4:0
3:0
2:2
- : -
branky (asistence): 05:41 Kristýna Sobotková (Irena Palatínusová), 07:09 Kristýna Sobotková (Irena Palatínusová), 17:11 Alena Machačová (Irena Palatínusová), 19:08 Alena Machačová (Irena Palatínusová), 26:53 Alena Machačová (Irena Palatínusová), 29:17 Kristýna Sobotková (Alena Machačová), 33:28 Kristýna Sobotková (Pavlína Nejedlá), 48:42 Irena Palatínusová (Alena Machačová), 57:05 Kristýna Sobotková (Alena Machačová)
branky (asistence): 46:05 Viktorie Schoberová (Lucie Kopýtková), 52:49 Natálie Janouchová (Kamila Egermaierová)

Florbalová akademie MB - Florbal Chomutov 9:2
6. Kristýna Sobotková, 8. Kristýna Sobotková, 18. Alena Machačová, 20. Alena Machačová, 27. Alena Machačová, 30. Kristýna Sobotková, 34. Kristýna Sobotková, 49. Irena Palatínusová, 58. Kristýna Sobotková - 47. Viktorie Schoberová, 53. Natálie Janouchová; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Mariia Zimina; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Kristýna Karli 17 - Martina Lerchová 30; po třetinách: 4:0, 3:0, 2:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: 10-7
60:00
Komentář trenéra domácích: Povedl se nám vstup do zápasu a za první dvě třetiny bych chtěl holky pochválit. Mrzí mě polevení ve třetí třetine, i přes to, že byl zápas již rozhodnut. Děkuju všem zůčastněným.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnešní utkání bylo pro nás velmi náročné a tímto utkáním jsme ukončili venkovní zápasy. Před námi jsou jenom domácí utkání na které se připravíme. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:58
Tentokrát se nakonec před prázdnou bránou zamotal míček pod nohama Menzelové.
57:05
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Alena Machačová (9:2).
57:05
Spousta pohybu, přihrávek a nakonec tunel pro přihrávku Machačové na Sobotkovou.
55:20
Schoberová teď z dobrá pozice střílí nad.
55:00
Hra je teď často přerušována drobnými fauly.
52:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Kamila Egermaierová (8:2).
52:49
Chybu Machačové v rozehrávce potrestala ze středu hřiště Janouchová.
51:28
Zelená teď zblokovalu hostující střelu. S dorážkou si poradila Karli.
51:00
Pája Nejedlá donutila hostující brankařku k zásahu maskou.
49:30
Teď se dvakrát ukázala Kristýna Zelená. Poprvé na poslední chvíli zastavila rodící se brejk soupeře a podruhé režírovala brejkovou akci domácích.
48:42
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Irena Palatínusová, asistoval Alena Machačová (8:1).
48:42
Palatinusová si vyměnila místo s Machačovou a to hosty tak zmátlo, že ji bez povšimnutí nechali dojít až na velké brankoviště a skórovat.
46:06
Na hřiště se dnes poprvé podívá domácí Kristýna Zelená.
46:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Viktorie Schoberová, asistoval Lucie Kopýtková (7:1).
46:05
Kopýtková si vyběhla od mantinelu na střed a její střelu za bezmocnou Karli dorazila Schoberová.
45:00
Janouchová teď dlouho motala domácí hráčky v rohu a nakonec pokorně přihrála domácí golmance.
43:55
Opět Prošková zabránila vlastním tělem gólu.
42:30
Tři domácí hráčky uhnuly hlavou letícímu míčku a ten doputoval až do rohu.
41:45
Další zblokovaná střela. Tentokrát po výběhu trefila hostující hráčku Palatinusová.
40:35
Menzelová na střed na Culkovou a ta vyprášila golmance levý holenní chránič.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 16-6
40:00
39:59
Po chybě v rozehrávce zůstala před hostující golmankou úplně sama Renča Kubíčková. Střelu, ani dorážku však do branky nedostala.
39:54
Monika Menzelová z výběhu nad.
39:15
Míček skončil na zadní síťce domácí branky. Buly.
37:20
Sobotková přenechala na středu míček Nejedlé a ta trefila nohy bránící hráčky. Jev, který se v dnešním zápase vyskytuje velice často.
35:20
Beránková teď od mantinelu prověřila Karli. Ta s problémy chytá.
33:28
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Pavlína Nejedlá (7:0).
33:28
Pája Nejedlá nahrála z rohu před branku a Kiki Sobotková se opět nemýlila.
32:30
Teď měla dvakrát odkrytou branku Dvořáková. Poprvé trefila bránící hráčku, podruhé těsně přestřelila.
31:34
Už poněkolikáté si po získání balónku dávají domácí hráčky přednost.
29:17
29:17
Sobotková trefila svou střelou bránící hráčku. Míček se přesto vysokým obloukem snesl do hostující branky.
29:10
Machačová otřela svou střelu od půlky o tyč.
27:20
Tentokrát zahrozily hostující hráčky. Po přihrávce od mantinelu střílela těsně nad Janouchová.
26:53
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Alena Machačová, asistoval Irena Palatínusová (5:0).
26:53
A opět, Palatinusová na střed na Machačovou. Ta nekompromisně k pravé tyči.
25:40
Souvislejší tlak domácích zakončuje střelou nad Řeháková.
24:30
Hra je teď vyrovnaná. Ani jeden tým si nevytváří větší šance.
23:11
Domácí hrají v plném počtu.
22:50
V oslabení utekla do brejku Palatinusová a po kličce do backhandu trefila tyč.
21:11
Vyloučen hráč Kristýna Sobotková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
20:40
Odložené vyloučení domácích. Místo provinivší se Machačové, si šla odpočinout k překvapení všech Kiki Sobotková.
17:11
Machačová si několikrát vyměnila míček s Palatinusovou a z pravého křídla se nakonec trefila přesně k bližší tyči.
15:21
Standartní situace z velkého brankoviště. Gólu domácích zabránila Prošková, stojící v odkryté polovině branky.
13:30
Na hřišti opět řádí první pětka domácích a nepouští soupeře k míčku.
12:12
V oslabení musela několika těžkými zákroky pomoci Kiki Karli. Domácí hrají v plném počtu.
10:13
Schoberová se kličkou dostala přes Viktorovou, které nezbylo nic jiného, než si pomoci dvouminutovým faulem.
10:12
Vyloučen hráč Kristýna Viktorová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
07:21
Tentokrát se musela vytáhnout i Kiki v bráně. Hráčka hostů před ní zůstala trestuhodně sama.
07:09
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Irena Palatínusová (2:0).
07:09
Irenka si vyběhla na střed a našla Kiki, zaparkovanou v místech, odkud se obvykle nemýlí.
05:41
05:41
Rychlý protiútok zakončila po zadovce Irči Palatinusové Kiki Sobotková.
03:03
Po dvou minutách, odehrávajících se na polovině hostů, přišla i jejich první střela. Kiki Karli byla pozorná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Nejedlo a Mariia Zimina.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Dominika Klímová, Simona Chodurová, Viktorie Schoberová, Lucie Kopýtková, Petra Bratschaedlová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Alena Machačová, Pavlína Nejedlá, Kristýna Sobotková, Irena Palatínusová, Kateřina Řeháková