3:2
1:2
2:1
- : -
branky (asistence): 10:47 Pavel Tichý (Marek Chocholoušek), 13:02 Ondřej Bejček (Marek Selinger), 17:13 Ondřej Šarša (Pavel Tichý), 25:40 Petr Pastor (Zbyněk Hlaváček), 56:54 Petr Pastor (Daniel Jäschke), 58:36 Vít Andrle
branky (asistence): 02:30 Radek Hanák, 16:51 Jindřich Hrdý (Jakub Tomšíček), 20:03 Radek Hanák, 30:26 Ondřej Havelka, 42:05 Radek Hanák (Ondřej Havelka)

Florbal Chomutov - FBC Štíři Č. Budějovice 6:5
11. Pavel Tichý, 14. Ondřej Bejček, 18. Ondřej Šarša, 26. Petr Pastor, 57. Petr Pastor, 59. Vít Andrle - 3. Radek Hanák, 17. Jindřich Hrdý, 21. Radek Hanák, 31. Ondřej Havelka, 43. Radek Hanák; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 205; zásahy brankářů: Karel Šantora 23 - Jakub Kunst 7; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:1;
60:00
59:59
Vyjádření hostující trenéra Lukáše Malého: Neproměnné šance nás stály zápas. Ale i tak to bylo výborné utkání, děkujeme soupeři.
59:59
Vyjádření domácího trenéra Martina Bociána: Dvě třetiny byly z naší strany nevýrazné, plné nepřesností a chyb. Ve třetí třetině jsme se zvedli, zejména psychicky a zlepšili jsme koncentraci. Jsem rád, že jsme nakonec z tlaku vytěžili tři body. Děkujeme soupeři za zápas, přejeme hodně štěstí v play-off a děkuji skvělým divákům.
59:59
Poměr střel ve třetí třetině byl 5:13. Hosté podlehli tlaku domácích v posledních deseti minutách. Domácí si před play-off vyzkoušeli, jak se vyhrabat z krize, do které se sami dostali.
58:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle bez asistence (6:5).
58:36
Petr Hanák udělal kličku sám sobě a daroval domácím vedoucí gól.
57:59
Hosté se snaží uklidnit sami sebe dlouhou kombinací na své polovině.
56:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Daniel Jäschke (5:5).
56:54
Chomutovský tlak a chyba hostů přinášejí vyrovnání.
55:52
Hosté začínají zmatkovat...
55:02
Domácí zrychlují, přidali také na důrazu. Teď ještě trošku klidu...
54:01
Že by se domácí probouzeli, tento útok přinesl sérii střel zakončenou osvobozujícím odkopem hostující hráče. S tímto by se neztratil na rugby, navíc to bylo účelné.
52:41
Hosté teď zakončují každý útok střelou. Domácí se honí po rozích.
51:42
Další Šantorův semafor přinesl domácím brejk pokažený skákavou přihrávkou.
50:43
Poprvé se probouzejí domácí fanoušci.
50:37
Karel Šantora zachránil brejk soupeře.
48:53
Hostům teď při brejku chyběl klid při zpracování, jen těsně z toho nebyl samostatný nájezd.
48:14
Domácím nevyšel ani nacvičený signál při rozehrávce.
48:00
Snaha o teč teď vyrazila míček směřující do domácí branky.
47:22
Domácí pokračují ve výkonu z prostřední třetiny. Nechybí snaha, ale ve všem ostatním jsou mezery.
45:32
Hosté teď kontrolují hru, ojedinělý výpad domácích vyřešili skvěle pozičně.
42:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Ondřej Havelka (4:5).
42:05
Malý důraz obrany při vyražené míčku přináší hostům gól do prázdné.
41:05
První "zámek" přinesl do třetiny přinesl Chomutov. Při dvou střelách chyběl decimetr.
40:01
Hosté polovinu přestávky běhali, domácí byli skoro do konce v šatně. Uvidíme, co to přinese.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel byl 2:7. I to svědčí o tom, že to nebyla nejlepší třetina, kterou tady mohli domácí fanoušci letos vidět. Třetina byla velmi rozháraná.
39:30
Když už hosté zakombinovali, Ondra Šarša zablokoval dvě jejich střely.
39:08
Hosté zatím nic v přesilovce nepředvedli. Tutovou šanci měli jen domácí.
37:30
Vyloučen hráč Ondřej Kopp družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
37:30
Hluchý úsek plný osobních soubojů ukončilo špatné střídání domácích.
33:38
Teď se hra uklidnila, ale trošku ztratila na plynulosti a kvalitě.
30:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka bez asistence (4:4).
30:26
Nakonec k vyrovnání nevedly předchozí kombinace, ale individuální výpad do roztažené obrany.
30:06
Hosté se dostali ke dvěma nebezpečným střelám,
28:40
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
28:40
Zbytečný faul na půlce, kdy hostující útočník byl obklopen třemi domácími hráči.
27:33
... a zase ta psychika, Chomutov najednou kontroluje hru.
25:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Zbyněk Hlaváček (4:3).
25:40
Nedáš, dostaneš. První souvislejší kombinace domácích přináší první přesnou střelu ve třetině a vedení.
25:35
Po skvělém individuálním výpadu od mantinelu domácí zachránilo břevno.
24:10
Hostující hráči teď dvakrát zabrnkali domácím na nervy osekáváním jejich brankáře.
23:30
Zatím se hraje v duchu úvodního gólu této třetiny. Hosté jsou psychicky nahoře.
22:20
Další brejk domácí řeší jen za cenu faulu.
22:05
Hosté předvedli skvělý rychlý útok. Jen špatné zpracování neumožnilo razantní zakončení.
20:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák bez asistence (3:3).
20:03
Chomutov právě napodobil českou reprezentaci na poslední MS, když po buly jako by první lajna zůstala ještě v šatně. Je vyrovnáno po třech vteřinách.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku byly 6:9. Sledujeme vyrovnané utkání. Hosté jsou trošku přímočařejší, ale někdy je to za cenu rychlých ztrát.
19:40
Fokt nám opět předvedl svou herní chytrost, bohužel střela spoluhráče po jeho nahrávce byla zblokována.
19:07
Karel Šantora reflexivně chytá trošku náhodnou, ale o to nebezpečnější teč.
17:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Pavel Tichý (3:2).
17:13
Po skvělé narážečce Šarša už střelu od mantinelu umístil přesně k tyči.
16:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jindřich Hrdý, asistoval Jakub Tomšíček (2:2).
16:51
Hosté se víc tlačí k brankovišti. Skákavé nahození přineslo vyrovnání do odkryté branky.
15:59
Ondra Šarša skvěle ukryl střelu od půlky, hostující brankář nic neviděl. Bohužel uslyšel cinknutí o tyč.
13:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Marek Selinger (2:1).
13:02
Do otevřené obrany vpadli domácí rychlou kombinací a je z toho vedení.
12:42
Hosté dvěma nebezpečnými střelami kontrují.
12:03
Zbyněk Hlaváček skvěle vyřešil situaci tři na dva. V cestě k vedení stál reflex hostující brankáře.
10:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Pavel Tichý, asistoval Marek Chocholoušek (1:1).
10:47
Hned to přináší ovoce, hosté se nadvakrát nedostali přes půlku a vzápětí nestíhají při gólové situaci.
10:17
Chomutov zatlačil na forčekingu.
09:59
První větší šanci přinesl Foktův rozhled za brankou. Chomutov poprvé zůstává v útoku přes střídání.
08:26
Oba týmy teď měli několik krátkých neuspořádaných útoků. Čeká se na chybu, hraje se o to, kdo první získá klid.
07:08
Petr Pastor teď vnáší do hry zkušenost, po jeho přihrávce chybělo k jasné šanci několik centimetrů.
05:44
Domácí ve snaze zvrátit vývoj třetiny poněkud přitvrzují. V obraně to funguje, chybí klid ke kombinaci v útoku.
04:51
Rychlý brejk hostů řeší Karel Šantora pohotovým přesunem proti volnému střelci.
03:48
Domácí útok skončil po jedné nepřesné střele.
02:30
02:30
Úvodní tlak hostů končí vedoucím gólem.
02:10
Domácí zatím mají problém podržet míček, hraje se hlavně na jejich polovině.
01:51
První střelu si připsali hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Jakub Kunst; hráči v poli: Václav Hejplík, Ondřej Havelka, Václav Staněk, Lukáš Froněk, Radek Hanák
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Daniel Jäschke, Zbyněk Hlaváček, Petr Pastor, Jiří Turek, Daniel Fokt