3:0
3:2
2:3
- : -
branky (asistence): 05:26 Karolína Vachušková (Žaneta Reková), 09:07 Hana Sedmíková (Barbora Zabavská), 15:34 Nella Stašková (Adéla Zehrerová), 24:22 Anna Válková (Gabriela Lálová), 36:35 Adéla Zehrerová (Lenka Faltusová), 37:16 Karolína Vachušková, 56:19 Julie Faťunová (Barbora Zabavská), 58:00 Barbora Zabavská (Liana Matěvosova)
branky (asistence): 22:30 Zuzana Kodrová (Dana Husáková), 31:45 Michaela Lachová (Adéla Mašková), 48:23 Nella Stašková (vlastní branka), 53:00 Barbora Chmielová (Zuzana Kodrová), 58:36 Barbora Chmielová (Adéla Valentová)

Únětická 12° Tatran Střešovice - Wizards DDM Praha 10 8:5
6. Karolína Vachušková, 10. Hana Sedmíková, 16. Nella Stašková, 25. Anna Válková, 37. Adéla Zehrerová, 38. Karolína Vachušková, 57. Julie Faťunová, 59. Barbora Zabavská - 23. Zuzana Kodrová, 32. Michaela Lachová, 49. Nella Stašková, 54. Barbora Chmielová, 59. Barbora Chmielová; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Tereza Humlová 19 - Kristýna Blažejová 25; po třetinách: 3:0, 3:2, 2:3;
60:00
Vyjádření trenéra domácích, p. Vybírala: Získali jsme povinné 3 body do tabulky a zápas ukázal, že máme před Play Off na čem pracovat. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za podporu!
60:00
Vyjádření trenéra hostí, p. Smutného: Domácí tým měl výrazně více ze hry, přesto v počtu šancí jsme byli vyrovnaným protivníkem. Tatran ukázal svou zkušenost. Děkujeme za pěkný zápas.
60:00
Střely ve třetí třetině 10:9.
60:00
59:52
Asi poslední střela zápasu, která nedělala Humlové žádný problém.
58:36
Timeout Wizards DDM Praha 10
58:36
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Barbora Chmielová, asistoval Adéla Valentová (8:5).
58:36
Chmielové se daří snížit náskok Tatranu.
58:00
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Liana Matěvosova (8:4).
58:00
Ovšem Zabavská už mířila svou střelu přesně.
57:55
Faltusová ve složité situaci přestřelila.
57:14
Střela Sedmíkové nepřesná.
56:19
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Julie Faťunová, asistoval Barbora Zabavská (7:4).
56:19
Faťunové se podařila pěkná teč a znovu zvyšuje náskok Tatranu.
56:02
Sedmíkové sjel míček po hokejce při střele.
55:27
Faltusová v samostatném úniku netrefila bránu.
55:13
Hráčky Wizards se dostaly do přečíslení dvě na jednu, pěkně si nahrály, ale nedokázaly vystřelit.
54:51
Další střelecký pokus Tatranu zblokovaný obranou.
54:10
Tatran se aktivně snaží znovu navýšit náskok, ale nedaří se.
53:00
Timeout Únětická 12° Tatran Střešovice
53:00
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Barbora Chmielová, asistoval Zuzana Kodrová (6:4).
53:00
Na rozdíl dvou branek snižuje Chmielová.
51:15
Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil Dana Husáková.
51:15
Vyloučen hráč Nella Stašková družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
51:15
Za podobný zákrok jako v minulé třetině bude následovat nájezd, tentokrát pojedou Wizards, respektive Vašková.
50:22
Pěkná teč Lálové před golmankou skončila těsně vedle brány.
49:54
Wizards po gólu začali na Tatran tlačit, ale přidat další se jim nedaří.
48:23
Vlastní branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Nella Stašková (6:3).
48:23
Stašková vložila hokejku do přihrávky Wizards a tím poslala míček do vlastní brány.
47:21
Křížová nahrávka Rekové nebyla dost rychlá na to, aby prošla na Vachuškovou v pěkné pozici.
46:38
Prokšanová z voleje netrefila bránu.
45:02
Slavíčkovou v úniku čistě zastavila Nemravová.
44:02
Střela rekové skákala po brankové čáře, ale nepřešla jí.
43:25
Matěvosova v šanci jen promáchla.
41:44
Válková svou střelou trefuje jen Vudarčíkovou.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině 12:7.
40:00
39:50
Reková s Vachuškovou se ještě snaží vstřelit gól, ale nedaří se.
37:16
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková z trestného střílení (6:2).
37:16
Faťunová byla faulována v brankovišti soupeře, Vachušková pojede trestné střílení.
37:16
Vachušková provedla nájezd zkušeně a Blažejovou si vychutnala.
36:35
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Adéla Zehrerová, asistoval Lenka Faltusová (5:2).
36:35
Pomalejší střela Zehrerové od půlky doskákala až za záda Blažejové.
35:37
Kodrová mohla běžet sama nabránu, ale zvolila střelu, která trefila Humlovou.
34:58
Další střela Faltusové z dálky a bez většího úspěchu.
33:19
Lálová před odkrytou bránou neproměnila.
31:45
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Michaela Lachová, asistoval Adéla Mašková (4:2).
31:45
Další druhý gól Wizards přidává Lachová.
31:29
Se střelou Faltusové si Blažejová poradila.
30:32
Wizards jsou v přesilovce sice více na míčku, ale ne nijak úspěšné.
28:56
Vyloučen hráč Lenka Faltusová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:46
Střela Brandové po zemi neměla šanci na úspěch.
27:37
Střelu Zehrerové zblokovala Husáková.
24:35
V zápětí jsme viděli i ohrožení branky Humlové, ta si s ním však poradila.
24:22
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Anna Válková, asistoval Gabriela Lálová (4:1).
24:22
Tentokrát už byla Válková dost přesná a skóruje.
23:55
Válkovou v šanci zastavila Blažejová.
22:30
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Zuzana Kodrová, asistoval Dana Husáková (3:1).
22:30
Wizards dávají svůj první gól zápasu, trefila se Kodrová.
21:12
První ohrožení branky Wizards v této třetině, ale střela nebyla dost přesná.
20:00
20:00
Střely v první třetině 11:8.
20:00
19:40
Tatran se snaží ještě přidat gól, ale nemá úspěch.
18:45
Zabavská v šanci neúspěšná.
18:06
Faltusová nemířila dost přesně.
15:34
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Nella Stašková, asistoval Adéla Zehrerová (3:0).
15:34
Střelu Zehrerové ještě Blažejová vyrazila, ale s dorážkou Staškové si už neporadila.
14:20
Další střela Zabavské prošla až na Blažejovou, ale ta si s ní poradila.
14:12
Střelu Zabavské zblokovala Vaňušová.
11:53
Černochovou v úniku vychytala Humlová.
10:38
Pěkný blok Válková proti střele Chmielové.
09:07
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Hana Sedmíková, asistoval Barbora Zabavská (2:0).
09:07
Před brankou osamocená Sedmíková bez potíží skóruje.
08:26
Tečovaná střela Zehrerové nemířila mezi tyče.
07:44
Stašková se trefuje jen do ruky Blažejové.
06:58
Střela z rohu Rekové nedělala Blažejové nejmenší problém.
05:26
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Žaneta Reková (1:0).
05:26
Tatran, respektive Vachušková otevírá skóre díky důrazu v brankovišti soupeře.
04:58
Pěkný zákrok si připisuje Humlová.
04:28
Střela Matěvosové ze záporného úhlu bez šance na úspěch.
03:45
Černochová v další šanci, tentokrát však zastavena obranou.
01:35
Černochová byla v obrovské šanci, ale netrefila prázdnou bránu z okraje brankoviště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Jan Oriš.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Kristýna Blažejová; hráči v poli: Lucie Slavíčková, Tereza Vudarčíková, Zuzana Kodrová, Adéla Valentová, Barbora Chmielová
00:00
Line-up domácích Únětická 12° Tatran Střešovice: brankář: Tereza Humlová; hráči v poli: Hana Sedmíková, Petra Brotánková, Adéla Zehrerová, Liana Matěvosova, Barbora Zabavská