2:2
3:0
6:2
- : -
branky (asistence): 03:16 Jiří Turek (Jakub Štěrba), 14:02 Ondřej Bejček (Vít Andrle), 32:32 Daniel Fokt (Petr Pastor), 33:46 Ondřej Hlaváček, 36:22 Ondřej Hlaváček (Ondřej Šarša), 41:32 Michal Šnábl (Tomáš Fiala), 41:41 Vít Andrle (Ondřej Bejček), 45:34 Ondřej Hlaváček (Ondřej Šarša), 46:45 Ondřej Kopp (Miloš Šulc), 53:06 Michal Šnábl (Ondřej Hlaváček), 59:07 Miloš Šulc (Ondřej Bejček)
branky (asistence): 13:28 Petr Hašek (Šimon Kubina), 18:32 Jan Škola (Petr Hašek), 56:39 Petr Hofman (Dominik Emlar), 57:35 Petr Hašek

Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř 11:4
4. Jiří Turek, 15. Ondřej Bejček, 33. Daniel Fokt, 34. Ondřej Hlaváček, 37. Ondřej Hlaváček, 42. Michal Šnábl, 42. Vít Andrle, 46. Ondřej Hlaváček, 47. Ondřej Kopp, 54. Michal Šnábl, 60. Miloš Šulc - 14. Petr Hašek, 19. Jan Škola, 57. Petr Hofman, 58. Petr Hašek; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Karel Šantora 19 - Šimon Špaček 22; po třetinách: 2:2, 3:0, 6:2;
60:00
59:59
Vyjádření hostujícího trenéra: Zápas rozhodla špatná kondice a vypadnutí ze zápasu v poslední třetině, což přineslo velké množství individuálních chyb.
59:59
Poslední třetina skončila na střely 12:10.
59:59
Vyjádření domácího trenéra: Ač tomu výsledek neodpovídá, tak až do poloviny to bylo velmi vyrovnané a náročné utkání. Ve druhé polovině jsme byli lepší a díky trpělivosti jsme nakonec utkání rozhodli ve svůj prospěch. Velmi nás podržel brankář, pochválil bych výkon celého týmu. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme hodně štěstí ve zbytku sezóny.
59:07
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Miloš Šulc, asistoval Ondřej Bejček (11:4).
59:07
Chomutovský střelec teď prokázal velký klid a rozvahu.
57:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek bez asistence (10:4).
57:35
Chyba v komunikaci domácích přinesla špatnou přihrávku a další snížení.
56:39
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (10:3).
56:39
Po rychlé rozehrávce standartní situace hosté snižují.
55:08
Když už se hosté dostanou do šance, bere jim sebevědomí chobotnice v chomutovské brance.
53:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Michal Šnábl, asistoval Ondřej Hlaváček (10:2).
53:06
Larionov, Makarov, Krutov, Fetisov... tedy pardon Fiala, Fiala, Hlaváček, Šnábl a gól do prázdné!
51:15
Opět probíhá hluchý úsek. Domácí se snaží kombinovat až do kuchyně. Hosté věnují zbytky sil hře do těla, spíš než snížení se teď věnují soupeřovo hráčům.
47:48
Domácí hrají v klidu, snaží se o kontrolu hry.
46:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Miloš Šulc (9:2).
46:45
Ale teď už ani hostující brankář nestačí.
46:41
Hosty drží už jen brankář, další výpad tři na dva končí neúspěšně.
45:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Hlaváček, asistoval Ondřej Šarša (8:2).
45:34
Ondřej Šarša vypíchl ze vzduchu míček, narážečkou ho vyvezl a střelou, která vypadla z podpaží brankáře nabídl spoluhráči hattrick.
44:40
Teď Chomutovu chyběly centimetry při krásné kombinaci.
42:27
Vyloučen hráč Tomáš Fiala družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
42:27
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
42:27
Zbytečný exces hráče hostů, který po odpískání vrazil do domácího útočníka . Ten reagoval zakopnutím hole.
42:17
A první útok vysílá obránce Pačmaga před branku, oblíbená varianta prvního útoku je tu.
41:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Bejček (7:2).
41:41
A další krásná kombinace.
41:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Michal Šnábl, asistoval Tomáš Fiala (6:2).
39:59
Poměr střel ve druhé třetině byl 7:7. Po většinu třetiny byli hostující hráči lepší. V úseku, kdy domácí zapnuli, byli ale velmi efektivní. Jaroměř se bude muset vyrovnat s narůstající nervozitou svých hráčů.
39:15
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Ondřej Bejček.
39:15
Vyloučen hráč Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
39:15
Chomutovský hráč při nájezdu ohrozil diváky na ochozech.
39:15
Obránce chybuje na půlce a při následné snaze to napravit způsobuje nájezd domácích.
38:52
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:52
Karel Šantora likviduje rychlý výpad soupeře efektní robinzonádou. Dnes Chomutov hrozí při přesilovkách nejvíc svému brankáři.
37:15
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
36:22
36:22
Nádherný individuální průnik končí gólem. Hlaváček po rychlé rozehrávce udělal ze soupeřovo diváky, kdyby chtěl ještě by od nich stihl vybrat vstupné. Jen by v takové rychlosti nemohl vracet drobné.
35:52
Chomutov teď soupeře doslova zamkl řada šancí skončila tyčkou nastřelenou z úhlu.
33:46
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Hlaváček bez asistence (4:2).
33:46
Tlak přinesl krásný gól, kdy střelec trpělivě počkal na pohyb obránců a pak zavěsil.
33:36
Chomutov je jako politý živou vodou.
32:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Fokt, asistoval Petr Pastor (3:2).
32:32
Petr Pastor vybojoval odražený míček v rohu a skvěle nahrál. Střelci už stačilo jen nastavit hůl.
31:38
Domácí znovu opravují rozhodčího a férově darují rozehrávku soupeři.
30:14
Domácí se během přesilovky nedostal k jediné střele na branku.
28:57
Domácí ale nejsou schopni delší kombinaci, míček poletuje a poskakuje.
28:01
Vyloučen hráč Šimon Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:40
Hostující brankář se roztáhl na brankové čáře a zastavil jasnou šanci domácích.
27:40
Hostující hráč teď zbytečně přitvrdil.
27:20
Teď je hluchý úsek, plný zablokovaných střel.
26:00
Těsně po skončení přesilovky si připisují dvě velké šance.
25:28
Hosté se během přesilovky dostali k jedné nevýrazné střele.
24:48
A další skvělý zákrok chomutovské 21 přesunul hru za hostující branku.
24:09
Chomutovská 19 teď dvakrát přerušila rozehrávku hostí.
23:11
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Dominik Emlar.
23:11
Vyloučen hráč Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
23:11
Domácí se snaží kombinovat, ale chybí jim přesnost při střelbě.
23:11
Brejková situace končí nájezdem. Nájezd z úhlu vyplynul z větší důslednosti hostů při míčku zamotaném pod nohy hráčů. Hostující hráč několikrát porušil pravidla a rozhodčí ho o nájezd připravují.
21:46
Teď byly dvě střely hostů zblokovány, úvodní taktika je jasná. přejít půlku a hned střílet.
20:37
Hosté začali aktivně, připsali si první střelu.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel v první třetině byl 14:6. Jsme svědky velmi zajímavé hry plné nebezpečných brejků z obou stran. Myslím, že zápas ovládne ten, kdo první uklidní kombinaci.
19:26
Teď hostující brankář dvakrát během pěti vteřin zázračně zachránil na brankové čáře.
18:32
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Petr Hašek (2:2).
18:32
V situaci dva na dva u mantinelu hosté skvěle nakrátko vykombinovali a srovnávají.
18:04
Jaroměř vysunuje forčeking.
16:18
Šťastný odraz o mantinel přinesl hostům další nevyužitý nájezd. Karel Šantora byl skvělý pozičně a vracející se obránce donutil soupeře střílet.
15:13
Domácí znovu získali míček při forčekingu.
14:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Vít Andrle (2:1).
14:02
Domácí rychle zakombinovali po rozehrávce v rohu. Dvěma přihrávkami se otočili kolem branky a skórovali do poloprázdné branky.
13:28
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Šimon Kubina (1:1).
13:28
Hosté zakombinovali, otočili míček kolem celé obrany domácích a díky tomu skórují.
13:06
Domácí chybovali a jejich brankář zlikvidoval další blafák.
12:42
Teď Chomutov skvěle forčekoval.
10:50
Zbytečná zadovka hostující obránce přináší šanci domácích, brankář je spíše trefen do hlavy než, že by zasáhl.
09:38
Chomutov čeká na brejky, výpad tří na dva hosté ustáli a skončil střelou doprostřed brány.
07:48
Domácí teď férově přiznali teč a darovali rozehrávku soupeři.
07:20
Hosté zvyšují důraz.
06:29
Karel teď navýšil decibely při dirigování obránců, aby se to neopakovalo.
05:57
Karel Šantora teď řeší velkou šanci hostí po chybě domácího obránce s číslem 69. Pozičně vystihl forhendový blafák.
05:06
Reflexivně hlavou zasahuje hostující brankář proti nahození domácích.
04:11
Hosté se teď dobré dvě minuty nepodívali na domácí půlku.
03:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Turek, asistoval Jakub Štěrba (1:0).
03:07
Krásná přihrávka do náběhu zpoza branky a následné přetlačení posledního obránce přinesly gól Chomutova.
03:07
A další šanci likviduje semafor domácího brankáře.
02:36
První šanci měl Chomutov, když hostující obránce dvakrát promáchl.
01:18
Zatím se hraje nahoru dolů. Chomutov kombinuje, hosté se snaží vystřelit z každé příležitosti.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Šimon Špaček; hráči v poli: Šimon Kubina, Petr Hašek, Jan Škola, Jan Hrobský, Vojtěch Výborný
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Daniel Fokt, Jakub Štěrba, Petr Pastor, Jiří Turek, Marek Pačmag