1:4
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 26:20 Aneta Lisová (Anna Korešová), 49:50 Aneta Lisová (Karolína Petrlíková)
branky (asistence): 01:16 Nikola Hamerníková, 14:29 Petra Šebestová (Kristýna Balcárková), 19:35 Anna Marešová (Petra Šebestová), 23:02 Vendula Beránková (Denisa Chaloupková), 28:01 Petra Šebestová (Vanda Šnajberková), 34:53 Lucie Řezáčová (Petra Malecká), 37:28 Vendula Beránková (Lucie Řezáčová), 38:30 Ester Janušková (Tereza Sládková), 42:06 Nikola Hermannová (Ester Janušková), 56:10 Petra Malecká (Nikola Hamerníková), 57:23 Petra Šebestová, 58:12 Vendula Beránková (Petra Malecká)

FBŠ Jihlava - Herbadent FK Jižní Město 2:12
27. Aneta Lisová, 50. Aneta Lisová - 2. Nikola Hamerníková, 15. Petra Šebestová, 20. Anna Marešová, 24. Vendula Beránková, 29. Petra Šebestová, 35. Lucie Řezáčová, 38. Vendula Beránková, 39. Ester Janušková, 43. Nikola Hermannová, 57. Petra Malecká, 58. Petra Šebestová, 59. Vendula Beránková; rozhodčí: Jan Zachariáš - David Podařil; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Kateřina Holemářová 51 - Lucie Špačková 18; po třetinách: 0:3, 1:5, 1:4;
60:00
59:59
Utkání je u konce. V poslední dvaceti minutovce vystřelily hráčky Jihlavy pouze 6 krát. Hráčky Herbadentu poslaly střel 16.
59:59
Komentář trenéra hostí Jiřího Petra: Dnes to bylo trochu upracovanější vítězství než včera, jsme rádi že jsme si splnili cíl tohoto víkendu v podobě šesti bodů. A jsme rádi že se nám podařilo vstřelit relativně hodně golů a tím si snad zvednout sebevědomí. Děkuji soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích AnKu Dvořákové: Až budeme mít přístup a trénovat alespoň z poloviny jako soupeř, můžeme řešit výsledky resp. body s takovými týmy. Během zápasu - zvláště ve třetí třetině - jsme ale opět dokázali, že náš tým má velký, nicméně nevyužitý, potenciál. Hráčky, které to ale s florbalem myslí vážně, nasbíraly velkou spoustu zkušeností.
58:12
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Petra Malecká (2:12).
58:12
Ani ne další minuta a máme tu další hattrick. Beránková přidává dvanáctou branku. Naprostá dominance.
57:23
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Petra Šebestová bez asistence (2:11).
57:23
Házejte čepice! Šebestová má hattrick!
56:10
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Petra Malecká, asistoval Nikola Hamerníková (2:10).
56:10
Po výborné průnikové akci přišla přihrávka před prázdnou bránu a na tabuli svítí číslo 10. Dnešní utkání se Jihlavě opravdu nedaří.
54:15
Trenérka domácích Anna Dvořáková nevypadá zrovna dvakrát spokojeně s výkonem svých hráček.
52:23
Ovšem nesmíme zapomenout i na druhý tým, jelikož právě teď minula střela jihlavskou branku jen o centimetry.
51:33
Vstřelený gól Jihlavačky nabudil a dále pokračují ve snažení ještě něco s tímto zápasem udělat.
49:50
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Aneta Lisová, asistoval Karolína Petrlíková (2:9).
49:50
Lisová pěknou střelou do horního rohu pouze upravuje už tak velmi nepříznivé skóre. Nebo že by to byl začátek velkého obratu? Času je ještě dost a ve sportu jako je florbal je všechno možné.
47:16
Hráčky Jihlavy jsou pod neustálým tlakem a pouze vyhazují míčky ze své třetiny.
42:06
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Ester Janušková (1:9).
42:06
A znovu, jak už jsme jednou dneska psali. Hráčky Herbadentu se na 3 přiřihrávky dostaly před prázdnou bránu, odkud už se nedá netrefit.
41:43
Hráčky domácích po krásné rychlé akci rozezvonily pouze tyč.
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina je u konce. Viděli jsme patrné zlepšení hráček Jihlavy a na branku Herbadentu poslaly 10 střel. Ovšem dominace Herbadentu je viditelná jak na hřišti, tak i ve statistikách střel. Celkem Holemářová čelila 32 pokusům.
38:30
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Ester Janušková, asistoval Tereza Sládková (1:8).
38:30
Hráčky Herbadentu trestají nedůraz v předbrankovém prostoru. Na dorážku byla jihlavská golmanka krátká.
37:28
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Lucie Řezáčová (1:7).
37:28
Beránková si po přihrávce z rohu potáhla míček na střel a krásnou střelou zápěstím vymetla šibenici jihlavské branky.
36:58
Hráčky Jihlavy jen nechávají svými pokusy do prostředka brány vyniknout brankářku Herbadentu.
34:53
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Petra Malecká (1:6).
34:53
Nedáš, dostaneš. Takhle by se dalo popsat dosavadní dění ve druhé třetině. I přes občasný tlak a dobré střelecké pokusy hráček Jihlavy se vedení Herbadentu stále zvyšuje.
32:15
Herbadent kontrolu kontroluje hru a protiútoky Jihlavy blokuje už v zárodku.
30:14
Hra je v tuto chvíli velmi vyrovnaná. Obě družstva hrají naplno a šance jsou na obou stranách.
28:01
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Petra Šebestová, asistoval Vanda Šnajberková (1:5).
28:01
Po dobrém individuálním výkonu vrací Šebestová hráčkám Herbadentu čtyř gólový náskok.
26:20
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Aneta Lisová, asistoval Anna Korešová (1:4).
26:20
Že by se hráčky Jihlavy konečně probraly? Po skvělém průniku po levé straně hřiště přišla sklepávačka na střed, kde už čekala Lisová a střelou do protipohybu nedala golmance hostí jedinou šanci.
25:32
Utkání probíhá stále ve stejném duchu. Jihlavská obrana se snaží odolávat tlaku Herbadentu.
23:02
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Denisa Chaloupková (0:4).
23:02
Trpělivost se hráčkám Herbadentu vyplatila. Beránková z úhlu přesně zamířila do pravého horního roku. Jihlavská brankářska nestihla v čas zareagovat.
22:00
Hráčky Jihlavy se budou muset vypořádat s oslabením. Hráčky Herbadentu zatím v klidu vyčkávají až se jim otevře prostor pro vhodnou přihrávku nebo střelu.
21:15
Trestné střílení družstva Herbadent FK Jižní Město neproměnil Vendula Beránková.
21:15
Vyloučen hráč Karolína Chvátalová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Druhá třetina začala. Uvidíme, zda-li se hráčky Jihlavy budou snažit zvrátit dosavadní dění utkání.
20:00
19:59
Převaha je jasně vidět na počtu střel. Hráčky Jihlavy ohrozili branku Herbadentu pouze 4 krát. Zatímco Holemářová čelila 15 pokusům.
19:35
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Anna Marešová, asistoval Petra Šebestová (0:3).
19:35
Po vyhraném souboji v rohu přišela výborná přihrávka před bránu, kde hostující Marešová měla lehkou práci a míček ,,uklidila" do odkryté branky.
18:00
Hráčky Herbadentu žene chuť po vítězství stále vpřed a svými nebezpečnými pokusy stále ohrožují klec domácích.
17:14
Pro hráčky Jihlavy však tento zápas ještě zdaleka není prohraný a daří se jim ohrožovat branku soupeřek stále častěji.
14:29
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Petra Šebestová, asistoval Kristýna Balcárková (0:2).
14:29
A tvrdá práce se vyplácí. Šebestová se skvěla uvolnila na střed a střelou k tyči nedala domácí brankářce šanci.
11:23
Hráčky Herbadentu stále ohrožují klec domácích, ale nedaří se jim vyzrát na zatím skvěle chytající Holemářovou.
10:09
Hráčky domácích se snaží ohrozit branku svých soupeřech z rychlých protiútoků. Obrana hostí však funguje na jedničku.
08:41
Jihlavská golmanka právě vytáhla skvělý zákrok v předbrankovém prostoru proti osamocené hráčce Herbadentu.
07:42
Brankářka Jihlavy zatím výborně hájí svojí bránu před nebezpečnými pokusy hráček Herbadentu.
06:28
Hráčky Jihlavy velmi obtížně hledají způsob, jak se dostat ze své obranné třetiny.
05:05
Hráčky hostí hrozí z rychlých protiútoků. Právě proti jedné z těžkých střel dobře zasáhla domácí golmanka.
02:51
Hráčky hostí drží míček na svých hokejkách a udržují tak své soupeřky v neustálém tlaku.
01:16
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Nikola Hamerníková bez asistence (0:1).
01:16
Po nepovedeeńém střídání domácích se hosté rychle ujímají vedení.
00:31
Hráčky hostí hned z první šance trefily tyčku domácí svatyně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Zachariáš a David Podařil.
00:00
00:00
Line-up hostů Herbadent FK Jižní Město: brankář: Lucie Špačková; hráči v poli: Vendula Beránková, Denisa Chaloupková, Anna Marešová, Vanda Šnajberková, Petra Šebestová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Kateřina Holemářová; hráči v poli: Tereza Plánková, Tereza Šánová, Kristýna Tkadlecová, Simona Uchytilová, Gabriela Křemelová
00:00
Vítáme Vás u online přenosu zápasu 1. ligy juniorek mezi FBŠ Jihlava a Herbadent FK Jižní Město. Doufáme, že si zápas užijete.