3:1
1:2
1:1
- : -
branky (asistence): 05:19 Petr Tlustoš (Ondřej Dvořák), 10:00 František Košík (Ondřej Dvořák), 17:16 Ondřej Melichar (Vojtěch Haman), 30:42 Daniel Halm (Petr Tlustoš), 43:48 Vojtěch Haman
branky (asistence): 19:50 Patrik Bonczek (Michal Klučár), 24:49 Radim Pecek, 32:31 Martin Ritz (Viktor Böhm), 59:59 Viktor Böhm (Radim Pecek)

Hippos Žďár n/S. - Paskov Saurians 5:4
6. Petr Tlustoš, 11. František Košík, 18. Ondřej Melichar, 31. Daniel Halm, 44. Vojtěch Haman - 20. Patrik Bonczek, 25. Radim Pecek, 33. Martin Ritz, 60. Viktor Böhm; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 1:2 + Ondřej Krchňák 5; využití: 1:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 14 - Michal Klučár 28; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:1;
60:00
Komentář trenéra týmu Hippos Žďár nad Sázavou - Filipa Dvořáka: Soupeř je v bojích play down silnější,což se potvrdilo. Nedařilo se zakončení a tím jsme soupeře udžovali v zápase až do konce. Děkujeme a těšíme se na zítřejší klání.
60:00
Nejlepším hráčem hostí zvolen hráč č.55 Klučár a za domácí hráč č. 7 Košík
60:00
Celkový počet střel na branku 33:18.
60:00
Komentář vedoucího týmu Paskov Saurians Böhma Viktora : V první třetině nám soupeř odskočil, poté jsme začali pomalu dotahovat, ale soupeř si své vedení pohlídal. Hold soupeř je lepší na svém domácím povrhu. My a parkety nejsme kamarádi. Přejeme sladké sny a těšíme se na zítra.
60:00
59:59
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Viktor Böhm, asistoval Radim Pecek (5:4).
59:57
Vyloučen hráč Petr Tlustoš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za vysoká hokejka.
58:05
Hráči hostí odvolávají gólmana a jdou do šesti.
55:52
Timeout Paskov Saurians
54:24
Jeden a půl střely za pětiminutouvou přesilovku se nezdá ideálním řešením početní převahy.
51:40
Domácí zatím výraznějším způsobem neohrozili branku soupeře. Snaží se spíše nedělat chyby.
49:24
Vyloučen hráč Ondřej Krchňák družstva Paskov Saurians na 5 minut za sekání.
49:24
Hráč hostí nevybíravým způsobem přehazoval hůl, přičemž zasáhl domácího hráče. Rozhodčí ukládají trest 5 minut.
48:03
Timeout Hippos Žďár n/S.
48:03
Po sérii nepřesností si domácí pro jistotu berou oddechový čas.
47:01
Domácí brankář si připisuje první zákroky ve třetí třetině.
45:21
Domácí se po vstřelení branky snaží hru uklidnit a balón déle držet na svých hokejkách. Hosté zatím tlak nezvyšují.
43:48
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman bez asistence (5:3).
43:48
Individuálně se prosazuje hráč domácích Haman. Ochozy ve žďárské hale bouří.
42:31
Žďár zmáčkl soupeře v útočné polovině. Střela si ale místo do branky nenašla.
41:00
Žďár se snaží překvapit soupeře nasazením druhé pětky, která je v průměru o 10 let starší, o deset kil těžší, ale i zkušenější. Soupeře ale touto taktikou nezaskočil.
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve druhé třetině 8:7. Gól domácích rozhodčí neuznali bylo ho dosaženo cca 2 vteřiny po konci třetiny.
38:37
Čechal z obrany ohrozil svatyni hostí. Hezkým zákrokem byla šance zlikvidována.
37:47
Hosté se probouzejí a po hezké kombinaci vypouštějí jedovatou střelu na branku domácích, Kratochvíl je ale na svém místě.
35:51
Střela Tlustoše po diagonální přihrávce končí u brankáře hostí.
34:04
Nahozená střela málem překvapila hostující brankáře. Brankou ovšem neskončila.
32:31
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Martin Ritz, asistoval Viktor Böhm (4:3).
32:31
Než stačil brankář domácích zareagovat stačil hostující Ritz míček doběhnout a sklepnout do branky domácích.
30:42
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Petr Tlustoš (4:2).
30:42
Po kombinaci zakončuje domácí Halm krásnou nabídku od Tlustoše gólem do branky soupeře.
29:22
Po rozehrávce v útočném rohu se domácím nedaří prosadit. Brankář hostí je pozorný.
28:14
Domácí se snaží kombinovat na celé polovině hřiště. Soupeř je ale v obranné činnosti pozorný a nebezpečné situace chladnokrevně zastavuje.
26:29
Utkání se začíná přitvrzovat na obou stranách.
24:49
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Radim Pecek bez asistence (3:2).
24:49
Po nepřesné rozehře domácích, soupeř kontruje a vstřílí kontaktní branku.
23:41
Do čtvrté minuty pouze po jedné střele na obou stranách. Střed hřiště je přehuštěn, což kombinaci obou mužstev výrazně komplikuje.
21:59
Domácí hrají na začátku druhé ve větší herní pohodě. První zákrok ve druhé třetině si ale připisuje i brankář domácích.
21:15
První střela domácích končí u brankáře hostí. Skóre se nemění.
    19:50
    Branku družstva Paskov Saurians vstřelil Patrik Bonczek, asistoval Michal Klučár (3:1).
    19:50
    Bonczek střelou od pravého mantinelu trefil náramně. Kratochvíl toho moc neviděl.
    19:00
    Je tu poslední minuta první třetiny.
    17:16
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Vojtěch Haman (3:0).
    17:16
    Celá lajna neuvěřitelně zabojovala o balon, Melichar se zbavil protihráče a poté přes clonícího obránce zakončil pod víko - 3:0.
    16:20
    Tlustoš minul z dobré pozice branku a tím Hippos ztratil utočné pásmo.
    15:09
    Paskov opět zahrozil, ale Pecek trefil pouze spoluhráče před bránou Kratochvíla.
    13:21
    Ritz Martin zkoušel střílet ze vzduchu, ale míček netrefil ideálně a končí v zámezí.
    12:29
    Paskov trochu zrychlil a přitvrdil. Hra ale postrádá přesnost.
    10:00
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Košík, asistoval Ondřej Dvořák (2:0).
    10:00
    A je tu další gól. Dobře hrající Ondřej Dvořák vyvezl balon z pásma a našel krosovou přihrávkou Františka Košíka a ten parádně zakončil.
    09:25
    Přesilová hra zůstala nevyužita.
    08:39
    Po nepovedené střele Dvořáka O. měl brankář Paskova co dělat, aby míček neskončil v síti.
    07:25
    Vyloučen hráč Ondřej Krchňák družstva Paskov Saurians na 2 minuty za vysoká hokejka.
    07:25
    A je tu další přesilovka. Krchňák zahrál vysokou holí.
    06:40
    Hroši pořád hrají na balonku a nechtějí ho půjčit hostům.
    05:19
    Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Ondřej Dvořák (1:0).
    05:19
    Náhrávka Ondřeje Dvořáka na střed hřiště, kde se nemýlil Tlustoš a spravil si tak chuť po neproměněné penaltě.
    04:54
    Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil Petr Tlustoš.
    04:54
    Vyloučen hráč Radim Pecek družstva Paskov Saurians na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
    04:54
    Klučár výborným zákrokem likviduje pokus Tlustoše a následuje přesilová hra.
    04:54
    A máme tu trestné střílení, které provede Tlustoš Petr.
    03:02
    První střela Paskova, obránci Hipposu nedovolili, aby střela prošla až na bránu.
    02:27
    Hippos stále drží balonek na svých holích. Tlustoš vybojoval balon a předložil Košíkovi, který střílí vysoko nad branku.
    01:03
    Melichar našel Staňka a ten v těžké pozici vystřelil, ale golman Paskova byl pozorný.
    00:01
    První vhazování zápasu vyhrál Vojta Haman.
    00:00
    Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
    00:00
    00:00
    Line-up hostů Paskov Saurians: brankář: Michal Klučár; hráči v poli: Martin Juroš, Radim Pecek, Patrik Bonczek, Pavel Růžička, Štěpán Sležka
    00:00
    Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Petr Čechal, Ondřej Melichar, Michal Staněk, Vojtěch Haman
    00:00
    Dobrý den, dámy a pánové, vítáme Vás u online přenosu z 1. kola play down Národní ligy - skupiny Východ. V dnešním zápase o záhranu se představí týmy Hippos Žďár nad Sázavou a Paskov Saurians. Paskov v letošní sezoně skončil na posledním místě. Ze vzájemných zápasů vytěžil Hippos plný počet bodů a proto je mírným favoritem.