2:4
- : -
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 04:15 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 37:27 Vojtěch Palatínus (Vojtěch Rondoš), 42:31 Tomáš Vitásek (Pavel Sekyra), 43:58 Pavel Sekyra (Antonín Palatínus)
branky (asistence): 13:56 Michael Kudláček (Lukáš Malý), 26:16 Václav Staněk (Václav Hejplík), 44:50 Jindřich Hrdý (Michael Kudláček), 47:24 Jakub Tomšíček (Jindřich Hrdý), 53:43 Václav Hejplík (Václav Staněk), 57:35 Jindřich Hrdý (Ondřej Havelka)

TJ Turnov - FBC Štíři Č. Budějovice 4:6
5. Pavel Sekyra, 38. Vojtěch Palatínus, 43. Tomáš Vitásek, 44. Pavel Sekyra - 14. Michael Kudláček, 27. Václav Staněk, 45. Jindřich Hrdý, 48. Jakub Tomšíček, 54. Václav Hejplík, 58. Jindřich Hrdý; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 21 - Tomáš Švehla 21; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Po našem rychlém vedení jsme přenechali iniciativu soupeři, který zápas vyrovnal. Ve druhé části to byl z naší strany nácvik přihrávek bez snahy o zakončení. Na začátku třetí třetiny jsme se využitím přesilovek dostali do hry a vypadalo to, že zápas už dohrajeme v pohodě, ale naše hrubé chyby nás stály vítězství Gratuluji soupeři.
59:59
Komentář trenéra hostů: I přes neudržení nervů na uzdě se nám podařilo poprvé v sezoně plnit víceméně po celou dobu zápasu stanovenou taktiku a je to znát i na výsledku. Děkujeme divákům i soupeři.
59:23
Po odrazu Palatínusovy střely trefuje Matěcha boční síť!
59:08
Ani Palatínus nedává branku!
58:30
Skvěla Sekyrova střela, ale do brány nezamířila.
58:03
Domácí v šesti s prázdnou branou.
57:35
Timeout TJ Turnov
57:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jindřich Hrdý, asistoval Ondřej Havelka (4:6).
57:35
Švec zabránil snad třem gólům, ale proti teči těsně před brankou byl i on krátký.
56:38
Famózní domácí brankář! Ukázková robinsonáda!
56:12
Znovu zasahuje Švec, Turnov už ale nemá příliš času na vyrovnání.
55:43
Vyloučen hráč Antonín Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
55:14
Další šance hostů, tentokrát mimo.
54:15
Hosté už se radovali ze šestého gólu, ale ten nemůže být uznán, byl vstřelen vysokou holí.
53:44
Obrat je dokonán, hosté našli skulinku v turnovské zdi a vedou.
53:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík, asistoval Václav Staněk (4:5).
53:35
Nebezpečnou střelu z rohu vytěsnil Švec mimo hřiště.
52:40
Měkota skvěle s rozvahou ukořistil míček a nahrál Rondošovi, ten míří mimo.
51:57
Palatínus skvěle prokličkoval mezi obránci soupeře a nebyl daleko od vstřelení gólu, míček se ale za čáru nedokoulel.
49:43
Havelkova rána lízla tyčku Švecovy branky.
48:39
Matěcha dvakrát uniknul, ale ani jednou nezakončil. Při druhém úniku reklamoval faul, ten se nepíská.
48:22
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
48:12
Měkota skvěle napadal, získal míček a trefil tyč!
47:25
Pasivní obrana Turnova darovala hostům vyrovnávací gól.
47:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jakub Tomšíček, asistoval Jindřich Hrdý (4:4).
46:59
Domácím teď zatrnulo při vysokém balónu u branky, ale Švec nemusel situaci řešit.
46:44
Znovu fantastický Švec drží dnes svůj tým nad vodou.
46:18
Už to vypadalo na klasickou turnovskou sehrávku postraně, ale Budějovice se byly připraveny.
44:51
Klobouk dolů! Hosté skvěle využili zaváhání jednoho z obránců a Hrdý skvěle zametl Kudláčkův padáček.
44:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jindřich Hrdý, asistoval Michael Kudláček (4:3).
43:59
Hosté už sice byli v plném počtu, ale nebyli ještě srovnaní, čehož využil Sekyra a náramnou střelou posílá domácí do dvoubrankového vedení.
43:58
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Antonín Palatínus (4:2).
43:05
Opět skvělý Švec!
42:32
Ten tlak už nešlo ustát, domácí skvěle kombinovali a Vitáskova střela skoro prostřelila i síťku branky.
42:31
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Pavel Sekyra (3:2).
41:48
Vyloučen hráč Lukáš Froněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
41:22
Vitásek přestřelil odkrytou branku!
40:56
Matěchova zblokovaná střela minula těsně Procházkovu branku.
40:23
Sekyrovu střelu brankář hostů bez problémů zlikvidoval.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině: Turnov-3 Č. Budějovice-8
39:51
Domácí čeká dlouhá přesilovka, ale první musel zasahovat Švec.
39:50
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:50
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
38:29
Buriánek hledal Rondoše, ale ten nestihl balonek před brankou.
37:27
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Vojtěch Rondoš (2:2).
37:27
Turnov zaskočil hosty a je srovnáno.
37:19
Palatínusovu střelu vytěsnil Procházka rukou!
36:52
Další zmatky v obraně domácích, které opět musí hasit Švec. Naštěstí pro ně, úspěšně.
36:17
Matěcha dlouho neváhal a napálil vše co měl před holí, s tím i několik hokejek.
34:54
Další standartka domácích, další promarněná šance.
34:11
Jednoho z hostů opět skvěle vychytal Švec.
32:54
Turnov je sice na míčku, ale nic z toho.
31:48
S příchodem Adama Buriánka se hra zostřuje a zrychluje, ale vyrovnání je stále daleko.
31:07
Promarněná standatrka domácích, Vitásek blok zelených nepropálil.
30:14
Pokud už se domácí dostanou k soupeřově brance, obrana Štírů zafunguje na jedničku.
29:50
Turnov se ne a ne dostat přes půlící čáru, hosté efektivně napadají.
28:55
Sekyra nadvakrát v obrovské šanci, ale ani jednou nezamířil přesně.
27:55
Hejduk nebezpečně před vlastní bránou chyboval, ale hosté jeho zaváhání nevyužili.
27:06
Staňkovi očividně vstřelený gól zvednul sebevědomí a opět zahrozil, tentokrát z půlky hřiště.
26:17
Florbalová symfonie v podání Štírů, Staněk zakončil skvěle k tyči.
26:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Staněk, asistoval Václav Hejplík (1:2).
23:45
Míček na holích opět drží především budějovičtí, domácí příliš nestíhají a musejí se uchylovat i k nedovoleným zákrokům.
21:35
V druhé třetině jsou zatím výrazně aktivnější hosté.
21:31
Střela z rohu lízla Švecovo rameno.
20:42
Skvěle Švec! Domácí obrana byla pomalá a jeden z hostů mezi nimi proběhl a velmi zahrozil.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Turnov-6 Č. Budějovice-8
19:22
Štíři momentálně drží domácí tým v šachu.
17:53
Před bránou opět volný Seidl, jenže balon nebyl znovu ideálně poslaný a zakončení bylo velmi obtížné.
17:11
Šance zpoza branky opět vyřešena dobře postaveným Švecem.
14:32
Domácí obrana si neuhlídala výběh jednoho ze Štírů a Švec musel hasit velkou šanci.
13:57
Standartku na hranici velkého brankoviště přesnou střelou "pod víko" využívá Kudláček.
13:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michael Kudláček, asistoval Lukáš Malý (1:1).
13:39
Momentálně hra není příliš pohledná, vidíme mnoho osobních soubojů a minimum šancí.
10:33
Momentálně hra připomíná spíše volejbal, už jen chybí síť.
08:58
V obrovské šanci z protiútoku Seidl, ale bohužel pro domácí nestihl zkrotit skákavý balón.
08:00
Nebezpečná standartka hostů a Švecův důležitý zákrok.
07:16
Martin Hejduk netradičně v útoku a hned je tu šance domácích!
06:01
Měkota se skvěle vymotal z rohu a našel před brankou Palatínuse, ten však míří mimo.
05:36
Palatínus našel skvěle Matěchu, ale ten byl v těžké pozici a netrefil míček ideálně.
04:16
Z rychlého protiútoku se střelu do odkryté branky prosazuje Pavel Sekyra.
04:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (1:0).