1:2
1:4
2:2
- : -
branky (asistence): 13:42 Martin Mikšovský (Jakub Doutnáč), 33:43 Michal Němeček (Ondřej Tichý), 50:16 Václav Kramel (Jakub Jareš), 57:52 Martin Mikšovský (Jakub Doutnáč)
branky (asistence): 16:45 Jaroslav Janoušek (Patrik Míka), 19:14 Jakub Křivanec (Martin Kalous), 22:56 David Kolář (Jaroslav Janoušek), 24:03 David Kolář (Lukáš Pokorný), 31:38 Lukáš Tomeš (Jiří Krůšek), 34:18 Lukáš Pokorný (Jiří Krůšek), 43:44 Jaroslav Janoušek (Matěj Lubenský), 47:44 Jaroslav Janoušek (Matěj Lubenský)

ASK Orka Čelákovice - Panthers Praha 4:8
14. Martin Mikšovský, 34. Michal Němeček, 51. Václav Kramel, 58. Martin Mikšovský - 17. Jaroslav Janoušek, 20. Jakub Křivanec, 23. David Kolář, 25. David Kolář, 32. Lukáš Tomeš, 35. Lukáš Pokorný, 44. Jaroslav Janoušek, 48. Jaroslav Janoušek; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Petr Freiman 14, Lukáš Pezl 6 - Jan Slavata 20; po třetinách: 1:2, 1:4, 2:2;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domácích, Martina Bajera: Dnešní zápas byl vyrovnaný, kromě druhé třetiny, úplně nám v ní vypadla koncentrace a porazili jsme se v podstatě sami. Děkujeme soupeři za férový zápas a přejeme mu vše nejlepší do play off.
59:59
Vyjádření trenéra hostů, Lukáše Jenšíka: Dnes pro nás jednoznačné utkání. Splnili jsme povinnost. Jsme rádi, že jsme byli dneska produktivní , a že jsme si užili zápas. Jsme zápas, že tento zápas odchytala naše trojka Honza Slavata a rád bych ho tímto pochválil.Děkujeme soupeři za zápas.
59:59
Konec se blíží
59:00
Poslední minutka utkání
57:52
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Martin Mikšovský, asistoval Jakub Doutnáč (4:8).
57:52
Mikšovský našel mezeru na přední tyčce a skóruje
56:58
Novotný bojoval před brankou jak pitbul(pes, neplést s rapperem)
52:31
Tomáš Furch se zachoval sportovně a přiznal se k teči. Krásné gesto fair play. Víte, co je taky krásné? Střídání první lajny Orky
50:16
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Jakub Jareš (3:8).
48:08
Skvělý zákrok od Pezla- překlad předchozí věty. Připravuji se na dobu, kdyby náhodou prošel návrh od nejmenované strany proti anglickým výrazům
48:07
What a save by Pezl
47:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Matěj Lubenský (2:8).
47:04
Trenér Orky pochválil první lajnu slovy:,, Pěkný střídání''. Víte co je taky pěkné? Norci.
45:00
Uvidíme jestli se Orce podaří dát 5 branek a zdramatizovat utkání, ale když může kapela Kryštof okupovat vrchní místa v hitparádách, je možné všechno
43:44
43:44
Obrana Orky je dnes děravá jako kalhoty kreatur obývajících Sherwood u Hlavního nádraží
43:15
Pezl k sobě přitáhl další míček a připisuje si zákrok. Není jeho otec náhodou magnet?
39:56
Trestné střílení družstva ASK Orka Čelákovice neproměnil Jakub Čáp.
39:56
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
35:56
Mikšovský po vzoru hokejistů z NHL vystřelil z pokleku, po vzoru Gino Van Kessela netrefil bránu
35:08
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou.
34:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Jiří Krůšek (2:6).
34:18
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Pezl družstva ASK Orka Čelákovice
34:18
Další gól z brejku pro PANTHERS
33:43
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Ondřej Tichý (2:5).
33:27
Daněk je třetím hráčem, kdo dnes trefil tyč a za to má u nás malé bezvýznamné plus
32:56
Chvílemi to vypadalo, že hráči PANTHERS hrají s pěticí Orky bago
31:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Jiří Krůšek (1:5).
31:38
Tichý se po uplynutí svého trestu vracel na hřiště, ale nedokázal už doběhnout uhánějící dvojici Tomeš-Krůšek
30:43
Mikšovský obětavě zablokoval střelu
29:35
Vyloučen hráč Ondřej Tichý družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:03
Přesilovka Orky knočí neśpěchem, stejně jako pokusy Martina Fenina o obnovu své fotbalové kariéry
28:22
Orka se ani v přesilovce nemůže dostat do šance
27:03
Vyloučen hráč Sebastian Jakob družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou.
26:26
Orce se nedaří opět naject na zápasovou vlnu
24:20
Čáp vyslal nebezpečný projektil. Slavata byl ovšem ready
24:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Lukáš Pokorný (1:4).
24:03
David Kolář zažívá snovou druhou třetinu
23:20
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
23:20
Tichý trefil břevno
23:20
Notoricky známy delikvent Doutnáč se vrací na trestnou lavici
22:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Jaroslav Janoušek (1:3).
22:56
Chybná rozehrávka Orky a je tu další gól PANTHERS
22:17
Freiman skočil ke své tyčce rychle jako Selena Gomez do světa showbussinesu a chytil vyloženou gólovku
21:35
Marek Budil si při svém návratu do obrany užívá podpory hráčů ze střídačky. Musím smutně konstatovat, že Marek Budil dnes hraje opravdu pod psa
21:00
Tvrdý souboj svedl Jareš s jedním z hostujících hráčů
20:00
20:00
19:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jakub Křivanec, asistoval Martin Kalous (1:2).
16:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Patrik Míka (1:1).
13:04
Vyloučen hráč Jaroslav Janoušek družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
10:52
Hosté si během své početní převahy zatím vypracovali pár šancí, všechny ale přitáhl a zastavil Freiman. Nemá ten člověk vlastní oběžnou dráhu?
09:45
Doutnáč a trestná lavice. Stejně ikonické duo jako Werich a Voskovec
09:44
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
09:16
Panthers čeká první přesilovka. Nyní zkouší štěstí při ponechané výhodě
08:00
Velká šance Orky. Něměček našel Furcha na kterého čekala půlka odkryté branky, avšak trefil pouze tyč.
07:19
Střelu Tomeše udržel mezi nohami Freiman
06:30
Krásná zatím není předváděná hra. Doufejme, že si týmy šetří to nejlepší pro zbytek utkání
05:21
Jedle je mezi námi velice krásný strom
05:20
Furch zkoušel vystřelit, ale jeho střela letěla vedle jak ta jedle
04:05
Jareš aka Jari se řítil po mantinelu kupředu jak lavina(Zdravím fanoušky Vyšehradu) , jeho střela ovšem profičela nad...
02:44
Zápas je v této fázi jako Lucie Bílá. Bez chyb
00:41
Freiman si připisuje první zákrok
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Matěj Lubenský, David Polcar, Jaroslav Janoušek, David Kolář, Patrik Míka
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Petr Freiman; hráči v poli: Jakub Jareš, Tomáš Furch, David Novotný, Václav Kramel, Michal Němeček
00:00
Zápas začne minutou ticha za tragicky zesnulého zakladatele Orky, Láďu Noska.
00:00
Dobrý podvečer, florbaloví přátelé. Je nám líto, že jste se dnes nemohli dostavit do našeho svatostánku a musíte dnešní zápas sledovat pouze pomocí textového online přenosu. Budu se tedy snažit ze všech sil, aby byl online plný aktuálních zpráv ze hřiště.