3:0
2:2
1:4
1:0
branky (asistence): 13:26 Vojtěch Janata (Marek Papoušek), 14:05 David Chapčák (Ondřej Blažek), 15:50 Jaroslav Dlabač (Petr Štěpánek), 29:59 Lukáš Vlach (Josef Svoboda), 30:10 Jaroslav Dlabač (Petr Štěpánek), 47:07 Matěj Kuželka (Lukáš Vlach), 63:14 Ondřej Blažek (Jan Vlček)
branky (asistence): 20:53 Daniel Halm (Petr Tlustoš), 39:17 Vojtěch Haman (Ondřej Melichar), 42:36 Vojtěch Haman (Ondřej Dvořák), 52:08 Daniel Halm (Michal Staněk), 53:09 Ondřej Zerák (Ondřej Dvořák), 58:26 Ondřej Zerák (Ondřej Melichar)

Snipers Třebíč - Hippos Žďár n/S. 7:6p
14. Vojtěch Janata, 15. David Chapčák, 16. Jaroslav Dlabač, 30. Lukáš Vlach, 31. Jaroslav Dlabač, 48. Matěj Kuželka, 64. Ondřej Blažek - 21. Daniel Halm, 40. Vojtěch Haman, 43. Vojtěch Haman, 53. Daniel Halm, 54. Ondřej Zerák, 59. Ondřej Zerák; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 54; zásahy brankářů: Jan Bazala 22 - Lukáš Kratochvíl 17; po třetinách: 3:0, 2:2, 1:4, 1:0;
63:14
63:15
Komentář trenéra hostujícího družstva Michala Pazderníka: "Dobře rozehrané utkání jsme svojí naivitou ztratili. Nechali jsme se zbytečně vylučovat a přestali jsme se soustředit na hru, což nás stálo jistou výhru. Je to pro nás ponaučení do bojů v play-off. Děkujeme soupeřům a přejeme mnoho úspěchů ve zbytku sezony."
63:15
Komentář trenéra hostujícího družstva Filipa Dvořáka: "Tvrdší hra domácích a nižší metr rozhodčích nám neseděl a dlouho jsme se s ním vyrovnávali. Mužstvo nakoplo moje zbytečné vyloučení, bohužel jsme ani v 6 nedokázali rozhodující gól vstřelit. Dalším důležitým bodem byl výkon domácího brankáře. Děkujeme za hru."
63:14
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Jan Vlček (7:6).
63:14
Krásnou přihrávkou na Blažka byl ukončen dnešní prodloužený zápas.
63:14
Počet střel v prodloužení 2:2
62:25
Bazala pokryl i backhandovou střelu Košíka.
62:11
Bazala vychytal nebezpečně skákavou střelu.
60:45
Hra nabrala rychlé grády a diváci nestačí otáčet hlavami.
58:26
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Ondřej Melichar (6:6).
58:23
Kratochvíl zlikvidoval Pospíšilovu línou střelu.
57:25
Salák vletěl po hlavě na střídačku soupeře. Byť psychicky otřesený, bude v pořádku.
56:32
Tlustoš se sbírá ze země a bez pomoci odkulhává na střídačku.
56:27
Bazala vyrazil prudkou střelu a Kuželka běží do protiútoku.
55:01
Hosté zvyšují tlak, Janatovi se ale podařilo zmocnit se míčku a vystřelit na Kratochvíla.
54:37
Vyloučen hráč Marek Papoušek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
54:32
Hosté hrají v 6.
53:09
Timeout Snipers Třebíč
53:09
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Ondřej Dvořák (6:5).
52:08
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Michal Staněk (6:4).
52:03
Domácí byli velmi aktivní, ale přesilovka domácího týmu je nevyužita.
49:23
Vyloučen hráč Filip Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:13
Salákovi zazvonila tyčka.
47:07
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Matěj Kuželka, asistoval Lukáš Vlach (6:3).
47:07
Krásnou boční střelou protlačil Kuželka gól snad očima, nicméně ve skutečnosti mu pomohl gólman.
45:01
Oslabení domácí tým nerozhodilo, Pospíšil si "ukradl" míček a těsně minul Kratochvílovu svatyni.
43:44
Vyloučen hráč David Salák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
43:11
Hosté zkouší hru v 6.
42:36
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Dvořák (5:3).
42:36
Přesilovka Žďáru využita!
40:39
Vyloučen hráč Petr Štěpánek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině 4:11
39:17
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Melichar (5:2).
39:16
Hostující tým využívá přesilovku
38:17
Vyloučen hráč Josef Svoboda družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
38:14
Svoboda přihrává Blažkovi, jejich souhru ale nakonec maří Dvořák a přebírá iniciativu
36:57
Halm přihrál Staňkovi, který stál v dokonalé střelecké pozici, Bazal byl však připraven a střelu svým vypracovaným tělem zastavil.
35:47
Kuželka přihrál Dvořákovi.
35:17
Chapčák nevyužil přesnou přihrávku Blažka.
30:10
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Petr Štěpánek (5:1).
29:59
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Josef Svoboda (4:1).
29:59
Domácí si to ale nenechali líbit a vyráží do protiútoku.
29:54
Nepřesnou přihrávku Papouška využil Čechal.
25:24
Podáním ruky skončila srážka u mantinelů Dvořáka a Papouška.
24:31
Na straně domácích je hodně nepřesností, které využívají hráči Žďáru ke svému prospěchu a sílící aktivitě.
24:07
Střelu Zeráka vykopl s přehledem Bazala.
20:53
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Petr Tlustoš (3:1).
20:33
Nepřesnou rozehrávkou hostujícícho týmu se opět ujímá míčku domácí tým.
20:00
20:00
19:59
Přes velký mumraj v brankovišti Kratochvíl do svých rukou chytil míček a zmařil tak další velkou šanci domácích.
19:59
Střely po první třetině 8:5
19:10
Střela Dvořáka proletěla nad brankou Bazaly.
16:29
Bazala si zažongloval míčkem ve svém brankovišti.
15:50
15:45
Gól byl vstřelen do poloprázdné brány, tím si Štěpánek vykompenzoval předchozí střelu do sítě.
15:39
Štěpánek se trefil do boční sítě brány.
14:05
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil David Chapčák, asistoval Ondřej Blažek (2:0).
13:59
Branka Chapčáka byla vstřelena dorážkou.
13:26
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Janata, asistoval Marek Papoušek (1:0).
13:24
Domácí fanoušci skandují "My cheme gól" a jejich přání je vyslyšeno!
12:04
Vyloučen hráč Petr Čechal družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
11:50
Nahrávka Vojty Janty ze Snipers na čepel Petra Štěpánka, který měl zatím největší gólovou šanci dnešního utkání, téměř odkrytou bránu, golem neskončila.
10:37
Domácí tým hraje zatím aktivnější florbal.
09:01
Šanci domácího Chapčáka vychytal Kratochvíl.
06:40
Obrovská šance hráče Žďáru č. 7 - Košík František, která skončila cinknutím o tyčku.
04:33
Hráči obou týmů se dostávají do tempa a začínají prověřovat brankáře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Petr Čechal, Petr Tlustoš, František Košík, Daniel Halm
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Jaroslav Dlabač, Petr Štěpánek, Josef Svoboda, Vojtěch Janata, Marek Papoušek
00:00
Vítejte na online přenosu 22. kola Národní ligy, kde proti sobě nastupují hráči Hippos Žďár nad Sázavou v černých dresech a florbalisté Snipers Třebíč v dresech modrých.