2:3
1:1
2:2
- : -
branky (asistence): 16:30 Radovan Kubek (Pavel Gellner), 19:10 Daniel Holeček (Filip Šlápota), 24:12 Daniel Holeček (Filip Šlápota), 42:27 Kryštof Kůs (Pavel Gellner), 49:43 Pavel Stejskal (Tomáš Kubek)
branky (asistence): 02:03 Jan Pozler (Ladislav Jezdinský), 12:24 Ondřej Janata (Petr Novák), 14:14 Ladislav Jezdinský (Jan Pozler), 39:06 David Verunáč (Jan Školník), 53:45 Ladislav Jezdinský, 59:09 David Verunáč

TJ Centropen Dačice - Orel Přelouč  5:6
17. Radovan Kubek, 20. Daniel Holeček, 25. Daniel Holeček, 43. Kryštof Kůs, 50. Pavel Stejskal - 3. Jan Pozler, 13. Ondřej Janata, 15. Ladislav Jezdinský, 40. David Verunáč, 54. Ladislav Jezdinský, 60. David Verunáč; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Michal Krejčí 26 - Vladimír Tyller 25; po třetinách: 2:3, 1:1, 2:2;
60:00
59:59
Střely na bránu Domácí 17 - Hosté 11 . Střely celkem Domácí 30 Hosté 32
59:59
Komentář hostů: vyrovnané utkání, které rozhodl fantastický výkon golmana, děkujeme soupeři Komentář Daniela Holečka : Touha soupeře po vítězství byla obrovská a dovedla je k vítězství. mohli jsme jít v klidu do prodloužení, ovšem ze zbrklé power play jsme dostali zbytečného gola, gratuluji soupeři a děkuji fantastický divákům za podporu.
59:09
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč bez asistence (5:6).
53:45
Timeout TJ Centropen Dačice
53:45
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ladislav Jezdinský bez asistence (5:5).
49:43
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Tomáš Kubek (5:4).
49:30
Timeout Orel Přelouč
42:27
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Pavel Gellner (4:4).
42:25
Vyloučen hráč David Verunáč družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu - Domácí 7, Hosté 9
39:06
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč, asistoval Jan Školník (3:4).
24:12
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Filip Šlápota (3:3).
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu. Domácí 6 . Hosté 12
19:10
16:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Pavel Gellner (1:3).
16:07
Vyloučen hráč Pavel Kurka družstva Orel Přelouč na 2 minuty za hra na zemi.
14:14
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ladislav Jezdinský, asistoval Jan Pozler (0:3).
12:24
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ondřej Janata, asistoval Petr Novák (0:2).
11:23
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
02:03
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Pozler, asistoval Ladislav Jezdinský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Přelouč : brankář: Vladimír Tyller; hráči v poli: Ondřej Janata, Ladislav Jezdinský, Pavel Kurka, Petr Novák, Jan Pozler
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Michal Krejčí; hráči v poli: Petr Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner