1:1
2:3
2:1
1:0
branky (asistence): 05:16 Sebastian Jakob (Martin Kalous), 21:01 Pavel Daněk (Patrik Míka), 30:26 David Kolář (Patrik Míka), 52:53 Pavel Daněk (Sebastian Jakob), 59:45 Lukáš Pokorný (Jakub Křivanec), 60:28 Patrik Míka (Pavel Daněk)
branky (asistence): 03:24 Aleš Limberg (Martin Žemlička), 21:57 Martin Morava (Miroslav Hanzlíček), 25:30 Martin Morava, 28:19 Martin Odlas (Michal Plomer), 56:26 Aleš Limberg (Martin Morava)

Panthers Praha - FBC DDM Kati Kadaň A 6:5p
6. Sebastian Jakob, 22. Pavel Daněk, 31. David Kolář, 53. Pavel Daněk, 60. Lukáš Pokorný, 61. Patrik Míka - 4. Aleš Limberg, 22. Martin Morava, 26. Martin Morava, 29. Martin Odlas, 57. Aleš Limberg; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Jan Borák 14 - Ondřej Janůšek 25; po třetinách: 1:1, 2:3, 2:1, 1:0;
65:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Jenšík) : ,,Díky soupeřům za zápas a přeji jim šťastnou cestu domů. "
65:00
Střely na branku Panthers 1:0 Kadaň.
65:00
Ocenění nejlepšího hráče utkání ,,Mixit " získává za tým Hostí hráč č. 10 Limberg Aleš a za tým domácích hráč č. 13 Jan Slavata.
65:00
Komentář trenéra hostí (Erik Štěrba) : ,,Domácí si vítězství pojistily všemi prostředky a tady se holt nevyhrává."
60:28
60:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Patrik Míka, asistoval Pavel Daněk (6:5).
60:00
60:00
Střely na branku Panthers 12:10 Kadaň
60:00
59:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Jakub Křivanec (5:5).
59:45
Vyloučen hráč Aleš Limberg družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nesportovní chování.
58:27
Timeout Panthers Praha
56:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Aleš Limberg, asistoval Martin Morava (4:5).
56:10
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
55:30
Velký tlak před brankou domácích zachraňuje Patrik Míka.
55:00
Pokorný si spletl florbal s fotbalem a jeho gól není uznán.
52:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval Sebastian Jakob (4:4).
52:52
Jakob nastřeluje bránu hostí a Daněk pohotově doklepává do branky hostí.
52:09
Timeout FBC DDM Kati Kadaň A
51:20
Panteři se pokouší dostat k brance, ale marně.
48:53
Pokorný netrefuje branku.
48:00
Kolářovi sjel při rozehrávce balónek z čepele.
47:42
Vyloučen hráč Martin Žemlička družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za sekání.
46:50
Jakob hrdě obehrává o dvě hlavy menšího hráče.
45:14
Kadaň neproměňuje ani jednu ze svých šancí.
44:39
Janoušek v dobré šanci, ale gól to není.
43:50
Panteři o pauze očividně usnuli.
43:10
Na hřišti očividně chybí kluk z plakátu Štěpán Hanzl alias "Eichel".
42:06
Panteři se snaží dostat k brance, ale Kadaň dobře brání.
36:35
Vyloučen hráč David Polcar družstva Panthers Praha na 2 minuty za zdržování hry.
34:40
Daněk i přes velký tlak našel skulinku mezi obránci Kadaně.
33:47
Borák krásně zareagoval svou levou nohou.
32:50
Panteři se konečně probouzí.
30:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Patrik Míka (3:4).
30:25
Míka našel volného Koláře na velkém brankovišti a ten vyslal propagační střelu mezi nohy gólmana Kadaně.
30:00
Kalous zabojoval u mantinelu a poté si projel půlku hřiště al vyslal krásnou střelu na brankáře Kadaně.
28:19
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Odlas, asistoval Michal Plomer (2:4).
28:18
Krůšek ztratil balónek na půlce a hostí přidali další gól.
25:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Morava bez asistence (2:3).
25:29
Morava se trefuje mezi nohy Boráka.
25:25
Hra se stále přerušuje, ale na hřišti se nic neděje.
24:55
Borák ač neviděl tak střelu chytil.
24:21
Pokorný koupe obranu Kadaně, ale před střelou je faulován.
21:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Martin Morava, asistoval Miroslav Hanzlíček (2:2).
21:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval Patrik Míka (2:1).
21:00
Panteři v půlce vyloučení překonaly obranu a jdou do vedení.
20:00
Vyloučen hráč Miroslav Hanzlíček družstva FBC DDM Kati Kadaň A na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:00
20:00
Střely na branku Panthers 6:3 Kadaň.
20:00
18:03
Štěrba se odrazil od Míky jako hopík od zdi.
17:27
Panthers hledají recept na obranu Kadaně.
16:12
15:10
Borák je opět na svém místě.
14:26
Dobrá souhra Janouška a Lubenského ale míček končí mimo hřiště.
13:20
Tomeš střílí z otočky, ale brankář Kadaně chytá.
12:09
Hráči jsou myšlenkami zřejmě ještě na volejbalovém zápase juniorek.
09:55
Lubenský vyslal jedovku ale trefuje pouze obránce.
08:35
Chládek pokoupal hráče Panthers ale jeho střela míří nad.
07:47
Kolbl ani na podruhé neprostřelil hráče Kadaně
07:12
Sledujeme ostřejší souboj u mantinelu mezi Lubenským a Limbergským.
05:16
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Sebastian Jakob, asistoval Martin Kalous (1:1).
05:15
Od mantinelu střílí Jakob krásné víko.
03:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň A vstřelil Aleš Limberg, asistoval Martin Žemlička (0:1).
03:20
Žemlička přehodil obranu domácích a dostal míček na Limbergského který si hravě poradil a překonal Boráka.
02:05
Krůšek nahrál Pokornému ten ovšem netrefuje prázdnou branku.
02:00
Křivanec trefuje nohu brankáře.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň A: brankář: Ondřej Janůšek; hráči v poli: Petr Chládek, Jan Odlas, Martin Odlas, Radek Zelinka, Michal Plomer
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Borák; hráči v poli: Jaroslav Janoušek, David Kolář, Patrik Míka, Matěj Lubenský, David Polcar
00:00
Vážení diváci. Velice se omlouváme, ale z důvodu prodloužení volejbalového zápasu, se začátek utkání Panthers Praha vs FBC DDM Kati Kadaň ,,A" posouvá cca. o půl hodiny.