1:2
2:0
0:2
- : -
branky (asistence): 17:48 Viktorie Schoberová (Lucie Kopýtková), 30:06 Jitka Beránková (Petra Bratschaedlová), 37:12 Natálie Janouchová (Kamila Egermaierová)
branky (asistence): 16:52 Michaela Blovská (Lucie Trsková), 18:54 Jana Šonková (Štěpánka Smetanová), 42:06 Jana Šonková (Marie Vrtišková), 43:55 Michaela Blovská (Martina Dvořáková)

Florbal Chomutov - 1. FbK Tábor 3:4
18. Viktorie Schoberová, 31. Jitka Beránková, 38. Natálie Janouchová - 17. Michaela Blovská, 19. Jana Šonková, 43. Jana Šonková, 44. Michaela Blovská; rozhodčí: Lukáš Andrea - David Scholz; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Martina Lerchová 13 - Jana Soldátová 22; po třetinách: 1:2, 2:0, 0:2;
60:00
59:59
Střely na branku ve třetí třetině: Chomutov 9 a Tábor 5
59:59
Komentář domácího trenéra Stanislava Kuchaře: "Dnes jsme si tři body za náš výkon vůbec nezasloužily. Byly jsme ve všech aspektech horší, než náš soupeř. Ve třetí třetině se naše hra o něco zlepšila, ale bez přesné střelby. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme jim šťastnou cestu domu."
59:59
Komentář hostujícího trenéra Tomáše Mendla: "Vydřené tři body nám pomůžou v boji o play-off. Děkuji holkám za odbojovaný víkend a soupeři za zápas. Přeji soupeři hodně štěstí v dalších bojích."
59:58
Z dnešního utkání si tři body odvezou hráčky Tábora.
58:28
Chodurová střílela a Bratschaedlová tečovala její střelu, ale hostující brankařka byla pozorná.
55:52
Domácí hráčky si zatím nevytvořily žádnou šanci.
54:06
Hostující hráčka běžela sama na Lerchovou, která řešila situaci vykopnutím míčku.
51:02
Domácí hráčky zvolily rychlý protiútok. Egermaierová našla krosovou přihrávkou Beránkovou, která střílela do odkryté branky, ale na poslední chvíli hostující hráčka změnila směr její střely.
50:01
Máme před sebou posledních 10 minut ve třetí třetině. Uvidíme co nám ještě oba týmy ukážou.
48:02
Domácí hráčky se snaží něco vymyslet, ale zatím nemohou přejít přes pozornou obranu Tábora.
44:01
Tak to je velmi špatný začátek Chomutova. Za 4 minuty přišel o vedení a musí dohánět jednobrankové manko.
43:55
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Michaela Blovská, asistoval Martina Dvořáková (3:4).
42:06
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jana Šonková, asistoval Marie Vrtišková (3:3).
42:06
Krásná individuální akce Šonkové, která si ze tří domácích hráček udělala kuželky.
37:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Kamila Egermaierová (3:2).
36:45
Vyloučen hráč Simona Chodurová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení.
36:45
Trestné střílení provede hostující hráčka Trsková, která neproměnila.
36:45
Bylo nařízené trestné střílení za faul domácí hráčky Chodurové.
35:30
Teď se dá říci "Hraje se nahoru a dolu". Oba týmy mají o co hrát.
32:07
Domácí Janouchová byla krásně ve střeleckém prostoru, ale hostující hráčka se obětavě vrhla do její střely.
30:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jitka Beránková, asistoval Petra Bratschaedlová (2:2).
28:46
Hostující hráčky jsou velmi aktivní. Právě běžely 2 na 1 a Šonková se to pokusila vzít na sebe. Domácí brankářka Lerchová vytáhla míček pravou rukou.
25:58
Domácí duo Schoberová a Kopýtková kombinovaly v rohu, ale nic vážnějšího z toho nebylo.
23:40
Domácí Kopýtková nahrávala Klímové, která vyslala svůj pokus z větší dálky.
21:57
Cimrmanová chtěla přejít přes Vrtiškovou, ale tvrdě narazila.
18:54
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jana Šonková, asistoval Štěpánka Smetanová (1:2).
18:12
Vyloučen hráč Marie Vrtišková družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za blokování hokejky.
17:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Viktorie Schoberová, asistoval Lucie Kopýtková (1:1).
17:31
Domácí Egerrmaierová se pokusila o střelu, ale její pokus byl zblokovaný hostující hráčkou.
16:52
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Michaela Blovská, asistoval Lucie Trsková (0:1).
15:12
Domácí Schoberová se krásně uvolnila okolo mantinelu a před brankou hledala svojí přihrávkou Kopýtkovou, ale té míček přeskočil přes čepel hole.
13:28
Hostující hráčka Turanská je v dnešním utkání zatím nejaktivnější ze svého týmu.
11:15
Domácí Bratschaedlová se krásně uvolnila od své sokyně. Při situaci 2 na 1 přihrávala na pravé křídlo Jíťe Beránkové, která mířila mimo branku.
08:38
Domácí Fišerová přihrávala před vlastní branku, kde její rozehrávku zachytila hostující hráčka, která chtěla svojí střelou překvapit Lerchovou. Ta byla na svém místě a míček vyrazila.
06:47
Domácí hráčky rychleji střídají, aby se dostaly do vyššího tempa.
05:25
Hrnečková se snažila o střelu z otočky, ale její pokus letěl mimo branku Lerchové.
04:06
Hráčky Tábora mají míček na svých hokejkách a snaží se o založení útoku ze své poloviny hřiště.
03:00
Míček na své vlastní půlce získává Egermaierová a snaží se uklidnit rozehrávku přes vlastní obránce.
00:10
Domácí hráčky ihned získávají míček a snaží se ohrozit branku Hnojnové.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hráčky hostující týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Andrea a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Jana Šonková, Martina Dvořáková, Štěpánka Smetanová, Lucie Trsková, Monika Hrnečková
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Jitka Beránková, Kamila Egermaierová, Barbora Fišerová, Petra Bratschaedlová, Simona Chodurová
00:00
Krásné odpoledne Vám přeji ze sportovní haly, kde se všechno chystá k zahájení utkání.