3:0
3:0
4:4
- : -
branky (asistence): 09:08 Kryštof Kůs (Pavel Gellner), 12:14 Jiří Sedláček (Radovan Kubek), 14:28 Pavel Stejskal (Daniel Holeček), 32:28 Jan Pecha (Pavel Gellner), 32:57 Daniel Holeček (Jan Pecha), 34:36 Daniel Holeček (Jiří Sedláček), 42:15 Daniel Holeček (Filip Šlápota), 43:20 Radovan Kubek (Petr Stejskal), 43:49 Pavel Gellner (Oldřich Pecha), 44:33 Filip Šlápota (Daniel Holeček)
branky (asistence): 40:39 Vítězslav Holub, 45:20 Petr Kutner, 47:34 Andrej Janda, 59:41 Petr Blažek (Pavel Korbel)

TJ Centropen Dačice - 1. FbK Tábor 10:4
10. Kryštof Kůs, 13. Jiří Sedláček, 15. Pavel Stejskal, 33. Jan Pecha, 33. Daniel Holeček, 35. Daniel Holeček, 43. Daniel Holeček, 44. Radovan Kubek, 44. Pavel Gellner, 45. Filip Šlápota - 41. Vítězslav Holub, 46. Petr Kutner, 48. Andrej Janda, 60. Petr Blažek; rozhodčí: Michal Šafář - Zbyněk Pěnička; vyloučení: 4:3; využití: 2:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 14 - Dušan Václavík 32; po třetinách: 3:0, 3:0, 4:4;
60:00
59:59
Komentář kapitána domácích: Úspěšně jsem dovedl svůj tým ke třem bodům. Z naší strany kvalitně odehrané utkání. Děkuji soupeřům za hru a šťastnou cestu domů.
59:41
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Blažek, asistoval Pavel Korbel (10:4).
59:41
Zápas se dramatizuje, Tábor skoruje.
56:16
Tábor po přesilovce stále na půlce domácích.
55:12
Divočák opět přestřeluje.
52:55
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil Josef Mareš.
52:55
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vysoká hokejka.
52:12
Oldřich Pecha vyslal pumelenici a zlomil tyčku u branky. Skórovat ovšem nedokázal.
47:34
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Andrej Janda bez asistence (10:3).
47:34
Tábor vystrkuje drápky, konkrétně hráč Janda prostřeluje dačického čapajeva Vacušku.
47:00
Oldřich Pecha ukázal svůj neuvěřitelný přehled ve hře když našel volného Kůse před prázdnou bránou, ten si ovšem spletl náčiní a pokusil se usměrnit míček do brány nohou...Bez šance.
45:20
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner bez asistence (10:2).
45:00
Po neuvěřitelné golové smršti Dačic si Tábor vzal Timeout a ani ten nepomohl a Filip Šlápota završuje desítku
44:33
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Daniel Holeček (10:1).
43:49
Timeout 1. FbK Tábor
43:49
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Oldřich Pecha (9:1).
43:20
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Petr Stejskal (8:1).
42:15
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Filip Šlápota (7:1).
42:15
Místní hračička Filip Šlápota ukázal neuvěřitelný přehled ve hře když naservíroval golovou přihrávku kapitánovi týmu.
40:39
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vítězslav Holub bez asistence (6:1).
40:00
40:00
38:26
Vyloučen hráč Jan Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
37:26
Vyloučen hráč Lukáš Vacuška družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:36
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Jiří Sedláček (6:0).
34:36
A je to tu! Síť je protržená, Holeček opět "neuvěřitelnou bombou" skóruje.
32:57
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Jan Pecha (5:0).
32:57
Pánko z Peče nehoráznou mordou prostřelil brankáře Václavíka
32:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Pecha, asistoval Pavel Gellner (4:0).
30:47
Vyloučen hráč Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
24:11
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
22:57
Vyloučen hráč Dominik Sebastian Zenkl družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:00
20:00
19:00
Obávaný střelec z Cecíkova sestřelil sojku ze stromu
14:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Daniel Holeček (3:0).
14:28
Divočák z Cecíkova vsítil po neuvěřitelné krosovce od kapitána Holečka golaso
12:14
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček, asistoval Radovan Kubek (2:0).
11:33
Vyloučen hráč Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hra rukou.
09:08
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Pavel Gellner (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Šafář a Zbyněk Pěnička.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Roman Klípa, Petr Kutner, Miroslav Hloušek, Andrej Janda, Josef Mareš
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Petr Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner