0:6
1:0
- : -
branky (asistence): 56:53 Vojtěch Výborný (Petr Hofman)
branky (asistence): 09:17 Jiří Krůšek (Lukáš Pokorný), 13:03 David Kolář (Jaroslav Janoušek), 23:20 David Kolář, 25:28 David Kolář (Patrik Míka), 26:15 David Kolář (Pavel Daněk), 32:30 Patrik Míka, 33:24 David Kolář (Jakub Rybka), 33:50 Jaroslav Janoušek (David Kolář)

TJ Sokol Jaroměř - Panthers Praha 1:8
57. Vojtěch Výborný - 10. Jiří Krůšek, 14. David Kolář, 24. David Kolář, 26. David Kolář, 27. David Kolář, 33. Patrik Míka, 34. David Kolář, 34. Jaroslav Janoušek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 186; zásahy brankářů: Šimon Špaček 20, Jiří Veinfurter 9 - Rastislav Mazák 16; po třetinách: 0:2, 0:6, 1:0;
60:00
59:59
Komentář asistenta trenéra hostujícího týmu: "Dneska já, zítra ty, praví přísloví... soupeři to dnes vůbec nevyšlo a my jsme naopak předvedli dobrý výkon od začátku do konce. Včerejší zápas bereme jako políček, abychom se probrali a děkujeme za něj i za celou sérii!"
59:59
Komentář domácího trenéra Martina Klapky: "Dnes jsme propadli v osobních soubojích a soupeř nám ukázal svojí kvalitu, na kterou jsme dnes bohužel nestačili. Gratulujeme soupeři k postupu do další části play-off. Divákům děkujeme za celoroční podporu a dnešní skvělou atmosféru."
56:53
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Vojtěch Výborný, asistoval Petr Hofman (1:8).
56:53
Konečně góool. Branku pro Jaroměř si připisuje Vojta Výborný
55:43
Standardku Panthers úplně nevymysleli a Hofman se ujímá míčku
55:10
Ani další přesilová hra nevedla ke snížení Jaroměře, ale i tak Jaroměř stále drží balonek na svých hokejkách
52:13
Vyloučen hráč Petr Kölbl družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
52:10
Konečnou střelu vyslal Hofman, Mazák stále pohotový
51:34
Domácí hrají v šesti, odložené vyloučení Panthers
50:00
Panthers se snaží drobnými fauly nalomit psychiku Jaroměře, jakoby už nestačil osmibrankový náskok
48:50
Nožička i v oslabení bojuje o každýbalonek
47:52
Vyloučen hráč Dominik Sukup družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
47:52
Domácí se opět posílají do 4, za špatné střídání si trest odsedí Domink Sukup
47:09
Jaroměř se snaží střílet ze všech pozic, ale dobrý blok Panthers nedovoluje propadnutí míčku až k Mazákovi
46:06
Hra pokračuje v plném počtu
44:09
Oba týmy budou hrát ve čtyřech, po odpískání si na Nožičku dovoloval Křivanec a je vyloučen za hrubost
44:06
Vyloučen hráč Jakub Křivanec družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
43:49
Vyloučen hráč Jan Lehký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
43:49
Sotva se Emlar vrátil do hry, další vyloučeným hráčem bude Jan Lehký
41:45
Vyloučen hráč Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení.
41:45
Emlar si opět odpočine dvě minuty na trestné lavici a to i za stejný trest
41:09
Veinfurter zablokoval jasnou střelu, a Hofman přišel o svou hůl, kdy po blokování hole našel na zemi dva kusy své hokejky
40:00
40:00
Počet střel po druhé třetině 3:17, Jaroměř se marně snaží dostat k zakončení
40:00
39:32
Druhá třetina se nám chýlí ke konci, stav se pro domácí Jaroměř nejeví moc dobře
35:56
Kubina zkusil střelou z otočky propálit Mazáka, v cestě mu však stála připravená obrana Panthers
35:00
Dnešní utkání si nenechalo ujít (tady v hale) 186 diváků, děkujeme!!
33:50
Timeout TJ Sokol Jaroměř
33:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval David Kolář (0:8).
33:50
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř
33:50
Špačkovi se dnes zápas nevyvedl tak jako včera a proto nyní naskakuje do branky Jiří Veinfurter
33:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Jakub Rybka (0:7).
33:24
A další navýšení. Toto pro Jaroměř nevypadá vůbec dobře. Hostující kapitán si připisuje již pátý gól
32:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Patrik Míka bez asistence (0:6).
32:30
Další navýšení pro Panthers, tentokrát se prosadil Patrik Míka, kdy se míček snad až zázrakem odrazil od jeho čepele
32:13
Domácí se usídlili na polovině Panthers a Emlar toto počínání zakončil tvrdou střelou od půlky, bohužel vedle
31:00
Hostující kapitán se pokusil překvapit ráznou bekendovou střelou
29:22
Oslabení domácí udrželi, Špaček i Mazák si připsali po zákroku
27:22
27:11
Panthers předvádějí mnohem klidnější hru a Jaroměř má problém se získáním balonku
26:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Pavel Daněk (0:5).
26:15
Náskok Panthers se opět navyšuje
25:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Patrik Míka (0:4).
24:45
Hra se mírně přiostřuje
23:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář bez asistence (0:3).
20:00
Ohrožení hostujícího golmana bylo v první třetině velmi nízké, Jaroměř vyslala na Mazáka pouze 4 střely, naopak Panthers prověřila Špačka 13krát
14:59
Panthers prošli přes celé hřiště a domácí Jaroměř zatím nezvládla přesunout hru na svou stranu
13:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Jaroslav Janoušek (0:2).
13:03
Samostatný průnik Koláře na Špačka vede k navýšení Panthers
12:08
Špaček konečky prstů vytáhl míček mimo branku
11:00
Jaroměř se nyní snaží držet Panthers na jejich polovině, ke střele se však nedostali
09:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Lukáš Pokorný (0:1).
09:17
Panthers jako první posílá svůj tým do vedení. Střelou téměř z nultého úhlu překonal Špačka Krůšek
08:43
Chumel před Mazákem, Haž ani Novotný neúspěšní
06:56
Panthers opět zkoušel překvapit Špačka střelou z dálky
05:32
Standardní situace pro Panthers v rohu hřiště, Lubenský zastřeluje míček mimo hřiště
04:34
Špaček vyrazil míček vysoko nad sebe a Hrobský uklidnil míček odkopem až na tribuny
04:04
Kotrč svalen na zem, naštěstí je vše v pořádku
03:00
Od půlky zkouší prověřit tvrdou střelou Špačka Ptáčníka
02:09
Hráči Panthers ukázali smysl pro fair-play, kde se přihlásili k teči v rohu hřiště
01:29
Vyložená šance i na druhé straně, kdy po chybné rozehrávce hostujících obránců, ke střele se dostává Emlar
00:45
Janoušek vyslal první střelu na Špačka, tu však Výborný pohotově zabránil
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Matěj Lubenský, Jaroslav Janoušek, Jakub Křivanec, David Kolář, Patrik Míka
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Šimon Špaček; hráči v poli: Jan Škola, Vojtěch Schwarz, Jan Hrobský, Michal Nožička, Vojtěch Výborný
00:00
Vážení sportovní přátelé, vítejte u 4. utkání čtvrtfinálové série, ve kterém se proti sobě utkají hostující Panthers Praha a domácí TJ Sokol Jaroměř, která včera v prodloužení zvítězila (na florbal s nízkým výsledkem 3:2) a snížila stav série na 1:2