3:1
5:1
3:1
- : -
branky (asistence): 07:14 Nikol Manlíková (Petra Bratschaedlová), 14:22 Lenka Láryšová, 19:41 Jitka Beránková (Kamila Egermaierová), 20:13 Barbora Fišerová (Simona Chodurová), 29:14 Lucie Kopýtková (Viktorie Schoberová), 29:34 Nikol Manlíková (Petra Bratschaedlová), 32:33 Lucie Kopýtková (Natálie Janouchová), 38:13 Lucie Kopýtková (Viktorie Schoberová), 42:09 Dominika Klímová (Barbora Fišerová), 46:55 Lenka Láryšová (Kamila Egermaierová), 55:28 Kamila Egermaierová (Jitka Beránková)
branky (asistence): 04:13 Lucie Soukupová (Tereza Urbášková), 35:16 Tereza Urbášková, 40:56 Adéla Skalická (Tereza Urbášková)

Florbal Chomutov - SK Bivojky Litvínov 11:3
8. Nikol Manlíková, 15. Lenka Láryšová, 20. Jitka Beránková, 21. Barbora Fišerová, 30. Lucie Kopýtková, 30. Nikol Manlíková, 33. Lucie Kopýtková, 39. Lucie Kopýtková, 43. Dominika Klímová, 47. Lenka Láryšová, 56. Kamila Egermaierová - 5. Lucie Soukupová, 36. Tereza Urbášková, 41. Adéla Skalická; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 2:5; využití: 2:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Martina Lerchová 9 - Veronika Ziegelbauerová 13, Sabina Ludvika Mičolová 11; po třetinách: 3:1, 5:1, 3:1;
60:00
59:59
Vyjádření hostujícího asistenta Hejkala: V zápase jsme tahali od počátku za kratší konec provazu. Místy jsme i vypadali jako amatéři. V příští sezóně nás čeká dost práce. Blahopřeji soupeři k výhře a výkonu. Děkuji pořadatelům.
59:59
Poměr střel byl ve třetí třetině 9:6.
59:59
Vyjádření domácího trenéra Kuchaře: Dnes jsem maximálně spokojen. Byl to výborný výkon, jehož pravidelné opakování by mohlo přinést potrápení silnějších soupeřů. Děkuji pořadatelům, divákům a soupeři!
55:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Kamila Egermaierová, asistoval Jitka Beránková (11:3).
55:28
Hostující obránkyně se ani na dvakrát nedokázala zbavit míčku a vytvořila přečíslení tři na gólmanku.
54:31
Skvělé vysunutí přes celé hřiště předvedly hostující hráčky. Střelkyně si položila brankářku a pak zbrkle ohrozila diváky na ochozech.
52:15
Hostující Pechánková během přesilovky přiznala teč, má náš respekt. Následně se opět vyznamenala hostující brankářka.
51:12
Chomutov si vytvořil tři skvělé šance. Dvakrát se vyznamenala brankářka hostů, jednou jí vypomohla tyč.
49:46
Vyloučen hráč Linda Schellová družstva SK Bivojky Litvínov na 2 minuty za vražení zády.
49:46
Souboj za brankou přináší přesilovku pět na tři.
48:27
Vyloučen hráč Daniela Kornalíková družstva SK Bivojky Litvínov na 2 minuty za hrubost.
48:27
Dnes snad ještě nebyl faul, který by něco řešil. Další zbytečné dohrání souboje o "nic" přináší domácím přesilovku.
46:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Láryšová, asistoval Kamila Egermaierová (10:3).
46:55
Z ničeho přišel vypíchnutý míček, rychlost Láryšové a desátý gól je tu.
46:15
Další hluchý úsek. Chomutovu se moc nechce hrát a Litvínov se honí po rozích.
44:12
Skvělý semafor Lerchové brzdí probouzející se Litvínov.
43:13
Hezká akce hostů končí nepřesnou střelou.
42:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Dominika Klímová, asistoval Barbora Fišerová (9:3).
42:09
Trpělivá kombinace využívá i domácí přesilovku.
41:23
Vyloučen hráč Lucie Kadlecová družstva SK Bivojky Litvínov na 2 minuty za bránění ve hře.
41:23
Další nešikovnost a faul hodný Tomáše Řepky. Snad bude prošlápnutý kotník v pořádku.
40:56
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Adéla Skalická, asistoval Tereza Urbášková (8:3).
40:56
Rychlá kombinace využívá přesilovku.
40:22
Vyloučen hráč Lenka Láryšová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
40:22
O první zajímavý moment třetiny se postarala nešikovností Láryšová a jde ven.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel byl 14:3. Dá se říct, že vždy když Chomutov chce, tak jednoznačně dominuje.
39:45
Brankářka hostů se rozhodla, že to desítka ještě nebude. Teď předvádí skvělý zákrok.
38:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lucie Kopýtková, asistoval Viktorie Schoberová (8:2).
38:13
Hostující obránkyně v přemíře snahy srazila vlastní brankářku a Kopýtková měla velmi snadnou cestu k hattricku.
36:41
Hostující brakářka teď skvěle zachraňuje při protiútoku soupeře.
35:16
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Tereza Urbášková bez asistence (7:2).
35:16
Chomutovská chyba u vlastní branky je potrestána a po teči domácí obránkyně soupeř snižuje.
33:52
Výpad tři na dvě řeší Litvínov zbrklou a nepřesnou střelou.
32:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lucie Kopýtková, asistoval Natálie Janouchová (7:1).
32:33
Teď brankářka nepodržela hostující tým a darovala Kopýtkové dorážku do prázdné.
31:43
Litvínov se zvedá, nyní se drží na polovině domácích nejdéle v zápase.
29:34
Timeout SK Bivojky Litvínov
29:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Nikol Manlíková, asistoval Petra Bratschaedlová (6:1).
29:34
Střídání brankáře. Nový brankář Sabina Ludvika Mičolová družstva SK Bivojky Litvínov
29:34
Chomutov pokračuje v kombinacích podle Tichonova.
29:14
29:14
Chomutov předvedl kombinaci hodnou jiného zápasu a soupeřky se jen dívaly.
28:20
Probouzejí se domácí fanoušci. Skoro jako by vycítili, že Chomutov zase klesá k neuspořádané hře.
27:43
Litvínov se dostal v přesilovce jen k signalizovaným střelám, domácí hráčky vše odblokovaly. Mandíková si tak po odeslání soupeřky na tribunu jen odpočinula.
25:42
Vyloučen hráč Nikol Manlíková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:58
Nádherné kombinaci domácích chyběl jen důraz při zakončení.
23:20
Chomutov se opravdu uklidnit a zamyká soupeře.
20:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Barbora Fišerová, asistoval Simona Chodurová (4:1).
20:13
Malá domů přinesla domácím rozehrávku v bezprostřední vzdálenosti a snad i klid.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel v první třetině byl 12:3. Prvních deset minut mělo úroveň. Pak přišla hra na náhodu. Hosté se prozatím odstavili ze zápasu sami dvěma naprosto zbytečnými vyloučeními.
19:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jitka Beránková, asistoval Kamila Egermaierová (3:1).
19:41
Hezká rychlá kombinace přináší nejen akci třetiny ale i dvojgólové vedení.
19:29
Vyloučen hráč Tereza Urbášková družstva SK Bivojky Litvínov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:29
Další zbytečné vyloučení na půlící čáře.
19:07
V poslední vteřině přesilovky chyběla tečující hráčce lepší orientace před napůl prázdnou brankou.
18:13
Chomutov hraje velmi slušnou přesilovku, chybí jen kvalitní střelba
16:59
Vyloučen hráč Daniela Kornalíková družstva SK Bivojky Litvínov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:59
Hostující hráčka zbytečně přitvrdila na půlce.
16:10
Litvínov předvedl po dlouhé době slušnou kombinaci, ale střela skončila v útrobách haly.
14:22
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Láryšová bez asistence (2:1).
14:22
Náhoda při odrazu nahozeného míčku a pohotová otočka Láryšové přináší Chomutovu vedení.
13:22
Momentálním vrcholem obou týmů jsou dvě nahrávky za sebou.
11:13
Hostující hráčky nyní jen vyhazují, aby mohly vystřídat. Tahle fáze bude o náhodě nebo o nalezení klidu.
10:12
Teď se hraje bez šancí, od rohu k rohu. Na obou stranách chybí přesnost a klid.
08:23
Hostující hráčky chybují často při kombinaci. Snaží se to řešit individuálně a to je voda na chomutovský mlýn plný zdravé agresivity při napadání.
07:14
07:14
Přináší to ovoce, Chomutov získal míček, podržel ho za brankou a kombinací doplnil své nasazení při forčekingu.
06:27
Chomutov přidal důraz na forčekingu, soupeř s tím má zatím problémy.
04:13
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil Lucie Soukupová, asistoval Tereza Urbášková (0:1).
04:13
Prostřídaly se nám dva rychlé brejky. Chomutov svůj prováhal a soupeř byl v protiútoku důraznější.
03:37
V první šanci Chomutova střelkyně v jasné pozici vystřelila slabě doprostřed brány.
02:53
I druhá šanci přináší hostujícím hráčkám chyba domácí obrany. Lerchová byla opět výborná.
01:18
Do první šance se dostal hostující tým a to po chybě domácí obrany. Skvěle zasáhla Martina Lerchová.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Jan Oriš.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Bivojky Litvínov: brankář: Veronika Ziegelbauerová; hráči v poli: Denisa Pechánková, Michaela Kokšálová, Lada Flachsová, Angelika Kasalová, Marie Langová
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Jitka Beránková, Simona Chodurová, Barbora Fišerová, Kamila Egermaierová, Lenka Láryšová