2:0
6:3
1:7
- : -
branky (asistence): 09:03 Dalibor Koutný (Petr Malina), 13:58 Martin Jurečka (Aleš Fafílek), 23:57 Adam Budnik (Dalibor Koutný), 26:26 Adam Borges (Aleš Fafílek), 26:46 Adam Budnik (Petr Malina), 35:25 Adam Borges (Radim Dvořák), 37:50 Dalibor Koutný (Petr Malina), 39:02 Adam Borges (Adam Budnik), 44:13 Martin Kubalík (Adam Budnik)
branky (asistence): 20:28 Kristián Dufek (Pavel Galetka), 22:03 Lukáš Jemelka (Kristián Dufek), 25:34 Lukáš Jemelka (Kristián Dufek), 44:48 Jíří Novák, 45:51 Lukáš Jemelka (Martin Macho), 47:13 Jíří Novák (Jiří Šincl), 48:28 Jíří Novák, 50:36 Pavel Galetka (Kristián Dufek), 54:43 Jíří Novák (Jiří Šincl), 54:52 Kristián Dufek (Pavel Galetka)

FBC Spartak MSEM Přerov - FBC ZŠ Uničov 9:10
10. Dalibor Koutný, 14. Martin Jurečka, 24. Adam Budnik, 27. Adam Borges, 27. Adam Budnik, 36. Adam Borges, 38. Dalibor Koutný, 40. Adam Borges, 45. Martin Kubalík - 21. Kristián Dufek, 23. Lukáš Jemelka, 26. Lukáš Jemelka, 45. Jíří Novák, 46. Lukáš Jemelka, 48. Jíří Novák, 49. Jíří Novák, 51. Pavel Galetka, 55. Jíří Novák, 55. Kristián Dufek; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 26 - Adam Pavlát 21; po třetinách: 2:0, 6:3, 1:7;
60:00
Strely na branku ve 3. tretine Prerov: 14 Unicov: 17
60:00
54:52
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Kristián Dufek, asistoval Pavel Galetka (9:10).
54:43
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jíří Novák, asistoval Jiří Šincl (9:9).
50:36
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Pavel Galetka, asistoval Kristián Dufek (9:8).
48:28
Timeout FBC Spartak MSEM Přerov
48:28
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jíří Novák bez asistence (9:7).
47:13
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jíří Novák, asistoval Jiří Šincl (9:6).
45:51
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Jemelka, asistoval Martin Macho (9:5).
44:48
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jíří Novák bez asistence (9:4).
44:13
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Adam Budnik (9:3).
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině Přerov: 11 Uničov: 13
40:00
39:02
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Adam Borges, asistoval Adam Budnik (8:3).
37:50
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Dalibor Koutný, asistoval Petr Malina (7:3).
37:42
Vyloučen hráč Martin Jurečka družstva FBC Spartak MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
35:25
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Adam Borges, asistoval Radim Dvořák (6:3).
26:46
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Petr Malina (5:3).
26:26
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Adam Borges, asistoval Aleš Fafílek (4:3).
25:34
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Jemelka, asistoval Kristián Dufek (3:3).
23:57
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Dalibor Koutný (3:2).