1:1
1:2
4:1
- : -
branky (asistence): 13:49 Aleš Moravec (Jan Cvejn), 38:47 Vojtěch Bureš (Miroslav Kábrt), 43:28 Jan Skalický, 46:43 Vojtěch Balcar (Aleš Moravec), 52:49 Vojtěch Balcar (Jan Skalický), 53:47 Vojtěch Bureš
branky (asistence): 05:07 Kryštof Kůs (Pavel Gellner), 22:07 Pavel Gellner (Kryštof Kůs), 33:34 Daniel Holeček (Pavel Stejskal), 55:58 Pavel Gellner (Kryštof Kůs)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - TJ Centropen Dačice 6:4
14. Aleš Moravec, 39. Vojtěch Bureš, 44. Jan Skalický, 47. Vojtěch Balcar, 53. Vojtěch Balcar, 54. Vojtěch Bureš - 6. Kryštof Kůs, 23. Pavel Gellner, 34. Daniel Holeček, 56. Pavel Gellner; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 35 - Michal Krejčí 29; po třetinách: 1:1, 1:2, 4:1;
60:00
57:31
Hráči z Dačic hrají v šesti.
55:58
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Kryštof Kůs (6:4).
55:25
Hráči z Dačic stále bojují. Chodí do soubojů.
53:47
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Vojtěch Bureš bez asistence (6:3).
52:49
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Vojtěch Balcar, asistoval Jan Skalický (5:3).
52:41
Hráči jsou pod velkým tlakem.
51:56
Vyloučen hráč Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:40
Oba týmy bojují do poslední sekundy.
48:07
Vyloučen hráč Jakub Feistauer družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
46:43
Timeout TJ Centropen Dačice
46:43
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Vojtěch Balcar, asistoval Aleš Moravec (4:3).
46:40
Do konce zápasu je ještě hodně času, a vše se může změnit. Opět hráči běhájí jsem a tam.
43:28
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Skalický bez asistence (3:3).
43:28
Tak třetí část utkání je velmi napínavá.
41:36
Vyloučen hráč Jakub Holeček družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
39:12
Krásná akcička hráču ze Rtyně.
38:47
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Miroslav Kábrt (2:3).
34:15
Míček na hokejce stále drží tým TJ Centropen Dačice.
33:34
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Pavel Stejskal (1:3).
30:57
Zatím stav je stejný. Je to vyrovnaný zápas. Budou to nervy.
30:00
Vyloučen hráč Aleš Moravec družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:17
Vyloučen hráč Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
27:10
Orel Rtyně přesilovou hru hrají dobře, ale zatím bez střely.
25:39
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
24:30
Hráčí začínají být agresivní, tak začínají faulovat.
22:07
21:40
Druhá část utkání začala v plném nasazení.
20:00
20:00
18:53
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
16:35
Hráčí dělají chyby, jak u domácího týmu tak i u hostujícího týmu.
14:26
Stále se to točí dokola. Běhá se z jedné strany na druhou.
13:49
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Aleš Moravec, asistoval Jan Cvejn (1:1).
10:02
Dnes je to o trpělivosti a klidu.
05:07
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Pavel Gellner (0:1).
04:20
Stále je to bez gólové branky, ale oba týmy mají šance.
03:45
Zdálo se, že hra bude v klidu, ale není to tak.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Michal Krejčí; hráči v poli: Petr Stejskal, Radovan Kubek, Pavel Gellner, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Miroslav Kábrt, Vojtěch Balcar, Jan Skalický, Miloslav Krýsl, Petr Kašpar