2:0
2:2
3:1
- : -
branky (asistence): 03:31 Barbora Fišerová (Simona Chodurová), 05:35 Lucie Kopýtková (Viktorie Schoberová), 26:48 Natálie Janouchová (Viktorie Schoberová), 28:41 Kamila Egermaierová (Nikol Manlíková), 40:27 Nikol Manlíková, 42:32 Jitka Beránková, 52:43 Helena Cimrmanová (Nikol Manlíková)
branky (asistence): 25:18 Kateřina Mandíková (Petra Kabešová), 39:42 Markéta Kabešová, 44:15 Kateřina Škodová (Kateřina Mandíková)

Florbal Chomutov - Banes Florbal Soběslav 7:3
4. Barbora Fišerová, 6. Lucie Kopýtková, 27. Natálie Janouchová, 29. Kamila Egermaierová, 41. Nikol Manlíková, 43. Jitka Beránková, 53. Helena Cimrmanová - 26. Kateřina Mandíková, 40. Markéta Kabešová, 45. Kateřina Škodová; rozhodčí: Petr Neumaier - Jiří Šrot; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Martina Lerchová 19 - Karolína Drachovská 18; po třetinách: 2:0, 2:2, 3:1;
60:00
59:59
Vyjádření hostující trenéra Martina Bělohlava: "Gratuluji soupeři k vítězství. O výsledku utkání rozhodl náš nedůraz v obraně. Děkuji holkám za předvedený výkon."
59:59
Vyjádření domácího trenéra Stanislava Kuchaře: "Dnes bych chtěl pochválit holky za první třetinu, kdy jsme hrály, co jsme chtěly. Ve zbytku zápasu ubývaly síly, ale i tak jsme utkání kontrolovali. Děkuji divákům."
59:59
Poměr střel v poslední třetině byl 10:10. Soběslav byla asi v třetině nebezpečnější, Chomutov ale řešil brejky týmověji.
58:58
Vyloučen hráč Nikol Manlíková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
58:58
Zbytečná chyba přináší další vyloučení domácích.
58:05
Soběslav v přesilovce kombinuje, ale chybí pohyb.
56:26
Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil Markéta Kabešová.
56:26
Vyloučen hráč Kamila Egermaierová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
56:26
Teď je hostující brankářka nejlepší na hřišti. Její skvělý výhoz přináší trestné střílení.
56:26
Chomutovská brankářka vytlačila skvělým pohybem soupeřku mimo střelecký úhel a nájezd skončil střelou ohrožující diváky.
56:13
Po delší době přišla hezká kombinace domácích. Akci zápasu "pokazila" skvělým zákrokem hostující brankářka.
54:00
A už se zase hraje nahoru dolů.
52:43
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Helena Cimrmanová, asistoval Nikol Manlíková (7:3).
52:43
V době tlaku hostujícího týmu přišel využitý výpad do rozhozené obrany.
52:25
Domácí brankářka teď našla reflexivně podrážkou skryté nahození.
51:02
A teď Soběslav zakončuje brejk tři na dvě střelou z úhlu. Až si jednou přihrají...
49:47
Brejk dva na jednu zakončila hostující hráčka vyloženě sobecky a navíc šmudlou doprostřed brány.
48:44
Hostující hráčky se tlačí do šancí, chybí ale síly k razantnímu zakončení.
47:15
Při výpadu dvě na jednu hostům chyběl kousek a přišla by střela do prázdné.
45:59
Domácí hráčky si teď nenahrály na dva metry a soupeř je tlačí na jejich polovině.
45:21
A zápas se okamžitě přelévá. Teď chyběly centimetry k přečíslení hostů.
44:15
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Kateřina Škodová, asistoval Kateřina Mandíková (6:3).
44:15
Jako bych to zakřikl a první střele hostů ve třetí třetině končí v brance.
44:06
Je vidět, co dělá psychika v ženském florbale. Domácí teď dominují a dovolí si mnohem víc.
42:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jitka Beránková bez asistence (6:2).
42:32
Krásný individuální průnik končí ušmudlaným odrazem od nohy obránkyně. Kličkovaná si zasloužila hezčí zakončení, ale platí to taky.
41:35
A tlak pokračuje. Dvě šance těsně po sobě řeší hostující brankářka.
40:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Nikol Manlíková bez asistence (5:2).
40:27
Chomutov začal tlakem. Po skvělém zákroku hostující brankářky prakticky dotlačil míček za brankou čáru.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku byly v poměru 9:9. Tři čtvrtiny jsme byli svědky hry nahoru dolů. Chomutov řešil brejkové situace lépe a více týmově. Hostující tým se zdál vypadávat ze zápasu. Zbytečná chyba domácích a gól do šatny ho mohou povzbudit.
39:42
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová bez asistence (4:2).
39:42
Chomutovská hráčka naprosto zbytečně, aniž byla atakována, vysílá soupeřku do brejku. Střelkyně dárkem nepohrdla a razantně zakončila.
38:34
Hezký reflex hostující brankářky řeší ojedinělou šanci.
36:41
Chyby jsou čím dál větší, střelba čím dál horší. Úroveň se s časem vytrácí.
35:16
Soběslav již delší dobu dominuje, ale do plných se neprosazuje.
33:49
Chomutovská brankářka napravuje svou chybu. Po špatném výhozu chytá jasný gól.
32:56
Teď větší tlak hostů přinesl sérii střel. Když je to na branku chybí razance, když se přidá razance chybí přesnost.
32:05
Chomutov teď soupeře zamyká, chybí tomu jen přesnější střelba obránkyň.
29:47
Hraje se nahoru dolů. Projevuje se hra obou týmů na dvě lajny. Rozhodne řešení brejkových situací.
28:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Kamila Egermaierová, asistoval Nikol Manlíková (4:1).
28:41
Další brejk domácích končí bekhendovou dorážkou.
28:22
Chomutovská brankářka s rozvahou likviduje výpad dvě na nikoho, hostující hráčka byla "trošku" sobecká.
26:48
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Viktorie Schoberová (3:1).
26:48
Chyba hostů přináší výpad tři na jednu. Kdy střelkyně skvělým postavením prakticky donutila spoluhráčku k nahrávce a skvěle zakončila.
26:38
Snad poprvé se hostující hráčky díle usazují v útoku. Přináší to dvě zblokované střely.
26:21
Chomutov teď naopak absolutně nevyřešil situaci 3 na 2 a nedostal se ani ke střele.
25:18
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Kateřina Mandíková, asistoval Petra Kabešová (2:1).
25:18
Výpad dvě na jednu řeší hostující hráčka důraznou střelou a snižuje.
24:35
Teď si soupeřky vyměnily nepřesné nahrávky.
23:42
I podle domácího trenéra chybí Chomutovu pohyb a proto je vytlačován po rozích. Teď hostující hráčka našla u pravé tyče skrytou střelu z dálky.
22:53
Sledujeme přetahování kolem mantinelů. Zdá se, že hostujícím hráčkám se podařilo vnutit soupeři svůj agresivní nástup. Teď přišla střela hostů, chybělo umístění.
20:35
Soběslav přidala v napadání, ale Chomutov kombinuje přesně. Škoda že střelba není stejná.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel v první třetině byl 6:3. Hra měla slabé úseky, kombinačně dominují domácí.
19:58
V závěrečných vteřinách rychlým vysunutím domácí brankářka likviduje samostatný nájezd.
19:16
Hezká kombinace domácích končí nepřesnou střelou.
17:35
Chomutov vybojoval míček v rohu a následná kombinace přinesla jednoznačnou šanci. Skvěle zasáhla hostující brankářka.
16:33
Chomutov se déle usazuje v útoku, hostující hráčky blokují sérii střel.
15:23
V hluchém úseku se projevuje nedostatek hráček na střídačkách obou celků. Každé delší střídání je na úkor úrovně hry.
13:22
První střelu mezi tyče s přehledem likviduje domácí gólmanka.
12:55
Individuální průnik hostující hráčky vytěsňuje skvěle pozičně domácí brankářka. Hostující hráčka končí rýsující se šanci nedůrazným nahozením zpoza branky.
11:19
Trma-vrma před domácí brankou končí faulem a velkou šancí k rozehrávce s ideálního místa pro hosty..
10:18
Teď přišla série nepřesností z obou stran. Končí to málem dalším vlastním gólem po brejku Chomutova.
08:44
Rychlý brejk hostů skončil nepřesnou střelou v gólové pozici.
07:34
Chomutov kontroluje hru navzdory pokusům o aktivní napadání ze strany soupeře.
05:35
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lucie Kopýtková, asistoval Viktorie Schoberová (2:0).
05:35
Hostující hráčky se opět nedostaly přes půlku. Po získání míčku se Chomutov dostal na dvě přihrávky ke střele. Teč obránkyně následně přelobovala brankářku.
05:21
Stále se hraje na polovině hostů. Výsledkem kombinace byla jasná šance zakončená nepřesnou střelou.
04:45
Chomutov je teď jistější, snaží se kombinovat, chybí tomu jen trošku rychlejší start na míček.
03:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Barbora Fišerová, asistoval Simona Chodurová (1:0).
03:31
Hned první střela ale končí v brance.
03:25
Chomutov zahájil přesilovku nervózně.
03:08
Vyloučen hráč Táňa Bínová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
03:00
Hostující Kabešová neměla po hezké individuální akci sílu na přesnou střelu.
01:36
Domácí hráčky se usadily za brankou soupeře, ale nedokázaly vykombinovat.
01:05
Hostující hráčky začaly aktivněji. První útok podpořily následným agresivním forčekingem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a Jiří Šrot.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Karolína Drachovská; hráči v poli: Adéla Kubátová, Kateřina Mandíková, Monika Háková, Markéta Kabešová, Kateřina Škodová
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Kamila Egermaierová, Barbora Fišerová, Simona Chodurová, Jitka Beránková, Nikol Manlíková