3:2
1:2
0:4
- : -
branky (asistence): 13:57 Vojtěch Výborný (Petr Hašek), 17:13 Jan Škola (Dominik Emlar), 19:48 Jiří Novotný (Petr Hašek), 35:29 Dominik Emlar (Pavel Kotrč)
branky (asistence): 10:02 Lukáš Pokorný (Lukáš Tomeš), 18:04 Matěj Lubenský (David Kolář), 33:53 David Kolář, 35:19 Matěj Lubenský (David Kolář), 42:09 Jiří Krůšek (Jakub Křivanec), 42:42 Matěj Lubenský (David Kolář), 43:59 Lukáš Pokorný (Sebastian Jakob), 59:49 Sebastian Jakob (Lukáš Pokorný)

TJ Sokol Jaroměř - Panthers Praha 4:8
14. Vojtěch Výborný, 18. Jan Škola, 20. Jiří Novotný, 36. Dominik Emlar - 11. Lukáš Pokorný, 19. Matěj Lubenský, 34. David Kolář, 36. Matěj Lubenský, 43. Jiří Krůšek, 43. Matěj Lubenský, 44. Lukáš Pokorný, 60. Sebastian Jakob; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1 + Jiří Novotný 5:4; využití: 2:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 16, Šimon Špaček 4 - Rastislav Mazák 23; po třetinách: 3:2, 1:2, 0:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Klapky: První dvě třetiny jsme odehráli dobře, bohužel náš výpadek na začátku třetí třetiny jsme nebyli schopni přes veškerou snahu dohnat. Děkuji divákům za skvělou atmosféru a gratuluji soupeři a přeji šťastnou cestu.
59:59
Komentář asistenta trenéra hostů Štěpána Webera: V první půlce zápasu jsme byli trochu bez tempa a nedodržovali jsme úplně to, co jsme si řekli, ale to jsme v druhé části úplně změnili a díky jednoduché hře a nasazení jsme si došli pro přesvědčivou výhru, soupeř nás ale důkladně prověřil a přejeme mu štěstí v play-off.
59:59
Střely domácí 11, hosté 8.
59:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Sebastian Jakob, asistoval Lukáš Pokorný (4:8).
59:49
Do prázdné brány zakončuje Sebastian Jakob.
59:04
Petr Hašek jde ve šlépějích svého bratra Karla a zabránil gólu do prázdné brány.
57:17
Jaroměř má standardku a Petr Hašek jen o pár centimetrů míjí branku.
56:20
Šimon Špaček vyráží střelu maskou.
53:02
Hostující tým si nechce komplikovat cestu za třemi body v tomto utkání. Proto hraje velice aktivně a neustále napadá.
51:57
Nožička trefil nožičku Jakuba Křivance.
50:59
Šimon Špaček krásným zákrokem zmařil samostatný únik hostujícího hráče.
50:32
Dominik Emlar svou jedovatou střelou ze standardky vyzkoušel pozornost Mazáka.
49:48
Domácí se marně snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat.
47:49
Hráč hostů po souboji rameno na rameno s domácím hráčem přeletěl mantinel a zaplul pod stůl, kde zkoumal sukně pořadatelek. Naštěstí ani jedna sukni nemáme.
46:04
Hostující hráč chtěl svou nohou odkopnout míček nahozený od obránce domácích, netrefil se a míček doskákal až k brankáři hostů.
45:12
Byli jsme svědky neuvěřitelného střídání domácích, kdy v jednu chvíli byli na hřišti pouze 2 hráči.
43:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Sebastian Jakob (4:7).
43:59
Střídání brankáře. Nový brankář Šimon Špaček družstva TJ Sokol Jaroměř
42:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Lubenský, asistoval David Kolář (4:6).
42:42
Po standardce domácích se odrazila střela, kterou zachytil David Kolář a přesnou přihrávkou na Matěje Lubenského hosté navyšují na 6:4.
42:36
V chumlu před hostující brankou se snažili dva jaroměřští střelci skórovat, bohužel bez golu.
42:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Jakub Křivanec (4:5).
42:09
Střelou z dálky překonal Jiří Krůšek domácího brankaře.
41:55
Hosté jsou v plném počtu.
41:13
Domácí se snaží usadit na útočné polovině a rozjet přesilovkovou kombinaci.
39:54
Vyloučen hráč Jakub Křivanec družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
39:54
Pár sekund před koncem se snaží hosté ohrozit domácí branku. Tuto akci likviduje Michal Nožička, který zůstal po souboji ležet na zemi.
39:08
Dnešnímu utkání přihlíží krásných 110 diváků, Děkujeme.
37:32
Hráči si na hřišti nic nedarují.
35:29
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Pavel Kotrč (4:4).
35:29
Neuběhlo ani pár vteřin a Dominik Emlar na dvakrát překonává Rastislava Mazáka. Je vyrovnáno.
35:19
35:19
Hostující hráč Matěj Lubenský našel mezírku mezi tyčkou a domácím brankařem. Hosté se dostávají opět do vedení.
34:50
Dominik Haž zadovkou našel hostujícího hráče, který běžel sám na brankáře a trefil zadní oblouk branky.
33:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář z trestného střílení (3:3).
33:53
Po chybě domácího obránce, Petr Hofman musel hasit faulem na hostujícího hráče a je z toho trestné sřílení pro hosty.
32:25
Hostující hráč Jiří Krůšek se od mantinelu otočil a vystřelil na domácí branku, tu však přestřelil.
31:25
Během přesilovky dokázala Jaroměř vystřelit jen jednou.
30:03
Domácí jsou v plném počtu.
29:25
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
29:25
Po třetí si dnes domácí tým zahraje přesilovku.
28:26
Hostům zbývá minuta do konce přesilovky a domácí zahrozili rychlým protiútokem.
27:48
Jiří Veinfurter teď skvělým zákrokem vytěsnil střelu, která by skončila v brance.
27:31
Domácí se snaží aktivně napadat.
26:34
Během dvou minut přesilovky hosté jaroměřskou svatyni příliš neohrozili.
24:53
Vyloučen hráč Jiří Novotný družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minut za hrubost.
24:53
Jiří "Boris" Novotný neúmyslně zasáhl hostujícího hráče hokejkou do hlavy a vysloužil si 5 minutový trest.
24:22
Hra je plná tvrdých osobních soubojů, které hráči obou stran dohrávají.
23:43
Dominik Emlar se nezalekl protihráčů, kteří ho obklopovali ze všech stran a dokázal vybojovat volný úder pro Jaroměř.
22:55
Domácí Petr Hofman se snažil z otočky vystřelit na branku, minul ji však o metr.
21:37
Neskutečný zákrok domácího golmana, Panhters už se radovali z golu, vše zhatila špička nohy domácího golmana.
20:54
První nebezpečná střela hostů, Veinfurter však tuto střelu zlikvidoval.
20:00
20:00
19:59
Střely domácí 9, hosté 11.
19:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Novotný, asistoval Petr Hašek (3:2).
19:48
Pár sekund před koncem třetiny umotal za brankou Petr Hašek dva obránce a přihrál volnému Jiřímu Novotnému.
19:22
Hra se ke konci třetiny začíná přiostřovat.
18:04
18:04
Po chybném zákroku Jiřího Veinfurtera je stav 2:2.
17:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Dominik Emlar (2:1).
17:13
Jan Škola svou životní trefou vymetl pavučiny v pravém horním rohu za brankařem hostů.
16:22
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
16:22
Hostující hráč Matěj Lubenský bránil brankáři ve výhozu, a tak si vysloužil 2 minuty za bránění ve hře.
16:17
Domácí v plné formaci.
14:56
Po dlouhé nahrávce Petr Hofman v šanci před brankou, hostující hráč mu však nedovolil vysřelit.
14:16
Vyloučen hráč Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
13:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Výborný, asistoval Petr Hašek (1:1).
13:57
Po přesných přihrávkách na půlce se ocitl na ose hřiště osamocený Vojta Výborný, který srovnává na 1:1 a potrestal vyloučení hostů.
13:04
Vyloučen hráč Patrik Míka družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:04
Na zemi se ocitá domácí hráč Michal Nožička po faulu Patrika Míky a domácí si zahrají přesilovku.
11:52
Domácí se snaží rychle odpovědět na vedoucí branku hostů, ale bez míčku to jde těžko.
10:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Lukáš Tomeš (0:1).
10:02
Po závaru před brankou zůstal ležet brankář Jiří Veinfurter, proto se nedokázal přesunout na druhou stranu brankoviště, kam směřovala střela od hostujícího Lukáše Pokorného. Hosté zaslouženě vedou 1:0.
09:44
Před brankou byl osamocený Petr Hašek, dvakrát vystřelil, šlápl na golmana, ale góla nedal.
09:18
Hra se přelévá ze strany na stranu.
08:06
Lehké vzrušení před hostující brankou končí neslavně, nedokázali jsme vystřelit.
06:55
Jaroměř na balonku se snaží vystřelit na branku, hostující tým však každou střelu likviduje.
05:04
Teprve až teď domácí dokázali poprvé vystřelit.
04:45
Nepřesná přihrávka Petra Haška, která mohla znamenat rychlé přečíslení na brankaře Jaroměře.
03:00
Na obou stranách je vidět mnoho nepřesných přihrávek.
02:30
Panthers vyhodili míček ze hřiště, kde se ho pohotově snažil chytnout bývalý golman Jaroměře Lukáš Flégl.
01:45
Hra se hraje od začátku ve vysokém tempu.
01:00
Jaroměř pod tlakem, hostující tým však nezakončil a balonek je na čepelích domácích.
00:30
První střelecká šance Panthers Praha.
00:03
Hosté vyhráli úvodní buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Jaroslav Janoušek, David Kolář, Patrik Míka, Matěj Lubenský, David Polcar
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jan Škola, Jan Hrobský, Vojtěch Výborný, Petr Hašek, Jiří Novotný
00:00
Dobrý večer dámy a pánové! Vítejte u 21. kola Národní ligy mužů, kde se proti sobě střetne tým domácích TJ Sokol Jaroměř a tým hostů Panthers Praha. Věřím, že naši chlapi budou mít štěstí už od začátku utkání, a nebudou muset hasit požáry v závěru utkání. Přeji Vám příjemnou zábavu.