit šance, Jaschke nahrál před bránu a jeden z chomutovských trefil obránce.
48:43
Vyloučen hráč Marek Chocholoušek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
48:42
Khek se teď prohnal celým hřištěm neskutečným způsobem, vynutil si faul a tak to bude 4 na 4, a navíc mohl skórovat, ale jeho pokus mířil těsně vedle.
47:58
Chocholoušek se dostal ke střele z dobré pozice, tu ale zblokoval Tauber.
46:49
Vyloučen hráč Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
46:32
Jeden z domácích teď nahodil balonek od poloviny a díky vynikající cloně Lapuníka z toho byl málem gól. Diváci už vstávali, ale Šantora nějak dokázal balonek zastavit, a gol to tedy není.
46:02
Po zaváhání Šůse se dostal Chomutov k rychlému kontru, ten se však vůbec nepodařil.
44:37
Zábran vystřelil z půlky, míček se odrazil od mantinelu za bránou k Lapuníkovi, do brány se mu míček však nepodařilo dostat, díky skvělému zákroku golmana Šantory, který zalehl tyč.
42:31
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Kleiner, asistoval Tomáš Němeček (3:4).
42:31
Plzeň teď zvládla rychlý kontr na jedničku. Němeček nahrál Kleinerovi do odkryté brány, ten už měl lehkou práci. Plzeň se tak dostává na koně.
41:20
Tomáš Fiala se dostal ke střele z pravého křídla, ale trefil jen připraveného Ščurka.
40:00
40:00
37:50
Němeček prolétl středem hřiště jako nůž máslem ale vystřelil doprostřed.
37:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Lukáš Fiala (2:4).
37:34
Fiala přihrál Chocholouškovi opět do odkryté brány, tak dnes vypadají prakticky všechny góly Chomutova, které zároveň zařizují prakticky tři hráči - Fiala,Fiala a Chocholoušek.
36:42
Po velké chybě domácích se dostal k balonku Chocholoušek, ten přihrál Jaschkemu, ten však balonek do branky nedostal, přestřelil Ščurka i bránu.
35:00
Toto utkání sleduje 80 diváků.
34:23
Domácí se pustili do přesilovky s vervou, rychlá krosovka vyvrcholila střelou z první, která však skákala a Šantora nakonec dokázal míček zkrotit, i když s problémy.
33:42
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
33:00
Kopp střílel z levého křídla k bližší Ščurkově tyči, ten si vše pohlídal a vyráží na roh.
32:41
Plzeň teď rozehrála standartku, na jejímž konci byla Lincova střela. Ta skončila v bráně, gól však nebyl uznán, jeden z domácích si počínal ve zdi nedovoleně.
32:10
Zajímavá akce hostí kterou však zlikvidoval Ščurko.
30:25
Hostující Šarša teď z půlky razantní střelou trefil břevno.
28:42
Před prázdnou bránou se ocitl jeden z domácích, Šantora ale zkušeně zalehl čáru a nenechal balonek projít do brány.
28:07
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Tomáš Fiala (2:3).
28:07
Po chybě v plzeňské rozehrávce se už opět akcí na jeden dotek prosazuje Chomutov. Tentokrát to byla akce Fialových, kteří si hodili přihrávku na křídlo a Lukáš Fiala měl tak poměrně lehkou práci.
26:12
Šanci z rohu teď měli chomutovští, Bejček dostal míček do Ščurka ten si trochu nevěděl rady, ale Šůs s přehledem balonek odpálil.
25:51
Linc se obtočil kolem obránce a přihrál na druhé křídlo Nicklasovi, ten však odkrytou branku vysoko přestřelil...
25:23
Další chyba v rozehrávce Chomutova, Plzeň ale nevyužívá a míček se dostává k Šantorovi.
25:09
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Kleiner bez asistence (2:2).
25:09
Velkou chybu v rozehrávce teď předvedli chomutovští, tu trestá Kleiner.
24:07
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (1:2).
24:07
Povedená akce na jeden dotek od Chomutova. Chocholoušek dostal míček zpoza brány, posunul ho na Tomáše Fialu a ten se nemýlil. Plzeň tak po povedeném vstupu do druhého dějství dostává sprchu.
23:12
Zajímavá akce domácích z rohu, Rybnikárův pokus likviduje brankář.
23:02
Rychlá standartka domácích a střela Kleinera, která ale míří mimo.
21:58
Lapuník se prohnal z levého křídla jako hurikán, jeho střelu ale pohybem ruky vyráží golman Šantora.
21:32
Chocholoušek v samostatném úniku nedokázal procedit míč skrz Ščurka, ten si tak připisuje další zákrok.
20:00
20:00
První třetina začala vlažně ale po 5 minutách se zápas rozjel a diváci viděli spoustu zajímavých momentů, více střel mířilo na Plzeňskou bránu, hned 10 pokusů, na Chomutovskou mířilo střel 7, zápas je poměrně vyrovnaný, leč více ze hry mají hosté.
20:00
Ve druhé třetině se to rozestřílelo, ale díky plzeňským chybám je to 2:4. Na střely tato třetina skončila 7:11, což potvrzuje prozatímní Chomutovskou nadvládu v tomto zápase. Plzeň bude mít v poslední třetině co dohánět, což slibuje zajímavou podívanou.
20:00
18:59
Další závar před Plzeňskou svatyní končí zásahem Ščurka, který zalehl balonek, který pod něj chtěl zasunout Jaschke.
18:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Jakub Štěrba (1:1).
18:06
Domácí ztratili balonek ve středu hřiště a hosté si s tím ukázkově poradili. Akci na jeden dotek zakončuje do odkryté branky Kopp.
17:27
Pěknou střelu Zábrana ještě pěkněji vyráží Šantora. Ten dokazuje, že i přes inkasovaný gól, dnes nic nepustí lacino...
17:00
Střelu Pastora z půlky teď zblokovala clona, Ščurko nevěděl kde je míček, clona taky ne, nakonec vše dobře skončilo pro domácí.
16:28
Na Štěrbovu vzdušnou přihrávku nedosáhl Kopp, ten by jinak zakončoval do odkryté brány, Plzeň se teď trápí a přežívá jen tak tak.
15:32
Dlouhý závar před bránou domácích gólem nekončí, Fiala Tomáš měl z křídla dva zajímavé pokusy oba však vyrazil Ščurko, ten vyrazil i střelu Šaršy a za udržení nuly v tomto závaru vděčí hráči hlavně jemu.
14:20
Nicklas se dostal ke střele z křídla, ale bránu netrefuje , míček jde nad.
14:01
Kleiner se vytočil z rohu až do brankoviště, golman ho avšak spolu s obránci zblokovali.
12:46
Střelu Lapuníka ze střední vzdálenosti vyráží nad branku Šantora.
12:32
Další spolupráce z křídla na křídlo od bratří Fialových, Tomáš ale posílá míček vysoko nad bránu.
11:34
Nicklas z rohu přihrávkou našel Lince, který ze středu hřiště trefil ale i střed brány, golman Šantora si tak připisuje zákrok.
10:24
Ke střele z křídla se dostal hostující Chocholoušek, Ščurko vyrazil nad sebe, ale díky zmatkům v obraně, když Šůs několikrát prokopl balonek, se dostal Chomutov ještě k dorážce, která však byla pro Ščurka spíše třešničkou.
08:17
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Petr Linc, asistoval Jaromír Täuber (1:0).
08:17
Skákavou přihrávku Taubera dokázal krásně trefit Linc a zařizuje Plzni vedení 1:0.
07:56
Pastor dostal vzdušnou přihrávku před bránu, míč trefil ale šance skončila nad bránou.
07:32
Paďourkova křižná přihrávka jen těsně nenalezla Rybnikárovu hůl.
06:17
Pěkná souhra hostujících bratří Fialů, Lukáš přihrál Tomášovi, který z levého křídla jen těsně míjí odkrytou branku. Stav stále bez branek, ale hosté zatím ukazují, že chtějí z Plzně odvést body, naopak domácí se trápí.
05:25
Před Ščurkem se ocitl zcela volný Pastor, jeho bekendový pokus ale Ščurko vyráží rukou, povedený zákrok.
05:14
Po přihrávce přes půlku hřiště od Turka se do šance dostal hotující Jaschke, Ščurko ho však likviduje.
05:00
Zápas se zatím přelévá, ale bez šancí...
01:42
První zajímavou šanci zápasu měl Ševčík, který po krásné přihrávce Zábrana z křídla jen o kousek míjí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Daniel Fokt, Daniel Jäschke, Petr Pastor, Jiří Turek, Marek Pačmag
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Václav Khek, Petr Kleiner, Filip Rybnikár, David Šůs, Jiří Paďourek