1:1
1:1
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 16:55 Tomáš Jakubík (Matěj Stejskal), 19:58 Pavel Štefl (Tomáš Jakubík), 37:02 Tomáš Jakubík (Ladislav Štancl), 53:03 Jiří Boštík (Tomáš Jakubík)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 18:15 Jan Mikeš (Jan Horský), 23:10 René Mikel (Jan Mikeš), 43:31 René Mikel (Jan Mikeš)

FBC Peaksport Litomyšl - FBŠ Jihlava 4:3
17. Tomáš Jakubík, 20. Pavel Štefl, 38. Tomáš Jakubík, 54. Jiří Boštík - 19. Jan Mikeš, 24. René Mikel, 44. René Mikel; rozhodčí: Daniel Jireček - Lukáš Čížek; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 29 - Radek Kulhan 34; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:1;
60:00
Hostující trenér se nevyjádřil k zápasu.
60:00
Střely po třetí třetině 13:11 pro hosty.
60:00
Komentář domácího trenéra: Děkujeme divákům za skvělé povzbuzování. Ve výborném zápase jsme získali 3 body, které jsme potřebovali a udrželi se ve středu tabulky. Chválím svoje hráče za taktický výkon. Dodrželi jsme po celý zápas pokyny z kabiny a přineslo to ovoce. Příští týden hrajeme těžký dvojzápas a pokusíme se pokračovat ve výkonech.
60:00
59:31
Trestné střílení družstva FBC Peaksport Litomyšl neproměnil Matěj Stejskal.
59:31
Vyloučen hráč Tomáš Paul družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
58:49
Timeout FBŠ Jihlava
58:00
Hostující hráč se dostal za domácí obranu a byl chvíli sám u brány s míčkem, ale marně.
53:03
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Jiří Boštík, asistoval Tomáš Jakubík (4:3).
53:03
Z poza brány před bránu a je tu další gól.
50:30
Domácí tlačí hosty na jejich půlce.
48:50
Doubek předvedl nádherný zákrok!
46:12
Vyloučen hráč Štěpán Švec družstva FBC Peaksport Litomyšl na 2 minuty za blokování hokejky.
43:31
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil René Mikel, asistoval Jan Mikeš (3:3).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině 15:11 pro domácí.
40:00
38:49
Vyloučen hráč Petr Augustin družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hra bez hokejky.
37:02
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Tomáš Jakubík, asistoval Ladislav Štancl (3:2).
37:02
Domácí v klidu ze zadu a během jedné nahrávky padl gól.
35:58
Vyloučen hráč Marek Dvořák družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:00
Oba týmy rozehrávají v klidu ze zadních pozic.
26:18
Oba celky mají velké gólové šance, ale golmani předvedli krásné zákroky.
23:10
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil René Mikel, asistoval Jan Mikeš (2:2).
23:10
Balonek se vykutálel na půlku a Mikel z obrany vystřelil.
20:00
20:00
Střely po první třetině je 14:8 pro domácí.
20:00
19:58
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Pavel Štefl, asistoval Tomáš Jakubík (2:1).
18:50
Vyloučen hráč Tomáš Paul družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:15
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Mikeš, asistoval Jan Horský (1:1).
18:15
Hosté odpovídají z rozehrávky z rohu.
16:55
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Tomáš Jakubík, asistoval Matěj Stejskal (1:0).
16:55
Po chybě hostů se domácí ujímají vedení. Krásná kombinace mezi domácími
10:06
Pěkná kombinace od domácích.
08:00
Po dlouhém nahození Jihlavy, ale Doubek je ve střehu.
01:30
Hra se zatím přelévá ze strany na stranu.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Lukáš Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: René Mikel, Jan Holoubek, Tomáš Paul, Ondřej Vyskočil, Marek Dvořák
00:00
Line-up domácích FBC Peaksport Litomyšl: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Ladislav Štancl, Michal Háp, Tomáš Jakubík, Petr Kuchta, Matěj Stejskal