2:0
2:3
- : -
FbC Plzeň
branky (asistence): 23:27 David Polcar, 32:08 Matěj Lubenský (Patrik Míka), 47:15 Lukáš Tomeš (Pavel Daněk), 51:32 Matěj Lubenský (Patrik Míka)
FbC Plzeň
branky (asistence): 13:28 Karel Eichler, 18:19 Matěj Houdek (Jiří Paďourek), 40:07 Karel Eichler (Filip Rybnikár), 45:19 Matěj Houdek (Daniel Nicklas), 45:53 Daniel Nicklas (Petr Linc)

Panthers Praha - FbC Plzeň 4:5
24. David Polcar, 33. Matěj Lubenský, 48. Lukáš Tomeš, 52. Matěj Lubenský - 14. Karel Eichler, 19. Matěj Houdek, 41. Karel Eichler, 46. Matěj Houdek, 46. Daniel Nicklas; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 7 + Jaroslav Janoušek 5:9 + Matěj Houdek 5; využití: 1:1; diváků: 90; zásahy brankářů: Rastislav Mazák 17 - Martin Kohout 21; po třetinách: 0:2, 2:0, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostí (Šimek Jakub): ,"Na můj vkus hodně vyhrocené utkaní na všechny strany. Zápas byl podobný jako s tímto soupeřem u nás doma, ale dnes jsme měli víc štěstí my. Děkuji soupeři a divákům za pěknou atmosféru a Panterům přeji hodně štěstí do sezony."
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích (Štěpán Weber) : "Dnes to bohužel nebylo zrovna k pokoukání, mrzí nás, že jsme divákům nepředvedli atraktivnější florbal, i když o emoce a vyhrocené momenty nouze nebyla. Hráči obou týmů hráli to, co jim bylo dovoleno a šlo se často za hranu. Nemůžeme se pochválit za to, jak jsme tyhle vyhrocené momenty zvládali, v tom se musíme ještě hodně zlepšit, ale pochvalu si zasloužíme za velkou bojovnost a nasazení, s trochou štěstíčka jsme to otočit mohli, ale soupeř
60:00
Střely na branku - Panthers 5:6 Plzeň
60:00
58:31
Timeout FbC Plzeň
58:25
Panteři se i přes oslabení pokoušejí vyrovnat.
56:59
Vyloučen hráč Patrik Míka družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
56:40
Panteři vyvíjejí velký tlak.
54:53
Vyloučen hráč Petr Linc družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
54:52
Nyní je pro změnu faulován Kolář.
52:23
Vyloučen hráč Matěj Houdek družstva FbC Plzeň na 5 minut za hrubost.
52:23
Vyloučen hráč Jaroslav Janoušek družstva Panthers Praha na 5 minut za hrubost.
52:22
Na hřišti došlo k šarvátce mezi Janouškem a Houdkem. Můžeme potvrdit že se nikomu nic nestalo a oba si jdou odpočinout na pět minut k pořadatelskému stolku.
51:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Patrik Míka (4:5).
51:32
Panteři stihli ještě pře doběhnutím vyloučených hráčů posunout stav utkání.
49:31
Vyloučen hráč Jaroslav Janoušek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
49:31
Vyloučen hráč Karel Eichler družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
49:30
Janoušek a Eicher se nepohodli při rozehrávce a navzájem se posekali.
49:29
Vyloučen hráč Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
49:10
Diváci se probouzejí a ženou Pantery za vyrovnáním.
47:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Pavel Daněk (3:5).
47:14
Panteři v odloženém vyloučení dohánějí Plzeň.
45:53
Timeout Panthers Praha
45:53
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Petr Linc (2:5).
45:50
Bohužel neuběhla ani minuta a Plzeň utíká o další gól z brejku.
45:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Houdek, asistoval Daniel Nicklas (2:4).
45:18
Plzeň utíká o další gól.
44:10
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil Daniel Nicklas.
44:10
Vyloučen hráč Sebastian Jakob družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
43:45
Polcar vybojoval balón z nuláku.
40:07
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Karel Eichler, asistoval Filip Rybnikár (2:3).
40:01
Úvodní buly vyhrál tým Plzeň a hned se dostává do vedení.
38:05
Mika ukázal kolik síly má ve svých kladivech a Kohoutovi musel dopomoct až obránce se zneškodněním střely!
37:08
Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil Karel Eichler.
37:08
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
36:21
Vyloučen hráč Petr Kleiner družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
36:21
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
34:56
Vyloučen hráč Jakub Křivanec družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:56
Mazáka nám nikdo osekávat nebude! To dal najevo Jakub Křivanec, který svého gólmana začal bránit...trest?
34:00
A další faul, nyní na Martina Šádu.
33:29
Ptáčník vymyslel skvělou přihrávku až za obranu soupeře
32:08
31:58
Je tu další faul na uvolňujícího se Lubenského.
31:39
Matěj Lubenský v samostatném úniku nedokázal vyzrát na skvěle chytajícího Kohouta! Další ohromná šance...
31:29
Vyloučen hráč Matěj Houdek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
30:30
Ptáčník je ve velkém souboji, při kterém ukazuje možnost jak vyrazit dveře ramenem, škoda jen že to předvádí na protihráči.
30:30
Panteři jsou jak na střelnici a gólman Plzně se musí ohánět, seč mu síly stačí!
29:42
Míka zpětně vybojoval tracenou mičudu, seběhl "mezi kruhy" a vyslal jedovatou střelu která do gólu neměla daleko
28:30
Diváci začínají dávat nahlas najevo svůj nesouhlas s děním na hřišti
28:14
Panteři diskutují s rozhodčími o správnosti verdiktu, o kterém si myslí že by k němu měl patřit i nájezd.
28:13
Vyloučen hráč Daniel Nicklas družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
27:13
Kolář z levého kruhu trefuje helmu Kohouta.
26:38
Mazák zachránil Pantery při střele hostující Plzně, kterou zkušeně chytá.
26:25
Jakob prohnul svou hůl na maximum. Chyběla už pouze přesnost
23:47
Vyloučen hráč Matěj Houdek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
23:47
Vyloučen hráč Jakub Rybka družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
23:47
Za nesportovní chování byli vyloučeni aktéři obou týmů. Po drobné roztržce, při které nepadly hezké argumenty, se oba usadili na trestnou lavici
23:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Polcar bez asistence (1:2).
22:40
Plzeň vyslala z půlky nepříjemný projektil země-země a Mazák měl plné ruce práce
22:30
Vedoucí Panthers Praha Štěpán Weber má kašel.
18:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Houdek, asistoval Jiří Paďourek (0:2).
18:18
Plzeň dává gól který nikdo neviděl, dokonce i hráči Plzně se diví.
16:58
Rybka dostal nabito a vysílá jedovku, která trefuje jen břevno.
15:01
Borák si zápas očividně užívá, v průběhu zápasu si zpívá písně Pavla Bobka.
13:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Karel Eichler bez asistence (0:1).
13:27
Uvolněním Eichlera končí balón za zády bezmocného brankáře.
10:17
Panteři hledají recept na obranu hostí.
10:01
08:00
Doktorka Ježková si nasadila rukavice a řekla : ,,Dneska to bude drsné".
06:00
Polcar předvádí skoky šipkou za které dostává od místní poroty 10 bodů.
04:08
Vyjadřování Rybky se podobá vyjadřování hráček z Židenic.
03:57
Vyloučen hráč Jiří Paďourek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
02:30
Panteři vysílají první střely na bránu.
01:05
Hra je velmi oboustranná.
00:36
V souboji si vyfasoval Daněk krvavou ránu pod oko a je ošetřen lékařem.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Václav Khek, Petr Kleiner, David Šůs, Karel Eichler
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Matěj Lubenský, David Polcar, Jaroslav Janoušek, David Kolář, Patrik Míka