0:3
1:1
- : -
branky (asistence): 40:20 Pavel Chudomský (Dalibor Vlášek)
branky (asistence): 00:32 Kryštof Kůs (Radovan Kubek), 08:22 Radovan Kubek (Petr Stejskal), 17:24 Oldřich Pecha (Pavel Gellner), 19:52 Radovan Kubek (Kryštof Kůs), 22:24 Jiří Sedláček (Radovan Kubek), 35:48 Radovan Kubek (Petr Stejskal), 36:28 Pavel Stejskal (Daniel Holeček), 49:15 Jiří Sedláček (Daniel Holeček)

FBC Trutnov (DTJ) - TJ Centropen Dačice 1:8
41. Pavel Chudomský - 1. Kryštof Kůs, 9. Radovan Kubek, 18. Oldřich Pecha, 20. Radovan Kubek, 23. Jiří Sedláček, 36. Radovan Kubek, 37. Pavel Stejskal, 50. Jiří Sedláček; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 6:3; využití: 0:2; diváků: 51; zásahy brankářů: David Stibor 23 - Michal Krejčí 15; po třetinách: 0:4, 0:3, 1:1;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině, 7:12.
59:59
Komentář hostí: Bez komentáře. Komentář domácích: Do určité míry smolné utkání, nevyužili jsme pár příležitostí ke skórování, zítra musíme přidat na střelbě. Děkujeme soupeři za férové utkání.
59:59
Hotovo. Doufejme v lepší zítřky i s Dandou v týmu! Naskleee
59:30
Vyloučen hráč Pavel Chudomský družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hrubost.
59:01
Doufám, že zejtra Gabča Koukalová udělá další zlato!
56:53
Vyloučen hráč David Šimáně družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
56:53
Jubilejní páté vyloučení trutnovského celku! Blahopřejeme.
56:42
Dneska to na body asi nebude.
54:33
Trutnov teď střílí jak splašenej, bohužel mimo nebo dobře zasahuje hostující brankář.
51:25
Víc střelby!!!
50:39
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
50:39
Trutnov má další příležitost ke skórování, třetí přesilová hra.
49:15
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Daniel Holeček (1:8).
49:15
Ušmudlaný gól v trutnovské síti.
47:05
Trutnov předvádí teď skvělou hru, bohužel se mu nedaří prostřelit dačický blok. Ten mají hostující zformovaný výborně.
46:07
Přesilová hra bohužel nevyužitá.
45:03
Série nepřesných přihrávek z trutnovských holí, přesilová hra zatím nevyužita.
44:07
Vyloučen hráč Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
44:07
Trutnov si zahraje druhou přesilovou hru v zápase.
42:11
Waaau, dnešnímu zápasu přihlíží 51 diváků, děkujeme!
41:32
Trutnov se snaží, snaží, snaží, ale dnes mu není přáno.
40:20
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Pavel Chudomský, asistoval Dalibor Vlášek (1:7).
40:20
Baaang! Ještě sedm! Krásná střela Chudomského, jak jsem říkal, hokejka Fatipie, jiná liga!
40:01
No nic, jdem to otočit.
40:00
40:00
39:59
Nic dalšího se v druhé třetině neudálo, a tak se odchází do kabin za stavu 0:7.
39:59
Střely ve druhé třetině, 6:12.
37:21
Další dobrá střela, kterou vypustil ze své hole Fatpipe Chudomský, ovšem opět bez kýženého úspěchu. Značku hole jsem zmínil úmyslně, jelikož jsem měl možnost tuto ,,střelku" o třetinové pauze vyzkoušet a můžu ji jen doporučit!
36:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Daniel Holeček (0:7).
36:28
Boom, další golaso, tohle už není dobrý.
35:48
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Petr Stejskal (0:6).
35:48
Velkotovárník Kubek přidává další branku.
34:36
Kluci z rodiště Iva Jahelky předvádějí neuvěřitelně obětavý výkon na své polovině hřiště. Z šesti střel přibližně šest zblokují.
34:09
Lehká teč Vymlátila těsně vedle tyčky hostující branky. Ježiši Kristěěě.
33:28
Trutnov obléhá hostující branku, nečekaně bez úspěchu. Pojďme to prolomit!
31:43
Jonáš Mikšovský neusměrnil poskakující míček mezi tři tyče. To je škodaaa!
31:31
Trutnov v plném počtu.
29:31
29:31
Sekera v podání Šimáněho a Dačice si zahrají již čtvrtou přesilovou hru.
29:13
27:13
Vyloučen hráč Jonáš Mikšovský družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za bránění ve hře.
27:13
Třetí vyloučení na domácí straně, Dačice si opět zahrají přesilovou hru.
26:00
Klidnější pasáž hry. Tuto ,,pauzičku" bych chtěl využít a pozdravit tak svého kamaráda Honzu Baudische do Kocbeře, který s nadšením tento on-line zápis sleduje, ahoj Honzo!
24:57
Dobrá akce podkrkonošského celku, bohužel opět nezakončená brankou.
22:46
Trutnov určitě není herně výrazně horším týmem, jak tomu napovídá výsledek, ,,jen" prostě není schopný skórovat.
22:24
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Radovan Kubek (0:5).
22:24
Dačice využívají přesilovou hru.
21:34
Se zpožděním dorazili na dnešní utkání i Trutnovští ultras, tak doufejme, že domácím jejich povzbuzování pomůže.
20:37
Vyloučen hráč Marek Matěják družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za bránění ve hře.
20:37
Ajajaj, přesilová hra pro hostující celek.
20:01
Tak pojďme s tím výsledkem něco udělat, hoši!
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině 4:7.
19:52
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Kryštof Kůs (0:4).
19:52
Klasickej šatnář, osm vteřin před koncem Dačice zvyšují již na 4:0.
19:31
Dačice v plném počtu.
19:03
Dvě, tři střely, ale to je za minutu a půl přesilové hry málo.
17:31
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
17:31
Trutnov si zahraje svoji oblíbenou přesilovou hru.
17:24
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Pavel Gellner (0:3).
17:24
Klasika, nedáš-dostaneš. Dačice jsou narozdíl od trutnovského celku efektivní v zakončení a přidávají třetí branku.
16:45
Nádherná kombinace po ose Pilař-Mikšovský-Sytný, posledně jmenovaný bohužel nedokázal usměrnit míček do odkryté klece.
15:12
Trutnov překombinovává své útočné akce, přímočařejší zakončení by nebylo od věci.
12:39
Mančaft z jihu Čech zatím figuruje na druhé pozici v průběžném pořadí divizní tabulky a předvádí dobré výkony, Trutnov bude mít tak plné nohy a ruce práce otočit nepříznivý výsledek utkání.
11:02
Šance na obou stranách, zatím bez dalšího gólového přídavku.
09:06
Trutnov se snaží kombinovat a do jisté míry se mu to daří, ovšem chybí finální náhra, kterou by dokázal některý z trutnovských útočníku zužitkovat.
08:22
08:22
Využitá přesilová hra Dačic, 0:2.
07:10
Vyloučen hráč Daniel Vymlátil družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:10
Dany Vymlátil si zahrál na Chrise Prongera a za svůj tvrdý hit jde ,,bručet" na dvě minuty.
05:33
Trutnovský Vlášek teď potahal tři hostující protihráče, bohužel se mu nepodařila finální fáze, a tak se nedostal ani k zakončení. Pro sebevědomí domácího beka ovšem povedená akce!
04:21
Ouuu, to je škoda! Jonáš v další příležitosti, tentokrát nastřelil dobře postaveného dačického brankáře. Hosté tak stále drží jednobrankové vedení.
03:01
Jonáš Mikšovský v samostnatném úniku nastřeluje tyč! Parádní přečíslení, do kterého se po dobré kombinaci domácích dostal starší z bratrů Mikšovských, bohužel nekončí brankou. Hostujícímu brankáři pomohla tyč.
01:55
Dačice začínají ve vysokém tempu.
00:32
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Radovan Kubek (0:1).
00:32
Ještě jsem se nedokázal po včerejší párty pořádně rozkoukat a už tu máme první branku. První nebezpečnější situace před domácí brankou končí gólem.
00:01
Takže dobrý večer, vítejte u dnešního on-line zápisu, jmenuji se Tomáš Kruliš a budu vás informovat o dnešním dění na hřišti.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Michal Krejčí; hráči v poli: Petr Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ): brankář: David Stibor; hráči v poli: Marek Matěják, Daniel Vymlátil, Ondřej Votoček, Jonáš Mikšovský, David Šimáně