0:2
4:2
3:0
- : -
branky (asistence): 23:43 Jan Šromota (Adam Borges), 26:07 Ondřej Haliak (Adam Budnik), 28:08 Jan Šromota (Adam Borges), 29:33 Adam Budnik (Ondřej Haliak), 45:47 Dalibor Koutný (Petr Malina), 49:46 Dalibor Koutný (Daniel Grener), 59:14 Adam Budnik (Daniel Grener)
branky (asistence): 05:04 Aleš Škrobáček (Tomáš Čejka), 09:13 Jan Trlica (Přemek Kořínek), 27:04 Aleš Škrobáček (Michal Bernát), 36:13 Tomáš Čejka (Aleš Škrobáček)

FBC Spartak MSEM Přerov - TJ Sokol Lanžhot 7:4
24. Jan Šromota, 27. Ondřej Haliak, 29. Jan Šromota, 30. Adam Budnik, 46. Dalibor Koutný, 50. Dalibor Koutný, 60. Adam Budnik - 6. Aleš Škrobáček, 10. Jan Trlica, 28. Aleš Škrobáček, 37. Tomáš Čejka; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Jiří Vlček 25 - Michal Melichar 23; po třetinách: 0:2, 4:2, 3:0;
60:00
59:59
Střely domácích ve třetí třetine: 11, Střely hostů ve třetí třetině: 11
59:59
Hráč utkání: Jan Šromota - Přerov
59:59
Komentář kapitána domácích Petra Maliny: Proslov po druhé třetině byl jako úder kladívka na hlavičku.
59:59
Komentář kapitána hostů Bernáta: Gratuluji soupeři k výhře, několikátý zápas v řadě se nám nepodařilo udržet vícególové vedení, což je asi nováčkovská daň. Snad se do divize probojujeme v příští sezoně znovu. Přejeme soupeři hodně štěstí do konce sezony.
59:50
Vlček na závěr předvedl ještě koncert zákroků a domácí berou vítězství 7:4.
59:14
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Daniel Grener (7:4).
59:14
Budník ve stylu pocem kamdeš, si povodil beka a následně i brankáře. 7:4. Asi je hotovo.
58:49
Borges je teď na hřišti moc sprostý. Děti zavřít uši....a opět..
58:06
Ze sstřídačky hostů zní: střílejte....žádné střely zatím nejsou k vidění. Až teď kubánec Borges.
57:18
Vychodil alaa Patrik Štefan. Netrefuje prázdnou.
54:28
Já mám koně vraný koně, to jsou koně....znáte tuhle znělku. Asi tak teď vypadá hra.
53:32
Pane Vlček,Legendo...klobouček Vaší formě.
51:50
Hořecký namazal...po zápase musí koupit pivo legendě v přerovsk svatyni, jelikož ten teď chytil jasný gól. Situaci 3-1 vyřešil Vychodil špatně. Nenahrál a Borges řve!!!
49:46
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Dalibor Koutný, asistoval Daniel Grener (6:4).
49:46
Dobře to teď Koutnému sjelo. Gól. 6:4.
48:43
No co se tu dnes děje. Tolik legend přerovského florbalu na tribunách. Jaroslav Hanzlík a teď Radim Šolc. Ještě by mohl přijít Sohlich.
45:47
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Dalibor Koutný, asistoval Petr Malina (5:4).
45:47
Shot and scooooores. Powerplay goal by Dalibor Koutný.
45:18
Vyloučen hráč Dominik Hladík družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za blokování hokejky.
43:00
Tesař luxus námaz. Stále ale 4:4.
42:23
Budník vyložená. Na druhé straně vyložená hostů. Brankáři se činí.
40:00
40:00
Střely domácích ve druhé třetině: 11, Střely hostů ve druhé třetině: 9
40:00
39:42
Vači, to bylo lepidlo. Ja si fakt nezachytám.
37:38
Vyloučen hráč Marek Tesař družstva FBC Spartak MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
37:38
Tesař faul ve stylu - vražda, smrt, zabití...
36:13
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Tomáš Čejka, asistoval Aleš Škrobáček (4:4).
36:13
No to se domácím moc nepovedlo. Dostali fíka v přesilovce.
36:06
Vyloučen hráč Jan Trlica družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za sekání.
35:35
Ježiš to je řevu na hřišti. Malina teď vypálil jak Chris Chelios, Roy chytá. Tímto jsem zavzpomínal na playoff NHL 2002 - finále konference - Colorado-Detroit. To bylo něco.
33:17
Hostující Bernát trefuje šibenici. Avšak házenkářskou. Komentuje slovy: K...no to sem nepatří.
31:11
Musí se uznat a jak by řekl Radim Dvořák. Mladý tým domácích předvádí opravdu perspektivní výkon.
29:33
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Ondřej Haliak (4:3).
29:33
Odchovanci Lipníka v dresu Přerova dnes válí. Budík, tedy Budník zvyšuje.
28:50
Vychodil je rychlý jak lasička. Hostující hráči mu nestíhají. Šromota má letecký den. V pohodě. Chycen do sítě.
28:08
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Jan Šromota, asistoval Adam Borges (3:3).
28:08
Nazdar babi. Honza Šromota druhý gól.
27:32
Jéééééé. Do haly přišel trenér mladších žáků Daniel Šmehlík. Jeho brácha ale nikde. Vypadá to na šlofíka.
27:04
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Aleš Škrobáček, asistoval Michal Bernát (2:3).
26:51
Vychodil teď zametal v hostujícím brankovišti. ale míček netrefil. Ale ale, kde byli teď domácí. Hrozné střídání - 2:3.
26:07
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil Ondřej Haliak, asistoval Adam Budnik (2:2).
26:07
A je vyrovnáno. Branku jsem neviděl.
25:51
Trenér Hausner teď zdrbal Hořeckýho. Jeho řev byl slyšet až v rodném Brodku.
23:43
23:38
Přerov v tlaku. A lipnický odchovnec Honza Šromota ve své premíéře za A-tým vstřílí gól. To je ale premiééééééra.
22:13
No příští rok si asi nezachytám. Vači chytá jak král.
20:00
20:00
Přišel další fanoušek. Vítáme Lukáš Kaďorka. Na tribuně je i žena Adama Borgese. Dnes rovnou se dvěma copy.
20:00
Střely domácích po první třetině: 8, Střely hostů v první třetině: 9
20:00
19:59
Hosté ustáli oslabení a tak nám končí první část.
17:25
Vyloučen hráč Jan Frišauf družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za nesportovní chování.
17:25
Ajajajajaj...hostující Frišauf mluvil moc na pana arbitra a jde si odpočinou na trestnou.
16:41
Vychodil se směje moc. Rozhodčí mu pískl faul. Haliak nastřeluje helmu hostujícího brankáře.
15:49
Utkání má dobré tempo, začíná se přiostřovat.
14:53
Hostující hráč vyprášil legendě košík. Následně faul na Borgese. Tesař řve: ,,To je dvojka aleeeee"...hraje se dál v pěti.
14:45
Veleznámý rybář Koutný je dnes při chuti, ale nějak mu to tam nechce spadnout.
13:59
Áááááá Hořecký. Trošičku namazal. Ale dobrý, šlo to vedle.
13:22
Přerov pěti. Lanžhot nic nevymyslel.
11:16
Vyloučen hráč Petr Malina družstva FBC Spartak MSEM Přerov na 2 minuty za vražení zády.
11:16
Šuf jde z kola ven. Že prej vrážení. Legenda následně chytá vyloženou šanci hostů.
09:45
A jééééje. Grener se teď s tím míčkem v beku drbal, jak někteří přípravkáři na dnešním domácím turnaji. Musíme ho ale omluvit, měl teď pár měsíců špatné kolínko. Přišel námaz a fík.
09:13
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Jan Trlica, asistoval Přemek Kořínek (0:2).
07:54
Domácí Borges i přes včerejší návštěvu olomouckých barů, vypadá fyzicky sympaticky.
06:01
Lanžhot se po nepřehledné situaci v brankovišti dostává do vedení. Následně Koutný po individuální akci mohl vyrovnat, avšak na druhou stranu byl k dispozici brejk hostů, který čapl Vlček. Zápas zatím připomíná systém prodloužení v NHL. Nahoru a pak zase dolů, však znáte to.
05:04
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Aleš Škrobáček, asistoval Tomáš Čejka (0:1).
01:49
Do haly přichází i pětice hráčů ze staré gardy, která bude předvádět svůj florbal až v zítřejších večerních hodinách. Dnes si musí pochutnávat misto gólu pouze na lahodném přerovském ,,bíru".
00:15
Hosté zahrozili z prvního útoku. Legenda v brance Přerova nemusela zasahovat, jelikož hostující hráč zakončil míček házenkářské branky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Lanžhot: brankář: Michal Melichar; hráči v poli: Přemek Kořínek, Jan Trlica, Miroslav Máčal, Jiří Balga, Michal Bernát
00:00
Line-up domácích FBC Spartak MSEM Přerov: brankář: Jiří Vlček; hráči v poli: Petr Malina, Dalibor Koutný, Ondřej Haliak, Adam Budnik, Daniel Grener
00:00
Vítáme Vás na předposlední utkáním o vše. Přerov bude bojovat o udržení páté pozice, za což Lanžhot bojuje o udržení ligy. Trénér domácích si na víkend připravil hned dvě speiciální soupisky, kdy na dnešní utkání dostala nominaci hned polovina juniorů. Zítřejší zápas bude zas v rukou starých pardálů, kteří vyzvou Hluk. Do dnešní nominace se dostala i přerovská ,,star" z černých andělu(Black Angels) Daniel Grener, po dlouhých 7 letech také brankářská legenda Jiří Vlček.