0:1
1:0
1:1
0:1
branky (asistence): 36:59 Jakub Weisser (Vojtěch Koudela), 58:33 Lukáš Král (Matyáš Velc)
branky (asistence): 07:13 Martin Fuchsig (Ivo Harák), 43:48 Lukáš Täuber (Adam Stibor), 68:46 Vojtěch Semerád

FbC Hradec Králové - Florbal Ústí 2:3p
37. Jakub Weisser, 59. Lukáš Král - 8. Martin Fuchsig, 44. Lukáš Täuber, 69. Vojtěch Semerád; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 105; zásahy brankářů: David Šimeček 40 - Marek Netopilík 23; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:1, 0:1;
68:46
68:47
Komentář trenéra domácích p.Černého: Odehráli jsme výborné utkání, kde jsme byli po celou dobu vyrovnaným soupeřem. Z nepříznivého stavu jsme se vždy dokázali dostat. V závěru už to byla loterie a rozhodovali maličkosti. Kařdopádně tohle je výkon, kterým se chceme prezentovat i v budoucnu. Hráčům děkujeme za odvedenou práci v zápase i v celé sezóně. Bylo nám všem velkou radostí a ctí, že jsme u toho mohli být. Soupeři dík za utkání a přeji mu hodně štěstí v dalších bojích.
68:47
Komentář trenéra hostí p. Vojty: Jsem rád, že si naši mladí hráči prožili jedno z pravidel play-off, že každý zápas je jiný. Soupeř hrál výborně, precizně zavřel brankoviště v pásmu a fantasticky jim zachytal brankář. My jsme paradoxně měli více šancí než včera, ale nepadalo to tam. Díky soupeři za hezkou sérii a přeji hodně štěstí do další sezóny.
68:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Semerád bez asistence (2:3).
67:37
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
66:30
Velc v protiútoku nahrál před brankou Kučerovi, ale díky zásahu brankáře se k němu míček už nedostal...
65:30
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
64:15
Hušek rozehrál standartku a Velc střílí těsně vedle.
63:01
Vavruška nastřeluje tyč!!!
60:32
Tauber prudkou střelou pálil jen do dobře postaveného brankáře.
60:00
60:00
59:43
Timeout Florbal Ústí
58:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Král, asistoval Matyáš Velc (2:2).
58:33
Matyáš Velc opět rozehrál zpoza branky a Lukáš Král střelou dává gól.
58:00
Poslední dvě minuty III.třetiny
57:37
Tak domácí se snad dobře poradili a pokusí se srovnat.
57:36
Timeout FbC Hradec Králové
57:20
Hradečtí úporně útočí, ale bezvýsledně...
54:50
Velc zpoza branky nahrál Růžkovi, který stříli jen do brankáře.
53:33
Fuchsig stříli jen do těla Šimečka
52:10
Velc opět střílí po zemi k levé tyčce, ale ve skluzu jeho střela neměla potřebnou razanci
51:37
Po přesilovkové kombinaci Hušek nahrál a Velc střílí.
50:37
Fořt po úspěšném forčekování u branky domácích vybojoval míček, dostal se ke střele a mířil nad branku.
50:20
Vyloučen hráč Lukáš Täuber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
45:00
A opět se ozvalo pár ústeckých fanoušků, sestávajících se většinou z rodičovského doprovodu, včetně zvuku jejich dvou hlasitých trumpet.
43:48
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Lukáš Täuber, asistoval Adam Stibor (1:2).
43:48
Z následného protiútoku hosté skórují.
43:30
Po Huškově přihrávce Liebich se prokličkoval k brance a vystřelil.
42:00
Kotel domácích fanoušků, složený z trenéra a hráčů nižších kategorií, teď vydatně fandí za pomocí bubnu.
40:00
40:00
37:00
Hradečtí krátce po své přesilovce po vypíchnuté rozehrávce skórují, když Koudela nezištně přihrál a Weisser propálil Netopilíka. Hala se probudila a bouří.
36:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jakub Weisser, asistoval Vojtěch Koudela (1:1).
35:00
Domácí dnes hrají svou první přesilovku. Přetaví ji v gól?
34:49
Vyloučen hráč Pavel Vlček družstva Florbal Ústí na 2 minuty za držení.
33:55
Černý po rychlé křižné přihrávce Liebicha pálí těsně vedle branky.
31:41
Hosté neproměnili již svou 3.přesilovku.
29:41
Vyloučen hráč Jaroslav Benda družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry.
29:00
Souček se ocitá v brejku, ale svůj "nájezd" neproměňuje.
28:45
Po sporné srážce dvou hráčů je hostujiící Fořt otřesen, ale žádný faul se nepíská.
26:33
Domácí hrají v plném počtu.
26:00
Esterka pálí, Šimeček vyráží
24:33
Vyloučen hráč Tomáš Kučera družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
24:17
Rozhodčí mají zdviženou ruku, bude se vylučovat na straně domácích.
23:45
Semerád střelou trefil jen Šimečka
20:00
20:00
19:54
Stibor ještě vystřelil na branku FbC, ale minul.
18:59
Probíhá poslední minuta I. třetiny.
17:55
Vavruška vypálil křižnou střelou po zemi a Šimec nohou vyráží do rohu hřiště.
14:38
Hosté svou přesilovku nevyužili.
13:55
Domácí udeřili v oslabení, míček se odrazil od tyčky a z brankové čáry jej obránci nakonec vystřelili pryč.
12:38
Vyloučen hráč Adam Ruprich družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
11:30
Hradečtí se nemohou vymanit ze sevření hostů.
10:10
Čubírka střílí jen do masky hostujícího brankáře Netopilíka.
09:00
Po chybné rozehrávce domácího Krále se dostal do velké šance Vítek, ale nedal.
07:13
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Fuchsig, asistoval Ivo Harák (0:1).
06:00
Včera touto dobou již Ústí vedlo 4:0...takže zatím se to pro domácí vyvíjí příznivěji.
05:00
Hušek z protiútoku střílí jen do brankáře.
04:00
Hra se nám přelévá ze strany na stranu. Stibor nadvakrát střílí na Šimečka, ale neúspěšně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Martin Fuchsig, Miroslav Fořt, Vojtěch Esterka, Vojtěch Semerád, Dan Semerád
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: David Šimeček; hráči v poli: Adam Hušek, Adam Ruprich, Adam Středa, Tomáš Černý, Matyáš Velc
00:00
Všem dobré dopoledne z třebešské haly v Hradci Králové na 2. utkání 1. kola osmifinále play-off G2 ligy juniorů. Hosté z Ústí nad Labem včera na své palubovce s přehledem vyhráli nad královehradeckými hráči v poměru 13:4.