1:3
1:3
1:3
- : -
branky (asistence): 15:38 Jakub Florek (Kryštof Ille), 26:47 Michal Hřebíček (Jakub Mrkvička), 48:42 Kryštof Ille (Marcel Šuranský)
branky (asistence): 14:52 David Černý (Pavel Stejskal), 15:16 Kryštof Kůs, 19:51 Daniel Holeček (Jan Pecha), 28:32 Oldřich Pecha (Jan Pecha), 33:14 Jan Pecha (Petr Stejskal), 34:19 Pavel Gellner (Kryštof Kůs), 43:24 Jan Pecha (Pavel Gellner), 45:58 Oldřich Pecha (Pavel Gellner), 57:29 Kryštof Kůs (Pavel Gellner)

FK Slovan Jindřichův Hradec - TJ Centropen Dačice 3:9
16. Jakub Florek, 27. Michal Hřebíček, 49. Kryštof Ille - 15. David Černý, 16. Kryštof Kůs, 20. Daniel Holeček, 29. Oldřich Pecha, 34. Jan Pecha, 35. Pavel Gellner, 44. Jan Pecha, 46. Oldřich Pecha, 58. Kryštof Kůs; rozhodčí: Martin Draxler - Václav Paletář; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Josef Filip 17, Petr Toman 8 - Michal Krejčí 15; po třetinách: 1:3, 1:3, 1:3;
60:00
58:42
Vyloučen hráč Marcel Šuranský družstva FK Slovan Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:29
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Pavel Gellner (3:9).
48:42
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil Kryštof Ille, asistoval Marcel Šuranský (3:8).
45:58
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Pavel Gellner (2:8).
44:35
Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil Oldřich Pecha.
44:35
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Toman družstva FK Slovan Jindřichův Hradec
44:35
Vyloučen hráč Jakub Tejnor družstva FK Slovan Jindřichův Hradec na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
43:24
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Pecha, asistoval Pavel Gellner (2:7).
40:00
40:00
35:27
Po neskutečném tlaku hostí, ze kterého padly 4 branky měli domácí šanci snížit stav utkání ze standardní situace. Nicméně golman Dačic byl v pozoru s střelu chytil
34:19
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Kryštof Kůs (2:6).
33:14
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Pecha, asistoval Petr Stejskal (2:5).
31:58
Hosté hrají v plném počtu a hned šli do přečíslení 2 na 1. Branku však nedali
29:58
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
28:32
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Jan Pecha (2:4).
26:47
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Jakub Mrkvička (2:3).
26:47
Souboj 1 na 1 na středu hřiště vyšel lépe do Slovan a tak mohl jít jeho útočník do přečíslení a to se podařilo!
25:07
Další střela hostů ani ta však neprošla přes bránícího hrče
22:38
Po samostatném uniku útočníka z Dačic se málem rozdíl skóre opět zvedl. TO se však po perfektním zákroku brankáře nestalo
21:00
Hned ze začátku druhé třetiny jsou domácí aktivnější. Snížit brankový rozdíl se jim však nepodařilo
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině: Domácí: 5 Hosté: 14
20:00
19:51
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Jan Pecha (1:3).
19:51
Po propadnutí obránců z Jindřichova Hradce Dačičtí opět navyšují svůj náskok na 2 branky
18:51
Domácí se ke konci první třetiny dostávají k delšímu držení balonku a mají více střel na branku,
17:17
Další povedená střela hostů. Brankář ji stačil vyrazit helmou do bezpečí
15:38
Branku družstva FK Slovan Jindřichův Hradec vstřelil Jakub Florek, asistoval Kryštof Ille (1:2).
15:38
Hradeckým se podařilo snížit stav utkání. Branku střelili ze standardní situace. Brankář Dačic měl zakrytý výhled
15:16
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs bez asistence (0:2).
15:16
Dačicím se konečně podařilo dvakrát za sebou prosadit a dostat se tak do vedení
14:52
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil David Černý, asistoval Pavel Stejskal (0:1).
14:35
Dačice stále tlačí Jindřichův Hradce a nepouští je k akcím
08:40
Po delší době co byli domácí pod tlakem se dostali do proti útoku, střela však skončila v náručí brankáře z Dačic
06:30
Domácím se teď náramně ulevilo. Střela z poloviny hřiště která prošla za brankaře narazila do boční tyčky branky a chvíli poskakovala na brankové čáře. Brankář domácích ji však včas zachytil
05:52
Další nebezpečná střela dačických, skončila však za mantinelem
04:10
Po střetu dvou hráčů na středu hřiště zůstal ležet na zemi hráč domácích a hosté šli do přečíslení, branku však nestřelili
02:09
Dačičtí nepolevují a brankář domácích musel vytáhnout další zákrok a balonek vyráží do bezpeční za mantinel
01:10
Dačice však nezahálí a již byly velice blízko ke vstřelení úvodní branku. Nicméně osamocený hráč před brankářem Slovanu promáchul a netrefil tak prazdnou branku
00:20
Hned ze začátku utkání se dostali k míčku domácí a pokusili se vstřelit první banku, Střela však letěla mimo branku soupeřů
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Michal Krejčí; hráči v poli: Petr Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner
00:00
Line-up domácích FK Slovan Jindřichův Hradec: brankář: Josef Filip; hráči v poli: Jakub Vaňásek, Kryštof Ille, Michal Hřebíček, Roman Víta, Marcel Šuranský
00:00
Dobrý den, Vítáme Vás u online zápisu z utkání 16. kola divize mezi FK Slovan Jindřichův Hradec a TJ Centropen Dačice. Přejeme Vám krásné sobotní odpoledne s florbalem.