2:2
3:2
0:0
- : -
branky (asistence): 05:30 Dalibor Berka (Ondřej Valíček), 11:11 Jiří Trnka (Dalibor Berka), 20:58 František Bittengl (Jiří Trnka), 26:50 Jiří Trnka (Václav Lauda), 38:44 Jan Vadinský (Petr Procházka)
branky (asistence): 02:09 Jan Havrda (David Tampier), 16:25 Otakar Kosák (Martin Pažout), 28:49 Jakub Pecháček (Jan Příhoda), 30:33 František Příhoda (Ladislav Láska)

Florbalová škola Plzeň A - FBC Liberec B 5:4
6. Dalibor Berka, 12. Jiří Trnka, 21. František Bittengl, 27. Jiří Trnka, 39. Jan Vadinský - 3. Jan Havrda, 17. Otakar Kosák, 29. Jakub Pecháček, 31. František Příhoda; rozhodčí: Karel Kotyza - Filip Rybnikár; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Daniel Mayer 25 - Miroslav Svoboda 23; po třetinách: 2:2, 3:2, 0:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Těžký zápas, který jsme zvládli. Důležité 3 body. Děkujeme soupeři.
59:25
Timeout Florbalová škola Plzeň A
59:25
Vyloučen hráč Jan Příhoda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
57:03
Timeout FBC Liberec B
57:03
Vyloučen hráč Petr Procházka družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
38:44
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jan Vadinský, asistoval Petr Procházka (5:4).
30:33
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil František Příhoda, asistoval Ladislav Láska (4:4).
28:49
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Pecháček, asistoval Jan Příhoda (4:3).
26:50
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jiří Trnka, asistoval Václav Lauda (4:2).
20:58
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil František Bittengl, asistoval Jiří Trnka (3:2).
20:00
20:00
19:48
Štěpánek střelou z voleje těsně minul libereckou branku.
19:22
Vyloučen hráč Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
19:00
Odložené vyloučení. Plzeň teď útočí v šesti.
16:25
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Otakar Kosák, asistoval Martin Pažout (2:2).
15:58
Bittengl zastoupil propadnuvšího Svobodu a zakončil střelou. Liberecký golman pozorný.
11:11
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jiří Trnka, asistoval Dalibor Berka (2:1).
05:30
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Dalibor Berka, asistoval Ondřej Valíček (1:1).
02:09
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval David Tampier (0:1).
02:06
Vyloučen hráč Ivo Čipera družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.