1:2
1:2
2:4
- : -
branky (asistence): 03:57 Dalibor Koutný (Michal Ďopan), 26:02 Dalibor Koutný, 48:24 Aleš Fafílek (Petr Malina), 53:36 Aleš Fafílek (Michal Ďopan)
branky (asistence): 15:33 Michal Šíma (Filip Jáně), 17:34 Ondřej Mrázek (Petr Paloušek), 32:58 Daniel Venouš (Petr Paloušek), 35:05 Petr Paloušek, 46:02 Jindřich Kamler, 47:20 Petr Paloušek (Filip Jáně), 56:24 Ondřej Mrázek (Daniel Venouš), 58:10 Jindřich Kamler (Jan Dohnal)

FBC Spartak MSEM Přerov - FbC Asper Šumperk 4:8
4. Dalibor Koutný, 27. Dalibor Koutný, 49. Aleš Fafílek, 54. Aleš Fafílek - 16. Michal Šíma, 18. Ondřej Mrázek, 33. Daniel Venouš, 36. Petr Paloušek, 47. Jindřich Kamler, 48. Petr Paloušek, 57. Ondřej Mrázek, 59. Jindřich Kamler; rozhodčí: Martin Fráňa - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Pavel Ceh 16 - Martin Vašíček 18; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:4;
60:00
Komentář kapitána domácích: Ahoj Jardo, nevím, jak hodnotí trenér, ale za mě moc pozitiv. Nečekal jsem, že Šumperk bude horším celkem. V čem ale vynikal byla kvalita a pohoda ve finální fázi. Prostě dali góly z chyb a brejků, my tvořili hru. Moc děkuju divákům, byli skvělí a nás to hnalo dopředu, aspoň bojovností.
60:00
Střely na branku ve 3 třetině Přerov: 8 Šumperk 10
60:00
Komentář trenéra hostí: Náš soupeř odehrál kvalitní zápas, ale náš tým byl dnes efektivnější a to i přes nadprůměrný výkon Pavla Ceha. Chybí nám 3 zápasy a věřím že budeme pokračovat na stejné vlně jako dnes v Přerově. Děkuji soupeři za zápas
60:00
58:10
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Jan Dohnal (4:8).
57:30
Timeout FBC Spartak MSEM Přerov
56:24
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Daniel Venouš (4:7).
56:14
Timeout FbC Asper Šumperk
53:36
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Aleš Fafílek, asistoval Michal Ďopan (4:6).
49:49
Vyloučen hráč Jakub Hnila družstva FBC Spartak MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
48:24
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Aleš Fafílek, asistoval Petr Malina (3:6).
47:59
Vyloučen hráč Filip Jáně družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
47:20
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Paloušek, asistoval Filip Jáně (2:6).
46:02
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler bez asistence (2:5).
40:00
40:00
Střely ve 2 třetině Přerov: 7 Šumperk: 7
40:00
35:05
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Paloušek bez asistence (2:4).
32:58
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Petr Paloušek (2:3).
26:02
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Dalibor Koutný bez asistence (2:2).
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině Přerov: 7 Šumperk 6
20:00
17:34
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Petr Paloušek (1:2).
15:33
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Filip Jáně (1:1).
13:16
Vyloučen hráč Petr Paloušek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:57
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Dalibor Koutný, asistoval Michal Ďopan (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Fráňa a Jindřich Kratochvíl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Vašíček; hráči v poli: Michal Vařeka, Ondřej Mrázek, Matyáš Zapletal, Daniel Chladil, Petr Paloušek
00:00
Line-up domácích FBC Spartak MSEM Přerov: brankář: Pavel Ceh; hráči v poli: Petr Malina, Michal Ďopan, Dalibor Koutný, Martin Jurečka, Jakub Hnila