5:2
2:1
5:1
- : -
branky (asistence): 03:32 Petr Malina (Adam Budnik), 09:58 Aleš Fafílek (Lukáš Kaďorek), 14:01 Aleš Fafílek (Lukáš Kaďorek), 16:31 Aleš Fafílek (Lukáš Kaďorek), 18:41 Jakub Hnila (Jaroslav Spáčil), 21:39 Daniel Grener (Petr Malina), 35:43 Daniel Grener (Petr Malina), 47:23 Lukáš Kaďorek, 49:10 Dalibor Koutný (Daniel Grener), 57:44 Jaroslav Spáčil (Lukáš Kaďorek), 58:51 Jaroslav Spáčil (Adam Budnik), 59:50 Jaroslav Spáčil (Daniel Grener)
branky (asistence): 08:31 Vojtěch Duda (Tibor Zábrana), 19:10 Ondřej Hubáček (Pavel Krchňáček), 21:57 Jiří Petlan (Richard Podškubka), 58:04 Pavel Krchňáček (Martin Tuhý)

FBC Spartak MSEM Přerov - FBK Spartak Hluk 12:4
4. Petr Malina, 10. Aleš Fafílek, 15. Aleš Fafílek, 17. Aleš Fafílek, 19. Jakub Hnila, 22. Daniel Grener, 36. Daniel Grener, 48. Lukáš Kaďorek, 50. Dalibor Koutný, 58. Jaroslav Spáčil, 59. Jaroslav Spáčil, 60. Jaroslav Spáčil - 9. Vojtěch Duda, 20. Ondřej Hubáček, 22. Jiří Petlan, 59. Pavel Krchňáček; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 2 + Radim Dvořák 10:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 33 - Richard Podškubka 44; po třetinách: 5:2, 2:1, 5:1;
60:00
59:59
Střely na branku: Domácí - 23, hosté 17
59:59
Máme tu konec sezony. Přerov končí na pátém místě. Myslím, že přes mladou krev v týmu docela úspěšná sezona. Uslyšíme se opět v říjnu :)
59:50
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Jaroslav Spáčil, asistoval Daniel Grener (12:4).
58:51
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Jaroslav Spáčil, asistoval Adam Budnik (11:4).
58:08
I Budník se trefuje. Ale co teď ten Vychodil, běžel sám na brankáře od půlky hřiště...normálně nevystřelil. Parádička.
58:04
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Martin Tuhý (10:4).
57:48
Desítka je na světě. Na druhou stranu ale hosté snižují. Dvořák teď breptá na trestné, že i hráči Hluku poslali rozhodčí do...Hluk teď dal další gól, rozhodčí rozpažuje. Hráči hluku řvou. Volat do Toronta nebudeme.
57:44
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Jaroslav Spáčil, asistoval Lukáš Kaďorek (10:3).
54:08
V hale vidím pána s kamerou. Že by stanice NOE?
53:38
Jurda again.
51:43
Jurečka kraluje na hřišti. Teď opět slovíčko začínající písmenkem P....a Patrik to není.
50:53
Jurda byl teď hodně sprostý. Poté se směje Dvořákovi za desítku, poté řve na své hráče: Však v pohodě, budeme hrát ve čtyřech....no to byl koncert.
49:10
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Dalibor Koutný, asistoval Daniel Grener (9:3).
49:10
Tentokrát jsem hru sledoval a posílal jsem radu Koutnému, aby nahrál bekovi. Neposlechl mě a vstřelil gól. Druhá branka v oslabení pro Přerov.
49:00
Nestíhám. Dvořák mi to tu přitížil.
47:23
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek bez asistence (8:3).
46:41
Vyloučen hráč Radim Dvořák družstva FBC Spartak MSEM Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
46:41
Vyloučen hráč Radim Dvořák družstva FBC Spartak MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
46:41
Vyloučen hráč Radim Dvořák družstva FBC Spartak MSEM Přerov na 10 minut za nesportovní chování.
46:41
Kaďorek dal gól. Neviděl jsem to. Dvořákové tresty mi tu dělají neplechu, nestíhám sledovat hřiště.
46:41
Dvořák alá plamenný muž 2+2+10. Hrubost, nesportovní chování. Bořku, styď se.
44:25
Na dálku zdravím 7. ligový zápas v čekyňské aréně. Honzo makej!
43:05
Save by Raška. To byl zákrok.
41:50
Jurečka, to je top hráč. Během své hry dokáže mluvit se spoluhráči, ale také s fanoušky a to má míček na čepeli.
40:34
Standing ovation pro Adama Borgese. Ten opouští halu na vozíku, má roztrženou bradu.
40:01
Kaďorek říká, že dnešní online je nuda. Tak si Kaďorku trhni nohou.
40:00
40:00
39:59
Střely: Domácí - 17, hosté - 11
39:15
Budník teď v brankovišti píchal, píchal a píchal, ale k ničemu se nedopíchal.
37:53
Dvořák teď hodil do víru nějaký vtípek. Raška se pod maskou směje jak Smolíček.
37:30
Na hřiště tedy přichází Vychodil.
36:37
Borges končí sezonu v A-týmu. Má rozseklou bradu a odchází do nemocnice - zakopl o brankáře. Popravdě svoji střelou z dvou metrů mohl do špitálu poslat spíše hostujícího brankáře, škoda, že lépe nemířil.
35:43
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Daniel Grener, asistoval Petr Malina (7:3).
34:52
Rozhodčí zdraví tribunu. Tak ne, vylučuje se. Hluk jde do čtyř.
34:49
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:25
Dvořák si říká o přihrávku boucháním o mantinel. Na mantinelu zůstaly stopy po florbalce. Tak to máme za 500 pane skladník a dva dny bez fazolí s párkem. No to Bohyně nebude mít radost.
29:20
Spáčil dnes nemůže vystřelit. Furt mu to nějak skáče. Svým střelám se směje. Možná je to také jeho zdravou výživou - být zdraví, ho baví,
27:45
Časoměřič Porvol nezvládá svoji funkci. Kofolu si tedy platí sám.
27:08
Pohledné akci Hluku teď tleská 1 fanoušek z tribuny.
25:17
K časomíře přisedl i Jarda Kubáč. Zápas zatím komentuje slovy: ,,To jsou zase dostihy"...Jarda hraje asi často populární deskovou hru, jeho oblíbeným koněm je NAPOLI.
24:19
V hale se nachází Lady Dee. Mara Vlček by měl určitě radost!
22:48
Kolega Ondřej Zamazal zjišťoval informace z útrob šaten. Fafílek odstoupil kvůli rýmě. Může za to prostředí z noční Kotelny, či chytil nemoc od Jurečky? To se asi nedozvíme.
21:57
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jiří Petlan, asistoval Richard Podškubka (6:3).
21:39
21:39
Střílí a dává gól. Černý anděl Grener zvyšuje na 6:2.
21:15
V brance Přerova - Zdeněk Raška předvedl ukázkový semafor.
20:01
No tak to je paráda. Fafílek je trošku na hrušce. Po první třetině, kdy završil hattrick, ukončuje zápas a je v civilu. To si můžou dovolit snad jen největší hvězdy přerovského florbalu.
20:00
20:00
První třetinu vynechal zabalen v dece a v zimní čepici, Adam Borges. Jeho žena tentokrát dnes bez copu s rozpuštěnými vlasy sleduje jeho vysedávání na lavečce. Pozor, jde do dresu, asi mu začne šichta. Tentokrát bez mašinek.
20:00
19:59
Střely na branku: Domácí - 16, Hosté - 9
19:45
Sakra vůbec nestíhám. Hluk snížil hluk v hale. 5:2.
19:10
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Ondřej Hubáček, asistoval Pavel Krchňáček (5:2).
18:41
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Jakub Hnila, asistoval Jaroslav Spáčil (5:1).
18:41
To byla nahrávka jak od Brenta Burnse ze San Jose Sharks. Do této hvězdy v NHL se vžil portugalec Spáčil, jeho přihrávku přes celé hřiště využil Hnila, známý lyžař, běžkař, koloběžkář, turista.
16:38
Brejk Přerova. Jurečka naslepo na Fafílka. Jurdo, to kdyby viděl Paťas!!!
16:31
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Aleš Fafílek, asistoval Lukáš Kaďorek (4:1).
16:31
No to bude zajímavá neděle. Fafílka to bude dnes na večer ještě zvat. Završil totiž hattrick a zelená poteče hrdlem.
14:57
Píšťalka jednoho z rozhodčích dnes připomíná spíše hlásek postřeleného kačera Donalda.
14:01
13:43
Na tribunu dorazil i Havlík. Ježiš to bude zase dnes drak. Fafílek gól č. 2...
13:10
Dnes nás čeká pěkná podívaná, Přerov v tomto zápase o nic nastoupil letos poprvé v nejsilnější sestavě. Docela pozdě.
10:00
Popravdě, začátek zápasu vůbec nestíhám, psal jsem dlouho úvodní řeč. Hluk vyrovnal, ale Fafílek opět dostal Přerov do vedení. Fafílkova střelecká forma potvrzena. Asistoval nezbedník Kaďorek. Kolik ten dnes bude mít bodů, to je vo hvezdách...Lukáš si však na své body hodně potrpí.
09:58
08:31
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Tibor Zábrana (1:1).
08:00
Zatím jsme byli svědky krásné branky Petra Maliny, který vystřelil jak Jirka Šlégr v Naganu a nedal tak hostujícímu brankáři šanci.
06:52
Se zpožděním ale přece se Vám hlásíme z domácí SPARTAK ARENY. Po včerejší výhře a velkolepém koncertu Jirky Vlčka, legendy přerovského brankoviště se dnes Přerov utká s Hlukem. Nutno uznat, že Hluk není pouze na hřišti, ale i mimo něj, jelikož mi tu furt zády vříská buben Pavla Vrány juniora.
03:32
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Petr Malina, asistoval Adam Budnik (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Tibor Zábrana, Jiří Petlan, Jan Holý, Vojtěch Duda, Pavel Krchňáček
00:00
Line-up domácích FBC Spartak MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Petr Malina, Dalibor Koutný, Jakub Hnila, Adam Budnik, Daniel Grener